Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, no i znów mylisz rzeczywistość ze swoim światem. Chyba nie mówimy o tej samej budowie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, ja jestem kierownikiem budowy i zarządzam, że roboty rozpoczynamy w piątek wieczorem i pracujemy do niedzieli...
-
SPOTY RADOMSKIE
No to dobrze widziałeś. Gdybyś był kobietą to pewnie wszyscy by się zwalili, żeby Ci pomóc, a tak to może Ozio się zgłosi... A tak serio to mogę pomóc jeśli ktoś będzie mi mówił co mam robić..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryń, nie widziałem Cię kurde no. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie byłem Oziu. A Ty byłeś? Spuść powietrze z pinkiego i będziesz miał miętką pytkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że by Ci się spodobał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy tam.. PINKIEGO może... [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 11:13_________________________________________________ Dawid - mieszka/mieszkał w NY, strudiuje/studiował w Krakowie. Dawida widziałem tylko jeden raz.
-
SPOTY RADOMSKIE
To zaproś dziewczynę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co dla Ciebie jest głupio?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ooo, lubie takie niedziele - nie jest zimno i też nie pali słońce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłem dzisiaj na tym w kinie. Jak dla mnie fajny film. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, zostawiam Cię tu samego, bo mnie się już oczy kleją. Dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie potrzebne mi olłejsy, za to Tobie tak, zamiast sikać do nesti.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie konie w samochodzie niepotrzebne. [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 23:12_________________________________________________ Widzę, że lepiej znasz niemiecki niż polski... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Mam na Ciebie wunderwafe.- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, no to uważaj, żebyś se nie obsikał fotela jak będę na Ciebie trąbił, żebyś zjechał na prawy pas.- Minusy Audi A4 - Wasze opinie
No to faktycznie minus dla Marki A co to ma do rzeczy chodzi chyba o inne minusy a nie spoleczne Dla mnie ten wątek to burza mózgów - taki komentarz przyszedł mi do głowi i to napisałem. W końcu to też jest minus.- SPOTY RADOMSKIE
Walisz w pory??- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Oziu, widzę, że i tutaj rozsiewasz swój urok osobisty.- SPOTY RADOMSKIE
Nie będę wąchał, bo specjalnie dla Ciebie wyjadę godzinę później, a jak na autostradzie będziesz siusiał to Cię wyprzedzę i Ci zatrąbię.- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, a czym jedziesz do Piły??- SPOTY RADOMSKIE
Nie znam i na pewno nie poznam.- SPOTY RADOMSKIE
Jesteśmy oddaleni od siebie o 100 km więc wątpię.- SPOTY RADOMSKIE
Chyba jak rozporek rozsuniesz. - SPOTY RADOMSKIE