Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
z wodą rozmowną ma się rozumieć. Bo tak to to nie mamy o czym rozmawiać...
-
SPOTY RADOMSKIE
No bo już miałem dzwonić po chłopaków.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemano Panie. Czy przyszedłeś pokazać nam siłę i zrobić miazgę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oźź, mam nadzieję, że dla mnie też... Bryniu, co to za diskopolowcy w nagłówku??
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie. emceem, zaglądałeś jeszcze do swojego samochodu??
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Oł fak, że też ja tam nie wsiadłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, wiesz co, Ty to jesteś kochany.. Bez podtekstów proszę. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:22_________________________________________________Co do logo - w piątek na spocie pogadamy. Mam pewien pomysł jak to wszystko zorganizować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście. Wkrótce opracujemy logo RFS. Powoli się klaruje, że RFS to nie jest grupa radomska tylko po prostu GRUPA A4-KLUB.PL, dlatego proponuję unikać rozwijania skrótu w podpisach. Tym bardziej, że każdy już wie co oznacza RFS.. Co do aparatu - bardzo mi szkoda, bo był drogi. Poza tym robiłem ważne zdjęcia i byłem umówiony na kolejne, więc muszę zrobić wszystko, żeby go odnaleźć.
-
PIŁA 2009 - doświadczenia po kolejnym zlocie, plusy i minusy
Dla mnie jedynym minusem była słaba selekcja, bo za dużo buraków dostało się do ośrodka. A tak serio to piłkarzyki i te inne były, piwo też było. Ośrodek był spory i zabrakło mi czasu na zwiedzenie wszystkich zakamarków - to jest dla mnie plus. :> Ja jestem zadowolony, bo pierwszy raz ze zlotu przywiozłem tyle "darów". :> Poza tym było też wesele, na które niestety nie dotarłem i nie poznałem panny młodej, ale z tego co wiem to niczego nie straciłem... Karaoke i kumaty DJ, który miał każdy kawałek, o który prosiłem to duży plus. Na każdym kolejnym zlocie powinna być też taka pyszna lecznicza zupka przed odjazdem. Co prawda nie miałem okazji być na wszystkich klubowych zlotach, ale z tego co wiem to pierwszy raz na zlocie odbyła się impreza na lotnisku, wyścigi, zręcznościówka, motolotnia, spadochrony, szybowiec no i darmowe przejażdżki Mustangiem, z którym niestety nie skorzystałem. :doh1: Taki relaks za 255zł to świetna sprawa. A poza tym to przecież nieważne gdzie i jak, ale ważne z kim... :th:
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Ajdacho aż się zawstydził.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Dobre dobre. :>
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
A czy ktoś widział mój aparat??
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Deszczu, ja po prostu tego nie pamiętam..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wieczorkiem nad tym popracuję.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Pogoda była wręcz idealna do tego typu imprezy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Wygląda na to, że tak. Od razu mówię, że nie ma na nim nic, co trzebaby ocenzurować, więc dobrze jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
To na pewno nie Ty nagrywałaś, bo to byłoby fizycznie niemożliwe... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
O kutwa, kto nagrywał filmik moją komórką??
-
SPOTY RADOMSKIE
A właśnie - co z Waszymi petami?? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam "słabą silną wolę" i pewnie w ostatniej chwili bym się wrócił po laptopa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czasem się zastanawiam czy ja też mam na to szanse no i jak to zorganizować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czuję, że możesz nie wytrzymać i zaczniesz chodzić do kafejki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale faza. :polew:
-
Dobre teksty - Piła
Nie tak ostry jak poprzednie, ale nadaje się do tego działu:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzwoń po A. W sumie to i mnie będzie jakoś dziko spać na łóżku. Odzwyczaiłem się od takich rarytasów. Michał, szerokości miszczuniu.