Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
VW Caddy wygląda tak:
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy mój samochód jest bezpieczny?? http://www.youtube.com/watch?v=r0rbsXquXCA
-
SPOTY RADOMSKIE
Się znaczy nabrałaś charakteru. [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________ No jak to jak, Michciu no..
-
SPOTY RADOMSKIE
Się znaczy pali rura, czy może wódka była zbyt zimna??
-
SPOTY RADOMSKIE
No to Ty się ciesz, że nas tak mało, bo inaczej być się nie wyrabiała z umieszczaniem postów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to szybko, bo ja już kończę browar. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj to i ja z wami walnę piwko, bo cały dzień mam spięte mięśnie. [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 21:10_________________________________________________A czemu tu nikogo nie ma?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś tylko 14 km. Straszyło deszczem i wolałem nie jeździć daleko.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też idę opierdolić jakiegoś obiadzine i idę na rower. Może kogoś poznam...
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie się odechciewa dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Dobrze jest, że ktoś ma dobrze. No i bardzo dobrze.
-
[B5 ABC] Jak przygotować auto do dłuższego postoju (ponad rok)
Dla samochodu na pewno byłoby lepiej gdybyś zaprowadził to auto i żeby sobie jeździli co miesiąc. Jeśli jednak zdecydujesz się postawić auto w garażu to poczytaj >>TO<<
-
SPOTY RADOMSKIE
Nic mi się nie chce. Też bym chętnie dotknął przewodów trakcji..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz co, jak przez pół roku mieszkałem w Wawie to mi się to niby podobało, ale pod koniec to już chciałem do Radomia - na stare śmieci. Ja to chyba jednak tradycjonalista jestem. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, ale się dziś wyspałem. :> mcm, dziś jadę się zapisać i poproszę o 8 czerwca. Miłego dnia dzieci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, mcm, to kiedy idziesz na ten kurs na Suchą?? Idę z Tobą. Dobranoc..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem już w domu. Byliśmy z Jarkiem jeszcze w Owadowie w cynkowni. Dzisiejszy spot był kox. Idę ładować akumulatory. :>[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 01:47_________________________________________________Siema twardziele. :> Jadę do Lublina, wracam chyba jutro, chcę mieć co czytać jak wrócę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, szybki prysznic, zaprzęgam samochód i jadę po Jarka.
-
SPOTY RADOMSKIE
To dobre jest, będziemy w kontakcie. :th: wuju, masz do mnie nr? Ok 17:00 jedziemy do Bryni... Jakby coś to dzwoń.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ile osób potrzeba na komplet?? Ja mam na oku tylko kilku chłopa. No i może jeszcze ktoś z klubu się skusi..?
-
SPOTY RADOMSKIE
No to kox. Jeśli to będzie jakaś niedziela, a najlepiej już po sesji, czyli pod koniec czerwca, albo w lipcu to jadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nigdy nie strzelałem się paintballami, a bardzo bym chciał. Rozumiem, że masz dojścia do sprzętu, a miejsce ustalamy wspólnie, tak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nosfer, to wszystko zależy od terminu. Ciekawa propozycja. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Będzie dobrze, Jariko to silny facet, a ja mam zmysł logistyka...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie martw się - nie odda, on tylko tak straszy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to którą?? Faktycznie ten kontakt, czy cuś innego..?? :gwizdanie: