Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No jaaa. Spot je na Mireckiego/Wernera (tam zobaczysz OBI). Jak będziesz na rondzie warszawskim to kieruj się do centrum (w ul. Warszawską), następnie skręcasz w prawo w Szarych szeregów lub dalej w Wernera i do nas dojedziesz. Na PW wyślę Ci kómórkie, więc dzwoń jak coś.
-
SPOTY RADOMSKIE
A co to ma do tego? Ja też mam obronę we wrześniu, ale indeks już złożyłem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja swój indeks złożyłem do dziekanatu już w piątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Naprawdę?? Ołł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale rysa na głowie. Dobra, nie wklejamy już takich linków. :> To jest RFS, a nie Strefa grozy. Kto to wymyślił, żeby wkleić te linki!? :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Walnął se w łeb czy się wykrwawił?
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba nie interesuje mnie to aż tak bardzo.
-
SPOTY RADOMSKIE
O W k**wę. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:36_________________________________________________Ludzie mają nasrane w głowach, i nie wymieszane. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:36_________________________________________________Filmik ze słoikiem oglądałem tylko do pęknięcia - dalej nie chciałem. Filmik z "lodami" - jaką kasę te dziewczyny dostają, żeby robić takie rzeczy??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dajeta te linke czy nie? Dajta chociaż linke do wątku na odpowiedniej stronie, bo nie chce mi się szukać.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Pany, podobno od kogoś wyszła propozycja, żebym był w czwórce z Warsiawką. Niby mi to nie przeszkadza, ale wcześniej chyba była propozycja, że będę w pokoju RFS. Jak to tam jest? Gdzie można zerknąć na listę pokoi? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Daj linkę, bo nie mogę znaleźć.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Kurde, jutro wpłace piniendze. Dziś mi się nie chce. A najlepiej jakby jutro mi ktoś przypomniał czy cuś. Najlepiej wyślijcie mi PW. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Było chyba w "filmikach wartych obejrzenia".
-
SPOTY RADOMSKIE
To co tygryski lubią najbardziej: Dobranoc moje zboczki kochane.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, żartowałem. Nie ma sensu jechać na zlot jeśli Ciebie tam nie będzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no Oziu, nie rób nam tego. ;( Kto będzie kierowcą..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć zboczki. Kurde, świetny rozkład - czwórka dla dziewczyn z drzewem i czwórka dla reszty RFS. A dla Ozia dwójka, ale najlepiej w innym mieście.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Witojcie. Do tego Wałbrzycha znowu się przyczłapałem, ale tym razem inną drogą - na Katowice i do autostrady A4 - tym sposobem ominąłem korasy we Wrocławiu. Droga dłuższa o ~90 km, ale warto - jedzie się bezstresowo i chyba czasowo krócej. Co do pokoi na zlocie - mnie jest wszystko jedno, bo i tak nie będę spał w swoim pokoju, a w najlepszym wypadku po prostu nie będę niczego pamiętał, więc mnie to rybka.- SPOTY RADOMSKIE
O kurna, faktycznie.- SPOTY RADOMSKIE
Oziek, tu jest linka dla Ciebie: http://www.a4-klub.pl/smf/mietkie_pytki_klubowiczow-t83547.1125.html- SPOTY RADOMSKIE
Musisz jechać na Pomorze. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 08:05_________________________________________________Adrian, jak pobrać te zdjęcia.- SPOTY RADOMSKIE
Pozdrowienia z Lublina. :>- SPOTY RADOMSKIE
Noo, takich rzeczy nie musisz tłumaczyć. Dobra, ja zaraz wyjeżdżam, bo też "zamówienie" na mnie czeka. Miłej soboty kochane dzieci. - SPOTY RADOMSKIE