Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Hybrydy są dla idiotów"


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

Może i dobrze gada, ale jak za 10 lat litr paliwa będzie po 20 zł to tymi "idiotami" którzy przesiądą się na elektryki będziemy my wszyscy, heh

pewnie będzie taki czas,kiedy litr paliwa będzie po dwie dychy,

ale auta będą wtedy paliły dwa litry :gwizdanie:

...więc jeden chu* :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak patrzę na problemy z samochodami, które posiadają DPF, to mi się to samo nasuwa.

Ale jakbyś się nie obrócił, d*pa (d.upa) z tyłu. :confused4:

Jak popatrzę na benzyniaki, które mają po 2 katalizatory, jeden za drugim i co się tam może popsuć, to mnie krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze ta cala nagonke o emisji spalin i CO2 i o efekcie cieplarnianym to mi sie :sick3: chce. Elektryczne auta, wiatraki, kolektory sloneczne i inne wynalazki to nabijanie kieszeni i propaganda. Wiadomo, ze ekologia jest dosc waznym aspekem ale to co ma chwilowo miejsce w krajach wysoko rozwinietych to juz przesada. Dlaczego my Europejczycy mamy ponosic najwieksze oplaty i dostosowywac sie do surowych norm ekologicznych, gdzie najwiekszymi smieciarzami, zanieczyszczajacymi nasza planete sa inne kraje, powiedzialbym nawet kontynenty jak Azja. Tam nikogo nie obchodzi jakie maja normy. Przesada, i naprawde :sick3: mi sie chce jak to slysze. Tu w DE to juz nawet niedlugo nie bedzie wolno pierdnac bez katalizatora :wallbash:

Szkoda slow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze ta cala nagonke o emisji spalin i CO2 i o efekcie cieplarnianym to mi sie :sick3: chce.

http://konradgodlewski.salon24.pl/55340,krowie-baki-zniszcza-ziemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze ta cala nagonke o emisji spalin i CO2 i o efekcie cieplarnianym to mi sie :sick3: chce.

http://konradgodlewski.salon24.pl/55340,krowie-baki-zniszcza-ziemie

Wlasnie to mialem na mysli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryczne auta, wiatraki, kolektory sloneczne i inne wynalazki to nabijanie kieszeni i propaganda.

nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka. jednak wiatraki i kolektory to zrodlo taniej, ekologicznej i naprawde sporej energi...

gorzej z autami bo te cholerne elektryki maja baterie ktorych produkcja i utylizacja powoduje wielokrotnie wieksze zniszczenia przyrody niz samochody spalinowe. Patrz PRIUS ktorego produkcja akumulatorow spodowdowalo spustoszenie wokol fabryki i kwasne deszcze...

wiecie ile Prius moze przejchac na samych bateriach ?? maks kilka kilometrów :D:polew: a do tego posiada liczne zabezpieczenia zeby nie dalo sie baterii naladowac z gniazdka, tylko silnik albo odzysk energii ;] ;]

a do tego pali wiecej niz przecietne TDI :] sama ekologia panie :D

elektryczne auta maja jeszcze jedna wade. ta energie tez trzeba gdzies wyprodukowac i dopoki nie beda to wiatraki i tym podobne to i tak bedziemy truc bez wzgledu na nosnik tej energi (czyli akumulator)

do tego samoloty statkii przemysl truja tak duzo ze samochody naprawde juz niewiele zmieniaja... nie wiem czy to do konca prawda ale na pewno cos w tym jest. transport statkiem samochodu z japonii powoduje podbno emisje takiej ilosci dwutlenku wegla jaka ten samochod wyemituje przez cale swoje zycie ;] miodzio . co?

ogolnie to wszystko to jeden wielki marketingowy bełkot , ale nie wydaje mi sie zeby problemem byla technologia. problemem jest biznes. biznes naftowy. jest za duzo ludzi i ifirm ktore maja potezna kase i wladze zeby dopusicic jakies zbyt nowoczesne technologie do glosu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wszystkie środki transportu, czyli samochody, statki, samoloty itd. w sumie produkują niecałe 2 % ze światowej emisji CO2.

A co do artykułu, to dobrze gość prawi.

Normalnie z chęcią bym mu polał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego pali wiecej niz przecietne TDI :] sama ekologia panie :D

niestety racja... najlepiej to przedstawił Clarkson w którymś tam odcinku TOP GEAR

postawili Priusa na torze i kazali jechać na maksa... zaraz za nim jechał zderzak w zderzak BMW M3 (!)

BMW spaliło zdecydowanie mniej :polew:

PS: no ale tu akurat nie ma się co dziwić bo z pewnością działał jedynie spalinowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryczne auta maja jeszcze jedna wade. ta energie tez trzeba gdzies wyprodukowac i dopoki nie beda to wiatraki i tym podobne to i tak bedziemy truc bez wzgledu na nosnik tej energi (czyli akumulator)

Też w Top Gear testowali jakąś, nie pamiętam Tesl-ę czy co to było, że niby rewolucyjny w pełni elektryczny sportowy wozik, ale.....po pierwsze bateryjki się bardzo szybko skończyły, a po drugie ich ładowanie trwało, właśnie nie pamiętam czy 12 godzin czy ile to było, ale w każdym razie długo :tongue4: Clarkson podsumował krótko..że podczas ładowania akumulatorów auta, gdy prąd ku temu potrzebny jest wytwarzany..i tu obrazek dymiącej elektrowni :tongue4: :gwizdanie:

Johan de Nysschen - popieram :good::hi:

Nigdy żadnych hybryd :no: Nie wyobrażam sobie jazdy hybrydą, czy też innym elektrykiem z jakimś jednobiegowym elektrycznym czymś pod maską :polew: Porażka..kto to wymyśla w ogóle? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...