Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nudzicie. Za tydzień przyjadę na spota pierwszy i odjadę ostatni!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja wiem, że beze mnie to się świat kończy, ale może jakoś wytrzymacie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurna, mnie dziś nie będzie. Ale za tydzień to na mur beton. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, nie ziewaj tak, bo się wszystkim udziela.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba mnie dziś nie będzie na spocie.. Ale to jeszcze nie na 100%..
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, ale z was meliniarze. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjechał taki szofer z Kozienic i zara rabanu narobił.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
marudzisz :gwizdanie: Wuju, nie neguj tego co mówi starszyzna...
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
Audi A4 B5 quattro potrzebny do zdjec warszawa
Chodzi tylko o zdjęcia, więc auto może być bez Q.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, żartowałem. Chciałem, żebyś doznał mniejszego szoku jak Ci powiedzą, że ok. 1500 zł. Kurna, dzisiaj na mieście to chyba połowę RFSu widziałem.. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 18:07_________________________________________________Aaa, jak ktoś ma chęć na basen do wyjeżdżamy za ok. 40 min.
-
SPOTY RADOMSKIE
koszt. ok 6000zł...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale czemu za 5000 zł? Zajeżdżone to to??
-
SPOTY RADOMSKIE
Weź któryś tego Merca ze świadka koronnego, a ja za kilka lat odkupię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, Audi lepsze, odpuść sobie tamtą padakę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Śliczny. :drool:
-
SPOTY RADOMSKIE
No wiesz, jak trafi mi się perełka to też bierę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A później jak Ty będziesz sprzedawał to ja biorę od Ciebie.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, namów świagra żeby przyjechał w piątek, albo weź jego samochód..
-
SPOTY RADOMSKIE
Sory, że nawaliłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
A czy chociaż smaczny był ten grill??
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba było powiedzieć, że macie specjalnych gości to bym się bardziej postarał.
-
SPOTY RADOMSKIE
A kto to jest Paulina??