Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja nie sypiam z małymi chłopcami. Wytłumacz się Oziu..
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Nie martw się, technologia idzie w górę. Na pewno już nigdy nie będzie tak jak za czasów np. MB 124, ale przecież nie chodzi o to, żeby autem jeździć całe życie. [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:28_________________________________________________ Przecież ma uzupełniony.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmm, jak mam to rozumieć? "Lubisz małych chłopców"?
-
SPOTY RADOMSKIE
Musisz napisać, że jesteś królem itp. Na pewno każdy Cię zrozumie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, no ale najpierw musisz spełnić warunki bycia klubowiczem.. A podanie to takie jak o pracę.
-
Jak można pieścić auto :D
Zawsze podziwiałem, a jednocześnie współczułem ludziom, którzy tak się zabawiali ze swoimi autami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś od serca. Tylko nie rozpisuj się za bardzo, bo będzie brecht... :gwizdanie:
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Podobnie jak we Francuzach - były 1.9 HDI, a teraz są 1.6 HDI i się sprawdzają. Silniki muszą być coraz mniejsze, żeby wyrabiać się w normach emisji spalin.
-
SPOTY RADOMSKIE
No bo zawsze wiedziałem, ale w tym roku jeszcze nie widziałem palemek i to mnie zdezorientowało.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witajcie bejusy. Ale się dziś wyspałem. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie, byliście na procesji? A tak BTW kiedy jest palmowa niedziela?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, teraz to już na pewno idę spać. OZIEK NA KLUBOWICZA!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale na radomski to zawsze trzeba luknąć - nawet jak się już na oczy nie widzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziek, startuj na klubowicza to będziesz nas reprezentował w OMS - Ogólnopolskie Mega Spamowanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, czasem chciałbym chociaż trochę pobyć w skórze kobiety.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i po co tak wrzucać wszystkich do jednego wora..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem jakie słowo jest drażliwe dla Poznaniaków, ale NIE - NIE BĘDZIEMY SIĘ W TO BAWIĆ!
-
SPOTY RADOMSKIE
Już wiadomo. BĘDĘ W TEN PIĄTEK NA SPOCIE.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ukrop dziś jest, chodzę w sandałach. Czuje, że się dziś załatwię, bo mam trochę jeżdżenia po mieście i non stop muszę wsiadać i wysiadać z klimatyzowanego auta. Niestety nie mam na tyle silnej woli, żeby wyłączyć klime.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie - po prostu Ci o tym przypominam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, Ty zboczku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fenkju. Czy ja dobrze wyczytałem, że kurde zajedzie w piątek na spota?? Jeszcze nie wiem co u mnie z piątkiem, ale chciałbym być. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra Pany, lecę spaciu. Do jutra.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chcesz to umówie Cię na oględziny tego auta. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Przykład z niemcowni: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8848641 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8038588 Oziu, ja tylko rzuciłem temat - nie mam zamiaru zajmować się sprzedażą nieswojego auta.