Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, witojcie. Pamiętajcie robaczki, że spot dziś zaczyna się o 18:30. Musimy przyjąć gościa. Oziek, mam nadzieję, że wykąpałeś pinkiego??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego fajnie jest jeździć na co dzień 1.6 HDI, bo później każdy inny samochód cieszy.- SPOTY RADOMSKIE
No lekko się spóźniłeś. Ale za to mam nadzieję, że będziesz bił rekord...- SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc Gołąbeczki.- SPOTY RADOMSKIE
Ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł się bawić. :>- SPOTY RADOMSKIE
A w międzyczasie przynosi Ci piwsko do biurka??- SPOTY RADOMSKIE
O kuźwa, a może on chce go przywieźć na jutrzejszego spota. W końcu mamy mieć gości... :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
A Oziek pewnie poszedł wykąpać Pinkiego.- SPOTY RADOMSKIE
Ratujesz honor.- SPOTY RADOMSKIE
Wszyscy się rozproszyli, idę i ja..- SPOTY RADOMSKIE
Dobra dobra, każdy widzi, ze lecisz na Oziowego pinkiego.- SPOTY RADOMSKIE
Chodzi o to, że jak idziesz na randkę z mcmem to masz dwie paczki prezerwatyw i jeszcze prezent w postaci czyścika dla mcma.- SPOTY RADOMSKIE
Kuźwa, mam wrażenie, że się cofamy w czasie, bo Oź znów zaczyna.- SPOTY RADOMSKIE
Tobie to już się pier**lą sny z rzeczywistością.- SPOTY RADOMSKIE
Skąd ja k**wa mam wiedzieć czy ty kupiłeś felgi czy nie, skoro na spoty nie przyjeżdżasz.- SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie nie wiem, ale się dowiem i może zorganizuję jakieś zdjęcia.- SPOTY RADOMSKIE
Będziemy Cię wspierać. Masz dla mnie jakieś info?? Ozio, Ty kupiłeś już felgi? Podobno coś fajnego jest do kupienia do B6 i z oponami.- SPOTY RADOMSKIE
W sumie to może już podremontował...- SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj mi lekko ciśnienie skoczyło, bo wydawało mi się, że widziałem swoją starą Audiczkę. To było na dwupasmówce, jechała z przeciwka, wiec widziałem ją tylko w przelocie, ale dostrzegłem takie same felgi bez dekielków. Kurde, to na pewno było moja Niunia.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i to jest to. :th: Dla ścisłości - lubię diesle, ale do codziennej jazdy, po autostradzie itp. A jeśli chodzi o jazdę sportową to tylko benzin. Chyba jeszcze długo nikt nie będzie w stanie mnie przekonać do tego, że jazda na torze dieslem jest bardziej przyjemna. WYSOKIE OBROTY RULEZ.- SPOTY RADOMSKIE
U nas nie ma tramwajów i dlatego sporo osób przyjeżdża tutaj na egzamin.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kuffa, niektorzy to sa niereformowalni.- SPOTY RADOMSKIE
o matko, znow delegacja z poznania.- SPOTY RADOMSKIE
Do nas to zajeżdża mokom czarną A3. - SPOTY RADOMSKIE