Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, środa aktualna??
-
SPOTY RADOMSKIE
Przecież Oź ma tam zainstalowane kamery.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kilka rzeczy w tej beemce mi się nie podoba - m.in. lanserskie fele i lusterka... Poza tym idealny driftowóz. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy to znaczy, że mój garaż też będzie tak wyglądał?? [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 12:18_________________________________________________Ale lalunia, ŁAAAŁ.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już nigdy więcej nie piję w niedziele. A tak BTW to czy to...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wsiadać czy nie wsiadać, oto jest pytanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Było miło, było grubo, idę spać. Dobranoc.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Zaspałem. ;( Jariko jedzie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Gratulacje. :th: A co kupujesz, bo ja nie w temacie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Spotyka się dwóch EUROPARLAMENTARZYSTÓW. Jeden pyta drugiego "Odczuwasz skutki kryzysu?" Tamten odpowiada: "Stary, pewnie, że tak... Jem splesniałe sery, piję stare wino i jeżdżę samochodem bez dachu".
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra dobra, jutro Cię zlinczujemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aaa, to już wiem o co chodzi. Trzeba wpieprzyć Oziowi.
-
SPOTY RADOMSKIE
A co łun wypisuje, bo ja nie czaję??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, idę na rower. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobrze dobrze, bo już zapomniałem jak wyglądasz.
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, a ja mam Opere i mi pokazuje ostatnie strony, ale w kolejności pierwszego, a nie ostatniego otwierania.. Na drugim kompie mam dobrze - od góry pokazuja sie ostatniootwierane strony..
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam takie lamerskie pytanie dot. przęglądarki Opera. Może Oź mi podpowie z racji tego, że jest informatykiem. Kurde, nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale w każdej przeglądarce jest pasek, w którym się wpisuje adres www. Oo ten: No i tam gdzie zaznaczyłem na czerwono otwiera się okienko, w którym są wpisywane wszystkie adresy. No i kurde problem polega na tym, że chcę mieć tak, żeby od góry były widoczne ostatniootwierane adresy, a jest tak, że mam po prostu.. no kurna wiadomo jak. Dobra lece, bo mi się obiad przypala. Oziu ratuj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cza kupić na spota. BTW, kto będzie jutro?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ogry Chyba idzie konkretna burza. Idealne warunki do robienia zdjęć, a ja aparatu nie mam.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, bo Ty to żyjesz w innym wymiarze.
-
TEMAT KDT W-WA
Wg mnie komornik powinien zacząć swoją pracę w nocy - możliwe, że uniknęłoby się takiej zadymy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pierdoły? Oziu, dorośniesz to zobaczysz.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja siedziałem kiedyś 25 godzin na dobę i później jeszcze poszedłem na wódkę.