Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A co to ma do tego? Hmm, coś Ci się pomyliło. Nie zrozumiałeś mnie czy jak?? :mysli:
-
Spociki w Kielcach
Paszoł won na swoje podwyrko. Z resztą ja też idę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze raz mówię - kontrolujta bajerę - dostęp do tego wątku ma każdy... Poza tym ja już wszystko wiem. Póki co nigdzie nie jadę, w Radomiu jest mi najlepiej...
-
Spociki w Kielcach
O maaasz, no witki mi opadły.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Spociki w Kielcach
To już Twoja w tym głowa, żeby ich przekonać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dla mnie to już nie jest ciemno. Wiem wszystko... Kontrolujta bajere...
-
Spociki w Kielcach
Chłopaki mówią, że do Radomia mają za dużo dziur.
-
Spociki w Kielcach
Przyjedziecie do nas na grila?
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, to k**wa ja tu z lawetą specjalnie, a łun mówi, że nie przyjedzie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro to będzie futro. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________A gdzie was wszystkich wtryniło??
-
Spociki w Kielcach
Znalazłem - fajny budynek. To są te "mostki" czy cuś? Kiedy palicie następnego grila?
-
Spociki w Kielcach
A daleko to?? Tak pi razy drzwi.
-
Spociki w Kielcach
O maaasz. A w ogóle macie jakieś ze spotów?
-
Spociki w Kielcach
Po grilu to wrzućcie jakieś zdjęcia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Monisia. Jak się zapoznasz z forum to zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zarejestrowana w kraju, niebita, jeden właściciel w niemczech - emeryt, igła... Emeryt nie znał się na cenach i oddał tanio to i my sprzedajemy tanio, a co...
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że na początek zadowolę się pakietem "SuperKid". :>
-
SPOTY RADOMSKIE
A tak, tylko że po to nie potrzeba jechać aż do Powsina. Powiedz mi jeszcze ile taka impreza kosztuje?
-
Nowy samochód dla rodziny
Jeśli nie robią więcej niż 20 000 km rocznie to faktycznie lepszą opcją będzie benzyniak.
-
SPOTY RADOMSKIE
MRoger, powiedz jeszcze czy z lękiem wysokości jest po co jechać..?
-
SPOTY RADOMSKIE
W razie czego wyjadę po Ciebie z lawetą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro możemy zrobić drugiego spota - w Lublinie.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to dopiero atrakcja. Czy ktoś z Was był kiedyś w parku linowym??
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, czy ja o czymś nie wiem??