Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Bardzo ciekawy materiał dot. wypadku na airshow: http://www.tvn24.pl/-1,1617481,0,1,nagranie-z-wiezy-uwazajcie--ostroznie-katapultujcie-sie,wiadomosc.html Nagranie z wieży.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chodzi plotka, że ekipa Żelaznego też była na bani, ale to tylko oni sami wiedzą..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie o tym samym pomyślałem - mogliby ich wsadzić. Poza tym ciekawe czy byli na procentach..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tutaj to dopiero była masakra: http://www.youtube.com/watch?v=ATahHZ-r26I&feature=related
-
SPOTY RADOMSKIE
Taki typowy bandit, ale myślę, że bez dresu nie da rady pojeździć.. A wracając do zdarzenia z niedzieli to jest chyba najlepszy filmik:
-
SPOTY RADOMSKIE
- Gdy się ma za dużo pieniędzy - złote furki
Przeca to nie szejki z Dubaju tylko Rosjanie.. :>- SPOTY RADOMSKIE
Oj wuju wuju. :>- SPOTY RADOMSKIE
Taki młody, a już marudzi. Nie lubisz jeździć? Ja skaczę z radości jak muszę pojechać do innego miasta. Jazda samochodem jest fajna.- SPOTY RADOMSKIE
Pasiat odpalony. Michał, dzięki wielkie za pomoc. :th:- SPOTY RADOMSKIE
M.in. za to cenię swoją Cytrynę.- SPOTY RADOMSKIE
Ja się załapałem na korek w kierunku Radomia od Lublina. Później nawet nie mogłem zawrócić, bo w drugą stronę też był korek. Tak czy siak musieliśmy jechać po kolegę. A później znajomych z Lublina wyprowadziłem przez Kozienice. rafalekx, widziałem Twoje auto u Bryni. Szkłoda, że się nie poznaliśmy.. [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 10:24_________________________________________________pany, potrzebuje zvagowac ojcowego pasiata. Pomoze ktos wieczorem? Zacial sie immo i nie mozna odpalic. Odpinanie baterii nie pomaga. Sprobuje jeszcze zapasowym kluczykiem..- SPOTY RADOMSKIE
To prawda, dwa razy pod rząd. Ciekawe gdzie zrobią następne pokazy.- SPOTY RADOMSKIE
Tragedia. ;( Ten sam samolot SU-27 na pokazach na Ukrainie wpadł w tłum ludzi. Piloci się katapultowali, ale dostali za to więzienie.. Tym razem piloci podobno ratowali pobliskie zabudowania. [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:11_________________________________________________Swoją drogą to byłem dziś na izbie przyjęć u kolegi i widziałem jak eRka przywiozła rodzinę z wypadku samochodowego. Straszny widok. Na drogach dzisiaj to dopiero jest tragedia..- SPOTY RADOMSKIE
Ale sajgon był na wylotówkach. Ale pech z tym wypadkiem. ;(- SPOTY RADOMSKIE
A czy wpuszczo mnie na tej ajerszoł rowerem?? Zara wsiadam i jadę.- SPOTY RADOMSKIE
Kurna, zostawiłem samochód w jakimś szczerym polu. Podobno tam jest ulica Błękitna czy jakoś tak. Czy ktoś wie jak tam trafić? Potrzebuję się dostać po woza...- SPOTY RADOMSKIE
Ja chyba będę, bo nadciągają znajomi z Lublina i już mnie zerwali z wyrka..- SPOTY RADOMSKIE
Taaaaa Gdzie jest Ozio i Asia??- SPOTY RADOMSKIE
Bedziem się starać, żeby zawsze tak było.- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki wszystkim, że nie trzymaliście mnie długo..- SPOTY RADOMSKIE
Jak to pierwszy, przeca Ozio wcześniej był.- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, dałem ciała, bo obiecywałem, że będę pierwszy na spocie, ale jednak nie pojszło. No ale obiecuję, że odjadę ostatni.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- Gdy się ma za dużo pieniędzy - złote furki