Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taki niepozorny, rodzinny zapierdalacz. Dobrze wyczytałem, że będziesz czipsował? Dobra parówa nie jest zła, graty. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie martw się. Morcin wie co robi. Zatrzyma się na rynku, zapyta o wuja z ciemnego avanta, jak trzeba to połamie komuś paluchy i znajdo wuja.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskalu, były zdjęcia nowej fury? Nie chce mi się szukać, może dasz jakąś linkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Już dawno tego nie mówiłem, ale.. nie lubię poniedziałku.- SPOTY RADOMSKIE
wuju, a może wcisnąłeś "Wyślij wiadomość" i nie sprawdziłeś, czy później się wysłała. Dziś podjadę, zorientuję się i może zrobię rezerwację.- SPOTY RADOMSKIE
Jasne. Myślałem, że mówiłem Wam o gokartach, ale zapomniałem, że temat gokartów się wymyślił już po serniku u Was.- SPOTY RADOMSKIE
Mała poprawka na ostatnie 2 dni: CZWARTEK - rowerki są, ale po gokartach na automobilklubie (obiecałem gościom z Gliwic) PIĄTEK - kręgle są, ale pod warunkiem, że wcześniej nie pozabijamy się na paintballu, który zaczyna się o 16:00. A więc pełna mobilizacja Pany..- [INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3
Ooo, właśnie o to mi chodziło. Tamtego to nie znam.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luz, nie każdy musi jeździsz Audicą. Audi to bezpieczny, rodzinny dupowóz, a BMW to drapieżnik. Czasem przychodzi zajawka na RWD.- SPOTY RADOMSKIE
Znaczy się tak. :>- SPOTY RADOMSKIE
A właśnie włazimy w d*pę królowi.- SPOTY RADOMSKIE
Siemano Madas fakas.- SPOTY RADOMSKIE
Król to zawsze ma same rarytasy.. :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
A właściwie to Króla cuś dawno nie było.- [INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3
Nie wiem o którym mówisz, ale przy naszym forum każde inne wydaje się tragiczne.- [INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3
a3club.pl :th:- SPOTY RADOMSKIE
Wiedziałem, że w końcu ktoś powie to Tobie prosto z mostu Prosto z mostu to nie, skończyło się tylko na podwójnym mignięciu światłami stopu. :>[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 03:10_________________________________________________Czy Oź ma dziś urodziny?? Królu, wszystkiego najlepszego. Na spota przywieziemy Ci 22 dziewice. Oczywiście liczymy na to, że się podzielisz.- MONITORING
Jak zobaczą, że ten "gość" załapał się tylko na jedną stop klatkę to sobie jakoś obliczą jego prędkość.- Samochód do 13000zł
Kurde, kamyl, napisz do czego Ci ten samochód potrzebny, jak dużo będzie jeździł, dla kogo ma być, jak duży, bo za 13000 zł można kupić prawie każdą markę i model.. A4 już posiadasz to może A3 do kolekcji.- Samochód do 13000zł
Ford Ka albo BMW 7...- SPOTY RADOMSKIE
Kuźwa, okazało się, że nie dość, że jestem MAD MAXem na drodze to jeszcze nie jestem gentlemanem. Ale wstydzę się przyznać dlaczego..- SPOTY RADOMSKIE
No tym, że przyjechałeś. :>- SPOTY RADOMSKIE
wuju, jak ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. :> A co do znikających postów - mnie już drugi raz zniknęło zdjęcie z podpisu. DO ADMINÓW I MODÓW: PROSZĘ ODDAĆ ZDJĘCIE... :gwizdanie: LEPIEJ ZAJMIJCIE SIĘ SPRAWDZANIEM ORTOGRAFII W MOICH PW. EDIT: No co, przecież to tylko żart, hahahahaha...- SPOTY RADOMSKIE
Czyżbym miał szansę być dziś pierwszy na spocie?? :> - SPOTY RADOMSKIE