Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Może i się wyciąga, a raczej handlarze wyciągają. Przeciętna kobita nie pojedzie do niemcowni po samochód. Poza tym podana cena nie jest sztywna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Noł - benzin 1.1 z tego co pamiętam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie szwagierka. Cena ok. 9500 zł. 2000r., 75000km (przebieg 100% oryginalny - ja daję gwarancję).
-
SPOTY RADOMSKIE
:!: Słuchajcie, może znacie kogoś, kto chciałby kupić Citroena Saxo, 2000r. od pierwszego właściciela?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurcze, ja jeszcze nie wiem. Może przyjedź w następny piątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten to jak zwykle przyniesie jakieś wieści ze świata. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wkurzacie mnie jak się licytujecie kto o której chodzi spać i o której wstaje. Sen to przecież nic wstydliwego. Ja zaraz uciekam spać... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Spróbujemy coś wyrezać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziek, jak Ty chcesz tjunikować swoją gablotę to musisz takie cuś se wystrugać:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wieczór wieczór. Jak w robocie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem już z Wami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry. Oziu, oddaj auto w moje ręce - zrobię Ci konkretny tjunik.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie mokomie i dobranoc Gołąbeczki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam tylko B i CE. Motóra se nie robiłem, bo się boję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taka krótka przygoda - jeździłem pół roku. Najpierw silosem, a później plandeką.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zumi wyznaczyło mi trasę przez Katowice (ze Skaryszewa), ale faktycznie musiałbym nadrobić ~90 km. TIRem też jeździłem na Piotrków.
-
SPOTY RADOMSKIE
Najkrótsza droga. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak jeździcie na Wrocław? W nocy jadę do Wałbrzycha. Oglądam teraz mapę i zastanawiam się czy nie pojechać przez Jędrzejów, Katowice i do A4...
-
SPOTY RADOMSKIE
Potraktuj to jako przestrogę, bo jak nie to za kilka dni znów Cię wysuszą i zapłacisz pincet.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co się odwlecze to nie uciecze, czy jakuś tak.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aa, zapomniałem jeszcze powiedzieć, że jak wyjechałem po tym kursie to mi ciśnienie skoczyło, bo na Warszawskiej chcieli mnie wysuszyć - jechałem 70 /h, ale sobie odpuścili, bo za mną coś wściekłego leciało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na rozluźnienie, no bo jak to pani psycholog mówiła - dużo wypadków jest przez stres kierujących.
-
SPOTY RADOMSKIE
Filmy te same co na naszym forum w dziale "Przestroga dla wszystkich".[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________Tu je linka: http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: Kurs był śmieszny - pani psycholog tak zamuliła, że wszyscy się pospali, a później przyszedł policjant i wszystkich obudził - puszczał fajne filmiki. Po kursie niektórzy odjechali spod WORDu z piskiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, na chwilkę odszedłem od kompa i już 3 strony nawalone. Siema Madas fakas. Dobra, jadę do tych Pionek..