Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Pompuję powietrze, bo mi zeszło. [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:51_________________________________________________Z roweru oczywiście.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryń, przyjadę rowerem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie ludzie. Chętnie bym z Wami został, ale... muszę iść już spać... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchaj, skoro ja nie mam fajnej poduszki i Ty też nie masz to może... *********** ERROR
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj mam tylko poduszkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, jestem z Wami, ale tylko na chwilkę. Chciałbym już się przytulić do poduszki. :>
-
AAVFF1FM6EACR8E500 - co to jest ?
Teraz już jaśniej napisałeś, może Ci ktoś pomoże.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, KONKRET na Słowackiego; EKONAFT na Tartacznej.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Wiadomo, ale tak samo można zgrzać sprzęgło w Audi. Zgadzam się z tym, że P. Partner jest mniej komfortowy od Audi - w końcu to dostawczak. Ale tego, że "wszystko jest w nim słabe" po prostu nie wiesz... EOT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum. W wolnym czasie podjedź na spot do Radomia. Tu masz wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
- SPOTY RADOMSKIE
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Hmm, nie wiem co to za górka, posesja, ale może po prostu nie mogłeś trafić w bramę i po kilku próbach przygrzałeś sprzęgło. W Audi przecież też można przygrzać sprzęgło... Wg mnie to nie jest argument.
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
W profilu masz wpisane "1.9 131PS" więc niedziwne, że dostawczak, który ma 90PS wg Ciebie nie jeździ. Czemu słabe sprzęgło? Spaliłeś już? Ile km przejeździł ten Partner?
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
W porównaniu do Audi wiadomo, że jest wszystko słabe, ale co konkretnie masz na myśli? Mam przyjemność jeździć podobnym samochodem, ale 110PS i ze stajni Citroena.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ludzie, co Wy dzisiaj robicie? Ja udaję, że się uczę na jutrzejszy egzamin.
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Aut przybywa, auta robią się coraz tańsze, ludzie coraz bogatsi - na ulicach jeżdżą coraz nowsze auta. Poza tym słyszałem dobre opinie o 1.6 HDI - sam teraz takim jeżdżę.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurna, widziałem go, dziadzia jest dobry. :polew:
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Były 2.0 HDI :th:
-
Jak można pieścić auto :D
Pochwal się później to przyjadę pooglądać Twoje auto.
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz może się szczycić, że na tarczach zrobił milion km.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli tak to pisz podanie - masz jeszcze szanse dogonić największych spamowiczów w wątku ogólnopolskim.
-
Jak można pieścić auto :D
A ja chętnie bym zlecił komuś taką robótkę..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przecież oni już tam wszyscy są...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze ten dział techniczny. Nie sprawdzałem Ozia statystyk, ale sam mówił, że brakuje mu 10 postów.