Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A ta druga to chyba do VAGów przyjeżdża.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli już to Volvo. Poza tym to chyba oczywiste, że mówię o osobówkach. Rozumiem, że chcesz być fajny?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj (tj. w środę) ok. godz 19:00 namierzyłem przy Neste na Grzecznarowskiego mały spot A3.
-
SPOTY RADOMSKIE
Joł men Aniołeczku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty za to już wszystko widziałeś, wszystkiego doświadczyłeś i w ogóle cały zagrzybiałeś. Ja pierwszy raz jechałem dieslem, który miał więcej niż 110PS...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujek, co Ty robisz o tej porze na forum??
-
SPOTY RADOMSKIE
Patrzcie jaki śliczny samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, wuju, uratowałeś honor radomskiej ekipy. :th: Ty chyba tu siedzisz specjalnie długo po to, żeby rano bić rekordy w spaniu, coo??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo Pb jedzie tylko na wysokich, a klekot na niskich , zakres efektywnych obrotów jest podobny , to tylko kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia bryki Ja po prostu jestem tradycjonalistą i chyba jeszcze długo nie będę kojarzył diesla z "ekstremalnym sportem" (czyt.: z szaleństwami na ulicy). Uwielbiam dzwięk wysokich obrotów Pb. Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E i czułem, że robi mi się banan na gębie... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy kogoś tu zastałem?? odzim, dzięki temu klubowi często wszędzie spotykam znajomych.. Bryń, z góry dziękuję za pomoc... :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co za różnica czy D czy PB , ma za***rdalać. Tak naprawdę nigdy nie jeździłem szybkim dieslem. Poza tym nie ma to jak wysokie obroty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Damy radę. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kawał z lodami debeściak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kupa czy nie, do Ciebie Dy nie pasuje. Chciaż z drugiej strony do mnie też nie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Eee, dobrze jest.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To pasuje do tego wątku: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 11:15_________________________________________________Norbi, co za beemke se kupiełeś? Dawaj foty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panie, kope lat. [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:24_________________________________________________Dżizys, nie ma co czytać.. Pewnie już widzieli, ale za każdym razem jest śmiszne: http://www.youtube.com/watch?v=GIybWBvPPXI&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę, że zaczynacie robić na spotach oborę. Może zgadajcie się w klubem BMW.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łokej. Dobranoc dzieci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, będziemy w kompakcie - zawitam u Ciebie ok 17:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryń, od której jutro jesteś w domu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie. Właśnie się upociłem na rowerze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze jedna w ten weekend mnie czeka Oj tam, możesz to przecież przełożyć na inny termin.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak będzie trzeba to wszyscy po Ciebie wyjedziemy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Radum jest duży i goście mogą się w nim pogubić. Kasiu, przyjedź na spota to poopowiadasz nam jak było na imprezie.
-
SPOTY RADOMSKIE
kurde, tera to już byłby wstyd jakbyś nie trafił.