Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie licytujcie się. Wuju, przecież wiadomo, że nikt Cię nie zna, bo jeszcze ani razu nie byłeś. Ale masz okazję się poprawić... UWAGA! W najbliższy piątek jest spot alkoholowy, czyli bez samochodów... Będziemy mieć dwóch gości - Kovala i wuja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wreszcie ktoś mądrze gada, wódki mu trza dać.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że tak - dzwoń.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio jest dla mnie ważnym graczem odkąd poznałem jego kobietę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to co, będzie Ozio z Asią?? :drool:
-
SPOTY RADOMSKIE
No i czego się tak witacie namiętnie??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No wiadomo, przecież Brynia narobiła tam rabanu jak jej piopierdolili historię 1.8 TeKu.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, a co będziecie sprawdzać?
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
Ja mam problem z głowy, bo w moim aucie światła palą się cały czas po włączeniu silnika. Nawet nie mam możliwości ich zgasić, no chyba że zmienię na postojówki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem. Poczytam instrukcję to może się dowiem.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Często tracę zasięg jak gadam przez kom, więc chciałbym sobie sprawić jakiś wzmacniacz/antenkę GSM do samochodu. Czy ktoś wie jak to działa? Gdzie to najlepiej kupić i ile trzeba zapłacić? Lepszy wewnętrzny czy zewnętrzny?
-
SPOTY RADOMSKIE
A to nie wiem co tam się dzieje na Płock. Przez UDŹ masz pewniaka. :th:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 10:15_________________________________________________Kurna, ale dzisiaj nazwę widziałem.. Jechał TIR z napisem... uwaga uwaga.. STYROPIANEX. Nosz kuwa, kto to takie nazwy wymyśla??
-
"Hybrydy są dla idiotów"
Najbardziej trendi jest LPG. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, w środę byłem w Łodzi, śmiało możesz jechać przez Łódź - tam jest tylko jedno wahadło, na którym nie stoi się długo.. Chyba że na Grójec i przez Płock - troszkę dalej, ale lepsza droga.
-
SPOTY RADOMSKIE
No max do 20:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja będę... spóźniony. Ale będę.
-
SPOTY RADOMSKIE
My Cię przepytamy.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, przyjedziesz jutro na spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ooo, dziś jest mokom!
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, a Asia??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, kiedy się zobaczymy? Powiedz Asi, że tęsknię... za Wami oczywiście. :>
-
Moja opinia o A4!
Najlepiej to kupić rower.. chociaż one też się psują. Jak już ktoś wcześniej napisał - największą wadą samochodu jest jego poprzedni właściciel. Nawet i do MB 124, które uchodzą za pancerne trzeba będzie dokładać, jeśli ktoś wcześniej o niego nie dbał...