Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ken Block i jego impreza
Filmik kiepski, ale ciekawa gymkhana:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też nie wiem, ale na pewno lubią niespodzianki.
-
SPOTY RADOMSKIE
To Ty ugotuj. Przez żołądek do serca Królowej.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jedź i nie martw się - będzie 5 0 0. Król popłacze i mu przejdzie. Może mu ciśnienie tak skoczy, że dobije do 5 0 0.
-
SPOTY RADOMSKIE
Leć i załatwiaj nam nowe zlecenia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na następnym spocie robimy gymkhane pod Billą. Ozix, to nie jest life - to jest nakręcony filmik. Tak samo tutaj widać, że kamera na samochodzie jest w róznych miejscach: http://www.youtube.com/watch?v=BkNzkutTiGs
-
SPOTY RADOMSKIE
Nowy filmik Blocka: Sorry za OT.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, takie zdjęcie żeś dojebutał, że nie ma go jak oglundnąć. Ale rower kox. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
To dopiero perwersja. :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:56_________________________________________________ Król mnie nie interesuje. Ale skoro wuju lubi baraszkować w krzakach ze swoim rowerem to może i na króla poleci. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Eee, to ide do roboty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, to jeszcze przez jakiś czas będę tu zaglądał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, biere się za robotę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdecydowanie odwrotnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: buhahahahahahahah czemu mi się wszystko tak jednoznacznie kojarzy :polew: :polew: O kutwa, nie załapałem. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Takie i takie. BTW jak sprawidzić firmę czy nie ma długów??
-
SPOTY RADOMSKIE
ostatnio 2 razy wstałem o 8 wuju, korzystaj póki możesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak kawka na stacji paliw. Szkoda, że nie było hot dogów, bo teraz muszę iść na jakieś śniadanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to chodzi o pewien komfort - że można w każdej chwili. Bryniu, zaraz jadę do Ciebie, się znaczy do Pionek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszystko przed Tobą Oziu. W sumie ja też jeszcze nie mam żonki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nawalam, bo idę spać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, tu masz źródło: http://www.virango.pl/files/images/tlusta-pupa%5B1%5D_0.jpg- wklej ten obrazek na forum. :> EDIT: Nie da rady wkleić...
-
SPOTY RADOMSKIE
To mnie naucz, bo nie wiem czemu nie działa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, coś dla Ciebie: Źródło: http://www.virango.pl/files/images/tlusta-d*pa[1]_0.jpg