Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, pochwal się... :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdjęcia uciekają, więc kasuję.
-
Jaką masz tapetę ?
Co prawda zakochany jestem w Volvo FH12, ale to zdjęcie jest kox...
-
SPOTY RADOMSKIE
To ten co się jeszcze nie urodził?? Po dzisiejszym spocie znów obudził się we mnie szatan. Jak wyeksploatuję Berlingo to kupuję Audi Turbo i będę jeździł na Ułęż. Swoją drogą to z Jarkiem ustaliliśmy, że robimy zrzutkę na paliwo do beemki i jedziemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Boże kochany, ja chcę Audi!! Bryniu, Jarek mnie wiózł do domu, bo mnie cały czas noga drżała po przejechaniu się Twoją Niunią. Świetny samochód, świetne połączenie komfortu z dynamiką. Po prostu się zakochałem. Masz rację, że zrobiłaś mi dobrze bez dotykania. Za tydzień przywiozę piwo specjalnie dla Ciebie i przyjadę z Jarkiem jednym samochodem...
-
SPOTY RADOMSKIE
No akurat taka godzina była wolna na myjni.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, co tu zjeść?? Głodny jestem. Picca to w sumie dobry pomysł. Na 17:00 jadę na myjnię, a później spot.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapakuj do Avanta, później sie skoczy do Billi po kiełbache i musztarde i już gril gotowy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ania zadowolona, bardzo Was polubiła i bardzo się cieszy, że wszystko działa jak trzeba. Dzięki wielkie za pomoc. :th: A jajeczko - jak najbardziej. Tzn. za kierownicą przyjadę no. To co, grill na spontanie??
-
Jaką masz tapetę ?
Takie cuś:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od teraz masz mówić do mnie Tomaszu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śmiszne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aa to dlatego te wszystkie Fiaty i Polonezy czasem miały po 4 takie paski.. Myślę, że to jest niesły sposób na tuning Eveliny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiedziałem, że w tym wątku nie dostanę sensownej odpowiedzi. Paski uziemiające to sami se pozakładajta. :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale moja Cytryna przesadza.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale to z tym nie da się nic zrobić??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiedziałem, że tak będzie. Audi też czasem kopało, ale chyba mniej...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie siej paniki! Spot normalnie się odbędzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, mój samochód jest agresywny - kopie mnie i to bardzo. Za każdym razem jak wysiadam to mnie prąd przeszywa. Co zrobić, żeby tego nie było? Tylko proszę Was - nie piszcie, że powinienem kupić Audi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak najbardziej spocik w ten piątek będzie. Oczywiście przyjadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty czego ryjesz :?:
-
SPOTY RADOMSKIE
Przecież zawsze jest cicho jak Ty jesteś na forum. :cwaniak1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pozdrawiaj go ode mnie Po tym co opowiadałaś to spodziewałem się takiej odpowiedzi...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To było na 2 dni za jednym zamachem. BTW jadę jutro do Wiązownej do Łukasza S. - taka tylko ciekawostka.