Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
chcemy :> Hmm, że Ozio jest ten teges to wiem, ale że Ty...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziewczyny (oprócz Ozia), mam dla Was propozycję. Chcecie się dowiedzieć co to za propozycja??
-
SPOTY RADOMSKIE
A ta pani to taka fajna pani kierowniczka, z którą możnaby przejechać się windą... :gwizdanie: TAAK OZIU, NA ZLOCIE CIE WYKORZYSTAM!![br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:53_________________________________________________DZISIAJ KOCHAM WSZYSTKIE. Ale tak najbardziej to Kaśkę, Brynię i... trochę Ozia... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, lubię rudawe... Oziu, udało Ci się.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, zara se włącze film.. "niemiecki"...
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, ale mam ciśnienie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ostatecznie może być i to. mcm, oczywiście, że nie z nim.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry, mam chęć na... to co Ozix chciałby zrobić ze mną...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry, No i znów uwaliłem się na leżaku przed domem, bo inaczej nie idzie wytrzymać.. Ino piwo się skończyło.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze, że teraz, a nie na zlocie..
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Obry, nie no, mam okno wschodnie, więc rano jestem cały mokry, zupełnie tak samo jak po koszmarach z Oziem w roli głownej.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i ja się ululałem tymi piwami i zara może zasnę - chyba że nie będę w stanie odkleić się od fotela... Jest PORNO i DUSZNO. Zróbta coś, bo się wścieknę.. Zara chyba pójdę po wódkę i upiję się do umoru - wtedy na pewno zasnę. A jutrzejszy dzień..? No cóż - carpe diem.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie... Już jestem w domu, a raczej pod chmurką, bo w mieszkaniu jest straszny ukrop. Mam laptopa, mam piwo (drugie w lodówce). Wydawałoby się, że mam idealne warunki do picia on-line, tylko że wygląda na to, że nie ma z kim... mcm, nie wiem co tam w Twojej Niuni się stało, ale dobre szroty są na wlocie do Radomia od strony Zwolenia - ale pewnie to znasz.. Bryń, czy mam jeszcze szanse na ostatnią przymiarkę w Twoim aucie?? Szkoda mi Twojego auta prawie tak samo jak mojego zajeżdżonego ADRa. ;( Dobra, idę po drugie piwo...
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Brynia, musisz tak wszystkich budzić!?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Mylisz się panie kolego..- SPOTY RADOMSKIE
To było w 100% polskie...- SPOTY RADOMSKIE
SPIE**ALAJ - wolę, żeby cytryna była najgorszym samochodem na świecie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć Raguś, co u Ciebie? :> Może nikt nic nie pisze, bo nie wklejasz żadnych d*p??- SPOTY RADOMSKIE
Królu, dziękuję za poparcie.- SPOTY RADOMSKIE
Hmm, ja myślę, że 4.2 V8 byłoby dla Bryni najlepsiejsze. Oczywiście w budzie Peugeota 206, bo w większej to to przecież byłby muł... :gwizdanie: Aha, zapomnieliście dodać, że francuzkie auta to szit, ale oprócz marki- SPOTY RADOMSKIE
DZIŚ. Ale tylko do 150 - mnie to wystarczy. - SPOTY RADOMSKIE