Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, a czy ja też dostanę taką naklejkę? A czy oprócz tego to mógłbyś zrobić dla mnie jakąś naklejkę?? Konkretnie mam na myśli logo A4-klub i jakiś tekst.. Da radę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Łahaha, dobre te naklejki. Ok, to o 6:00 będziemy pod Fregatą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Do jutra Pany...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, chcesz, żeby doszło do tego, że się znów obrazisz?? Loda to mógłbym Ci dać gdybyś była 100% kobietą, a nie takie niewiadomo co...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam jeszcze lepszy pomysł - Ty pojedziesz ze wszystkimi w cytrynie, a ja pojadę Twoim autem. Żebyście nie mieli zbyt ciasno to mogę zabrać koleżankę Ozia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, no daj spokój. Jak chcesz to mogę Cię nawet przytulić. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
W cytrynie dużo miejsca, więc będziesz mógł chodzić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam w cytrynie 3 miejsca... Co do Turka - też pewnie zjedziemy tam - Jarek orientuje się w beemkach, a ja mam miernik grubości lakieru. Poza tym co cztery głowy to nie dwie. Jeśli mamy zjeżdżać na ten Turek to dobrze byłoby wyjechać o 6:00 z Radumia..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, powiedz lekarzowi, że musisz pociągnąć jeszcze przez weekend..
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć urymbcoki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Wicia 2 dni z rzędu obchodzi święto?? A niech tam - wszystkiego najlepszego Witesiu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Musicie tak budzić ludzi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nie każdy musi o tym wiedzieć..
-
SPOTY RADOMSKIE
Cały czas jakieś domysły, niedomówienia itp. Ja Wam mówię - na zlocie musimy się pokochać trochę. Oczywiście tylko w zestawieniu "chłopiec-dziewczynka". [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 00:40_________________________________________________...żeby nie było, że lecę na Ozia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Też jestem lekko zdezorientowany, ale chyba wszystko ok. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie tak miało zabrzmieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Będę miał na oku Twoją Niunię.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nie kuszę - po prostu wiem, że do rzucenia trzeba się odpowiednio nastroić. Zlot jest w najbliższy weekend - ciężko byłoby rzucić pety, ze świadomością, że na zlocie też będzie "zakaz".
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Będzie rano przy łóżku.
-
SPOTY RADOMSKIE
To, że teraz mam taki plan to nie znaczy, że go zrealizuję... aż za 3-4 lata - może uda się wcześniej. Może Twój plan też nie wypali i wtedy będziemy mogli rozmawiać o Twoim autku. Zastanawiam się tylko czy w Twoich rękach to auto jest dobrze traktowane..
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak zapytałem, bo za jakieś 3-4 lata planuję kupić taki samochód jak Twój..
-
SPOTY RADOMSKIE
OT Kaśka, powiedz mi tak pi razy drzwi przez jaki czas będziesz trzymać swój samochód?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Guregoru, jedziesz na zlot? Jeśli tak to rzucaj po zlocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, powiedz chociaż do jakiego specjalisty idziesz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A u was jak zwykle rodzinna atmosfera.