Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja to nie wiem, z wesela wracam..
-
Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
Przemku, naprawdę masz 21 lat..? Powodzenia Ci życzę. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Cholera jasna, też mam "malinkę" na czole. Na weselu będą się ze mnie śmiać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie mów tak. Oź i Jariko pojechali. Wróciłem z painballa, ale kox. Mam guza na czole.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słyszeliście? Nie można dzisiaj przeszkadzać Bryni.. Dobra, idę się szykować na strzelaninę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to co?? Jedziesz z nami na paintballa??
-
SPOTY RADOMSKIE
Spocicie dzisiaj? Jak mnie nie zabiją na paintballu to może zawitam później na spocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, ten patent jest zawsze niezawodny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Eee, to lepiej kupić w markiecie wiatraczek za 5 zł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ludzie kiedyś jeździli Nysami, Żukami, a teraz jak siądzie klima to już MASAKRA jest.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasna sprawa. :th:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Uwaga, dzisiaj spocimy na Automobilklubie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może kiedyś raz się zachowam, a póki co to Twoja wina i koniec. wuju, tak swoją drogą to zaproś tego swojego świagra czy tam kogoś na spota. Mówię o tym co ostatnio kupił E30 na numerach KR.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście, że na Ciebie, no bo na kogo innego..?
-
SPOTY RADOMSKIE
To wszystko przez Ciebie, bo powiedziałeś, że nie lubisz basenu, no to nie przyjechaliśmy.
-
SPOTY RADOMSKIE
I nie mów już co było dalej, bo to aż wstyd... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście. Dziwna pogoda jest. Ale jak tylko otworzą (chyba o 12:00) to dzwonię.. Pogoda ma jeszcze czas na poprawę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, karkówka z kurczaka była dobra.
-
Samochód do 13000zł
Skoro golfa będzie ciężko to A3 tym bardziej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, później okazało się, że to kościsty kurczak.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak Ty mi zaymponoałeś w tej chwyly.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ładny tam macie ten gang rowerowy. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 11:59_________________________________________________Przypominam, że dziś jest mini grill u Bryniów. Start o 18:00. Pozdr od Bryni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wóz dla twardzieli.