Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest ryzyko, jest zabawa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobną sytuację widzieliśmy ok. miesiąc temu w Radomiu na spocie, tylko że tam doszło do wypadku. Ambulans uderzył w Fiata Ducato - oczywiście Fiat na zielonym, a Ambulans z lewej na czerwonym.. Nie dowiedzieliśmy się kto był winny, ale wszystko wskazuje na to, że kierowca karetki.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Może to i lepiej, bo nie wiadomo co Ci po pijaku odbije..
-
SPOTY RADOMSKIE
To mnie zawsze rozbraja: Ozix, właśnie takie wąsy Ci doprawimy.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Wczasy Krym za 690zł z transportem KTO BYŁ
Ja na Krymie zrobiłem biznes życia. W Poslce kupiłem Łade Samare i przyczepe kempingową i na Krymie taki zestaw sprzedałem. Wrociłem pociągiem i autokarem. Nerwów się na granicy najadłem, ale przygoda fajna. Miałem 2 tyg wakacji za darmo i jeszcze mi 300 USD zostało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spokojnie, ja Was odwiozę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zakazane kusi, więc na spotach będzie większa frajda z palenia. A co do klubów - też jestem za tym, żeby był zakaz palenia - nie lubie śmierdzieć papierosami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładna niunia. :th: Ja szofera będę miał. Poza tym zarzucę też temat swojej A., może znajdzie chwilkę i przyjedziemy razem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie stresuj się. Przecież nie chodzi o tuning, chodzi o miłość do marki. Ja np. jestem zwolennikiem serii w autach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dobre..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie tak dużo jak BMW, ale średnio 5-6 aut (razem z Citroenem).
-
SPOTY RADOMSKIE
No to i mi. Wuju, zapraszamy w każdy piątek. Ustawiamy się zawsze przy Fregacie. :th:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, czyli Łukasz przyjeżdża do Radomia z żoną??
-
SPOTY RADOMSKIE
Podjedź! Chętnie zobaczymy jak to się robi po warsiasku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że tym razem Wasza kolej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, podjadę któregoś dnia i się dowiem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego Panie Lukas. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Też tak wcześniej myślałem, ale kolega był na tym kursie i wyraźnie mi mówił, że za 150 zł zdejmują 10 pkt. Trzeba się po prostu dowiedzieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega mi ostatnio mówił, że za 150 zł zdejmują 10 pkt. Wydaje mi się, że to będzie mi się opłacać, tym bardziej, że pierwsze punkty zejdą mi z konta dopiero w marcu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurna, mam 17pkt i myślę o tym, żeby się wybrać na Suchą na wykład, żeby mi zdjęli kilka pkt.
-
SPOTY RADOMSKIE
Żółkiewskiego i Maratońska. Rozumiem, że oznakowanymi motocyklami jeżdżą..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, takie szczegóły to może zostawiaj dla siebie. To dobre jest. :th: