Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja chciałem się pochwalić, że u mnie FAŁ MAX to jakieś 170, no może 180 km/h, ale przy dobrym wietrze, a i tak jeżdżę max 150, bo szybciej się boję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, Ty to nie sprzedasz tego samochodu. No to jeszcze raz dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc robaczki moje kochane. Bryń, jutro przyjeżdżam z komórką. :>[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:35_________________________________________________Oo, cześć Kaśka.
-
SPOTY RADOMSKIE
O maaasz, czemu od razu nie zapytałem.. :doh1: :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie i za ile mogę zdjąć simlocka z Nokii 6310i ?? A może samemu można to jakoś zrobić??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wygląda na to, że Twoje auto jeszcze nie przywykło do takich prędkości.
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Zdjęcia nie zawsze oddają rzeczywistość. Weźcie to pod uwagę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Patrzyłem, że tam jeżdżą jakieś chłopaczki na rowerach i chciałem się ich zapytać czy może Cię znają, ale nie wiedziałem jak masz na imię.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema d*py, :> Kto z Was ma typowy profi garaż rezacza?? Malik, może Ty?? Gdzie trzymasz swoją eSę??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Byliśmy też w Chinowie - Jarek miał tam dila. A później ustawiliśmy się na parkingu koło stadionu i czekaliśmy, aż ktoś zadzwoni i poda nam Twój nr.
-
SPOTY RADOMSKIE
No fakt. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
To już mi nie wystarcza.
-
SPOTY RADOMSKIE
No już myślałem, że się nikt nie odezwie. :> Bry dzień, niedziela dobra. Zachorowałem na Audi A4/S4 B5 sedan. Co lepiej kupić do zabawy na niedzielę??
-
SPOTY RADOMSKIE
A podawałeś mi??
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, jestem w kozienicach. Zadzwon do mnie, bo ja nie mam Twojego nru. Albo niech ktos zadzwoni do mnie i mi poda wujowy nr.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Np. między oZiX a tomaszu Tak dla Waszej wiadomości - każdy jest narażony na "zaloty" Ozia, więc zaleca się nie upijanie się do umoru.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Spokojnie, na zlocie każdy będzie rozmiękczony, więc może załapiesz się na jakiegoś "niedźwiedzia".
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, bo już myślałem, że coś Ci dolega.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, dziś obudziłem się z lekkim bólem pleców i jak się później okazało miałem odciśnięte wszystkie guziki z pilota.. A jeszcze chcę powiedzieć, że po tym wczorajszym ściskaniu się ze wszystkimi to śniły mi się różne głupoty... :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:doh1:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A niee, co ja gadam. Dobrze jest... :th:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A jeszcze mam pytanko - a jakby tak cały Radom wrzucić do piątki..? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No, masz co rżnąć, więc nie terroryzuj chłopaków.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze to lepiej niż z największym zboczuchem spotów radomskich.. :gwizdanie: