Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, uważaj, bo Oziek na pewno chce Cię wystawić.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, kope lat. Brynia, dawaj poupalamy troche woza - wtedy lepiej się sprzeda.
-
SPOTY RADOMSKIE
O właśnie, co z Audisią?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź i Michał, wpłaciliście kasę na zlot?
-
SPOTY RADOMSKIE
No to i ja po obiadku. Michał, puszczaj przelew za zlot!
-
SPOTY RADOMSKIE
To akurat jest ta druga prawda dla której czasem warto wyłączyć budzik.
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty, prześlij mi PW ze swoim numerem, bo na spocie podałeś mi jeden, a teraz odzywasz się z drugiego i nie wiem który jest właściwy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Podobno kto rano wstaje temu Bozia daje, więc staram się o jakieś datki od Bozi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty to powinieneś każdego wieczora i ranka modlić się o odpuszczenie Ci grzechów.. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
NO TO IMPREZA MA BYĆ W TEN PIĄTEK I KONIEC. Dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zara zara, jeszcze..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc dzieci. Uważajcie na siebie i nie odstraszajcie gości... :>[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________Aa, Kaśka, jakby coś to palnij Brynię i przyjeżdżajcie w piątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, kto jak kto, ale Ty i Twój przyjaciel na pewno macie sposób na obniżenie ciśnienia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kaśka, Ty nie czytaj tylko opowiadaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przy 22 to już obojętne czy są pasy czy nie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, wydaje mi się, że czasem przeginasz. Dobieraj inne riposty, bo "spadaj" to byle gówniarze mogą do siebie mówić, a w naszej grupie dla gówniarzy nie ma miejsca...
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, Wy wszyscy Oziksiejecie.
-
SPOTY RADOMSKIE
OSZ FAK, przez ten internet to już mi się forum z gg myli.
-
SPOTY RADOMSKIE
Grzesiek, ustaliłeś jakiś termin?
-
SPOTY RADOMSKIE
No i po co to pisałaś? Szkoda chłopa - przecież Ozio dla Ciebie zaleje do silnika tego Kujawszczaka. [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________ a to ty antenki nie masz, czy za krótka :polew: Za każdym razem jak wchodzę na forum i widzę, że jest Ozio to mi się kurczy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryń, teraz by mi się przydała taka antenka jaką Ty masz, bo padł mi prąd i łączę się bezprzewodowo - nie powiem co mnie strzela...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to jaki? Lotos mineralny.
-
SPOTY RADOMSKIE
O maaasz, ten już zaczyna. Znów wypiłeś cztery piwa??
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty, gratuluję inżyniera. :th: Czy jutro w ciągu dnia mógłbym podjechać na pomiary, czy wolisz któryś wieczór? pgorlicki, witam na forum i zapraszam na spoty. :th: reszta, dobry wieczór zboczki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, nie ma problemu. Czarne stalówki rulez.