Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z wodą rozmowną ma się rozumieć. Bo tak to to nie mamy o czym rozmawiać...
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No bo już miałem dzwonić po chłopaków.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemano Panie. Czy przyszedłeś pokazać nam siłę i zrobić miazgę??
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oźź, mam nadzieję, że dla mnie też... Bryniu, co to za diskopolowcy w nagłówku??
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witojcie. emceem, zaglądałeś jeszcze do swojego samochodu??
  6. Oł fak, że też ja tam nie wsiadłem.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oziu, wiesz co, Ty to jesteś kochany.. Bez podtekstów proszę. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:22_________________________________________________Co do logo - w piątek na spocie pogadamy. Mam pewien pomysł jak to wszystko zorganizować.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oczywiście. Wkrótce opracujemy logo RFS. Powoli się klaruje, że RFS to nie jest grupa radomska tylko po prostu GRUPA A4-KLUB.PL, dlatego proponuję unikać rozwijania skrótu w podpisach. Tym bardziej, że każdy już wie co oznacza RFS.. Co do aparatu - bardzo mi szkoda, bo był drogi. Poza tym robiłem ważne zdjęcia i byłem umówiony na kolejne, więc muszę zrobić wszystko, żeby go odnaleźć.
  9. Dla mnie jedynym minusem była słaba selekcja, bo za dużo buraków dostało się do ośrodka. A tak serio to piłkarzyki i te inne były, piwo też było. Ośrodek był spory i zabrakło mi czasu na zwiedzenie wszystkich zakamarków - to jest dla mnie plus. :> Ja jestem zadowolony, bo pierwszy raz ze zlotu przywiozłem tyle "darów". :> Poza tym było też wesele, na które niestety nie dotarłem i nie poznałem panny młodej, ale z tego co wiem to niczego nie straciłem... Karaoke i kumaty DJ, który miał każdy kawałek, o który prosiłem to duży plus. Na każdym kolejnym zlocie powinna być też taka pyszna lecznicza zupka przed odjazdem. Co prawda nie miałem okazji być na wszystkich klubowych zlotach, ale z tego co wiem to pierwszy raz na zlocie odbyła się impreza na lotnisku, wyścigi, zręcznościówka, motolotnia, spadochrony, szybowiec no i darmowe przejażdżki Mustangiem, z którym niestety nie skorzystałem. :doh1: Taki relaks za 255zł to świetna sprawa. A poza tym to przecież nieważne gdzie i jak, ale ważne z kim... :th:
  10. Ajdacho aż się zawstydził.
  11. Dobre dobre. :>
  12. A czy ktoś widział mój aparat??
  13. Deszczu, ja po prostu tego nie pamiętam..
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wieczorkiem nad tym popracuję.
  15. Pogoda była wręcz idealna do tego typu imprezy. :>
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wygląda na to, że tak. Od razu mówię, że nie ma na nim nic, co trzebaby ocenzurować, więc dobrze jest.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To na pewno nie Ty nagrywałaś, bo to byłoby fizycznie niemożliwe... :gwizdanie:
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O kutwa, kto nagrywał filmik moją komórką??
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A właśnie - co z Waszymi petami?? :gwizdanie:
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mam "słabą silną wolę" i pewnie w ostatniej chwili bym się wrócił po laptopa.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czasem się zastanawiam czy ja też mam na to szanse no i jak to zorganizować.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czuję, że możesz nie wytrzymać i zaczniesz chodzić do kafejki.
  23. Ale faza. :polew:
  24. Nie tak ostry jak poprzednie, ale nadaje się do tego działu:
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzwoń po A. W sumie to i mnie będzie jakoś dziko spać na łóżku. Odzwyczaiłem się od takich rarytasów. Michał, szerokości miszczuniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.