Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Proszzz: http://www.youtube.com/watch?v=1AlL0mw_Rew&feature=related
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam: http://www.youtube.com/watch?v=1AlL0mw_Rew&feature=related
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak się nazywa piosenka Jacksona, do której był teledysk, gdzie komputerowo zmieniały się twarze??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wy za to macie łoże małżeńskie. Znając życie to będę w pokoju z Jarkiem.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Wszystko gra, rozmieszczenie lux. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, wszystkiego nie mogę opowiedzieć. :gwizdanie: Zaryzykujcie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No bo tak się oznacza benzynę bezołowiową.
-
SPOTY RADOMSKIE
Udało się przecież.
-
Michael Jackson nie żyje
Sprzedaż płyt dopiero teraz może wzrosnąć. Sam chyba pójdę coś kupić.. [*]
-
SPOTY RADOMSKIE
Ajś, no tak. A co oznacza tabliczka z Pb?? Przecież Oź lubi dajzle.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, co się stało?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujek, kuźwa, o 6:00 przy komputerze??
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy dużo stracę jeśli nie przeczytam wypocin z dzisiejszego dnia? Jest jutro impreza czy nie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Michciu, a ile taka przyjemność kosztuje?
-
SPOTY RADOMSKIE
Manta kox. Kiedy ją kupujesz?
-
SPOTY RADOMSKIE
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, nie pisz podwójnie. _________________________________________________ Oziu, nie pisz podwójnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Eee tam sie jebie. :doh1: _________________________________________________ Eee tam sie jebie. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
A to nie lepiej Opla Calibre?? A tak serio to fajny wóz. Michciu, skąd masz taką Mantę? _________________________________________________ A to nie lepiej Opla Calibre?? A tak serio to fajny wóz. Michciu, skąd masz taką Mantę?
-
SPOTY RADOMSKIE
Co to za echo?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________Co to za echo?
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, widzę, że Twój zegar biologiczny się przestawia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jeśli mówisz prawdę to biere ten telefon.
-
SPOTY RADOMSKIE
E51, ale nie wiem jaka cena.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panie, toż to Arkadia. :>