Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, to się nazywa interes.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łomatko, dobrze, że mnie nie będzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Później na spoty będą przyjeżdżać same wuje - klony.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nosz kutwa, faktycznie sezon rozrodczy - wuje się rozmnażają.
-
SPOTY RADOMSKIE
nic zaczynamy tylko sezon rozrodczy
-
Jakie auto dostawcze kupić????
Eno, kosa. Przyjedź nim kiedyś na spota do Radomia. Jak będziesz miał fotki to wrzuć jakieś.
-
SPOTY RADOMSKIE
O KUTWA, NO I PO CO TO NAPISAŁEŚ??
-
Jakie auto dostawcze kupić????
Witam w klubie, zakładamy klub cytryny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Coo, Ciebie też nie będzie? No i dobrze, przynajmniej nie będę żałował, że mnie też nie ma.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
A tak BTW to w najbliższy piątek mnie nie będzie - już chyba mówiłem.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Masz szczęście, że jestem na tyle poważny, że nie uganiam się za jakimiś wujami. Po prostu przyjedziesz to będziesz miał przesrane i tyle.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i właśnie se przesrałeś..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju, tylko nie sr** ogniem, bo jeszcze się okaże, że to my wcześniej do was wpadniemy.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ee, teraz to już za późno, każdy mówi, że Twój czas minął..
-
SPOTY RADOMSKIE
Już prawie dojeżdża pod Bille i naagle coś mu się przypomniało i wraca do Kozienic...
-
Jakie auto dostawcze kupić????
BTW instrukcja mówi, że normą jest pobieranie 0,5 l. oleju na 1 000 km. Trochę to dziwne, ciekawe jak jest w innych nowych samochodach. Przy nowych Berlingo są już chyba w standardzie szersze gumy.
-
SPOTY RADOMSKIE
My też Cię lubimy, mimo tego, że jeszcze ani razu na spocie nie byłeś... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, będziemy robić wycieczki do was.
-
Jakie auto dostawcze kupić????
kuredu, na używanego Citroena pewnie bym się nie zdecydował, ale to jest nówka, więc nie ma się co bać. Trzeba po prostu rozsądnie jeździć i tyle, z resztą, jak każdym samochodem. Oblicz mniej więcej ile km i ile lat będziesz jeździł tym autem - czasem po prostu nie warto kupować niczego droższego.. Poza tym model Caddy jest już lekko podstarzały, a Berlingo to nowa konstrukcja - to też duży plus przy późniejszej odsprzedaży. No i wiadomo, że bajery typu bluetooth itp. umilają jazdę. Od wielu osób słyszałem, że 1.6 HDI to udany silnik.
-
SPOTY RADOMSKIE
No a kiedy będzie u Ciebie Asia?? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ojejku, przecież i tak wszyscy wiedzą, że tęsknię... za Oziami.. A jak Ozio będzie w złym nastroju to nie będzie przyjeżdżał na spoty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oby, bo tęsknię..
-
SPOTY RADOMSKIE
Uuu, co się stało??
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry bry, gdzie Asia??
-
Jakie auto dostawcze kupić????
kuredu, ponieważ jestem w temacie to też wrzucę swoje 3 grosze: Na początku roku szukałem "osobowego dostawczaka" - wybierałem pomiędzy Caddy, Combo, Transit Connect, Partner, Berlingo. Ze wszystkich tych samochodów najbardziej podobał mi się VW Caddy, ale jak mi zrobili wycenę w salonie to od razu zrezygnowałem. W Citroenie (to samo w Peugeocie) dali mi dobrze wyposażone Berlingo 1.6 HDI 110 KM za rozsądne pieniądze. Samochód pewnie ma jakieś wady, ale u mnie po 30 000 km jeszcze nic nie wyszło i nie żałuję wyboru. Liczę na to, że bezproblemowo powinienem zrobić jakieś 200 000 km. Jeśli u Ciebie cena nie jest najważniejsza to bierz VW - o ile nie jest przereklamowany (ja nie miałem okazji jeździć Caddy).