Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam, ważne, że jest pretekst.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak - poszło hasło, że dziś jest noszenie paczek i nagle nikt nie przyjedzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchaj Bryń, dzisiaj jakoś tak deszczowo, więc chyba wezmę Trafika. Co prawda on nie jest zbyt duży, ale przynajmniej zamknięty. Do niego na wszelki wypadek mogę podczepić odkrytą, ale sporą przyczepkę. Jeśli dziś nie damy rady ze wszystkim to może w niedzielę reszte ogarniemy - co Ty na to?? [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 13:53_________________________________________________ Ty poczujesz moc mojego buta w d*pie jak nie przyjedziesz dziś na spota.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówisz o tej bardziej dojrzałej z lewej i mniej dojrzałej z prawej??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To i ja się dorzucę:
-
SPOTY RADOMSKIE
No i wszystko jasne. Zdejmuj majtki - będziesz się całował z królem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja wcześniej wysłałem meldunek smsem. Królu, znów mylisz rzeczywistość z fantazją.
-
SPOTY RADOMSKIE
Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie..
-
SPOTY RADOMSKIE
dobrej nocy, kolorowych snow i powodzenia jutro chlopaki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty i mcm dokładnie nie wiem czemu, ale chyba chodzi o to, że za bardzo się domagacie pokazów. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: Właśnie gadałem z Królem. Dziś jest na L4 (nie ma neta), pinki się ładuje, ale powiedział, że jak wpadnie jutro to wszystkim prześwidruje d*py. A na taką przyjemność szczególnie narażeni są mcm, wuju i ykk, bo był pierwszy na 300 stronie. Ja leżę na podłodze i umieram... :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
W końcu mianował mnie paziem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, dzwonie po Króla... Czekajcie... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak Ci Król dupe prześwidruje to żadne cuda nie pomogą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Król się opierdala, a tłum gapiów się powiększa.
-
SPOTY RADOMSKIE
No jak to przez kogo?? Przez króla.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma problemu. Główną atrakcją naszego ośrodka jest rozjuszony Ozix.
-
SPOTY RADOMSKIE
Daj se na luz, bo i tak już nic nie zrobisz. Zostałeś namierzony.
-
SPOTY RADOMSKIE
OT Dostałem 7 głosów. Pewnie wszystkie z RFSu. ykk, do Oziksa, czy turysta??
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie martw się - Ozix podobno i na to ma sposoby.
-
SPOTY RADOMSKIE
Każdy widz w krótkim czasie staje się uczestnikiem, więc trzym się ramy - niedługo Ozix przybędzie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Poczekaj jeszcze troche to bedzie i rżnięcie.