Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, wal śmiało wszystko co wiesz..
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta..
-
SPOTY RADOMSKIE
A co się stało się??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, brakuje nam Ciebie. ;( Wróć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Napisałeś tak jakby to, że jest spoko zależało od tego czy ma eSę czy nie. Spoko to będzie jak przyjedzie na spot.
-
SPOTY RADOMSKIE
A Oska to ten od eSy??
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja jestem teraz na etapie popalania, ale tylko do alkoholu.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju, z Tobą coś nie tak ostatnio. Chodzisz spać najpóźniej, wstajesz najwcześniej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta..
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, przejmujesz dyżur. Dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, to powiem Wam, że macie szanse oddalić się troszkę na autostradzie. Później jak będziecie chcieli to mogę swolnić trochę to będziemy jechać razem... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, wprawdzie wasze A4 są najlepsze, ale moja Cytryna jest jeszcze lepsza. A tak serio to będę jechał 130 na tempomacie i dojadę raptem 20 min później.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam lepszy patent. Jaro pojedzie Cytryną, a ja wsiadam do kogoś, kto szybko jeździa. Chociaż znając życie to ja swoim dostawczakiem dojadę najszybciej. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, Oniak to ma szybki samochód. Ja do piątku muszę pomyśleć nad jakimś tuningiem do Cytryny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, krew od razu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kasieńko, to o której planujesz być na zlocie?? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Traktuję to jako przyzwolenie. Ja wam pokażę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, będziemy też rozmawiać o tym jak upić dziewczyny, żeby nam zrobiły... fajną zabawę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na zlocie to nam będzie wyjątkowo jedno w głowie..... Oczywiście samochody.
-
SPOTY RADOMSKIE
Obiecuję Wam, że na zlocie nadrobię straty i będę z Wami gadał o samochodach..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, moja pamięć jest dobra, ale niestety krótka. :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
przednią :> A co sie stało sie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Morcin, jake szybe se wymieniłeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oby tylko ze zlotu nie zrezygnował, bo zlot bez Ozia to nie zlot. ;(