Treść opublikowana przez tomaszu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum. W sprawie klimy to zerknij do działu technicznego. TU JEST O KLIMATYZACJI. Zapoznaj się też z działem ZLOTY I SPOTY. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Proncie Panie Boże.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, Ty gamoniu... Sprawdzimy czy BigHand uważnie czyta każdego posta na forum. Innych też sprawdzimy... EDIT: O ku*wa, wpadka! BigHand jest na forumie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Raz jedyny widziałem rozkręcony kokpit i uwalone wnętrze w Twoim samochodzie - to było na spocie w Wawie. A poza tym to masz zawsze* czyściutko... :th: _________________________________________________ *) Tak dla ścisłości to wnętrze Twojego auta widziałem w sumie 2 razy...
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, w pewnym stopniu tak, ale patrząc na wnętrze Twojego auta to niestety nie jestem w stanie Cię przebić. Mimo wszystko dziękuję. mcm, my się lubimy... ... wk*rwiać nawzajem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie czepiaj nie czepiaj. Ja tylko im pomagam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mom twój numer tutaj wyświetluny, ja sie tobum zajme! :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, Ty też się naucz!
-
SPOTY RADOMSKIE
Nic nie płaci. Po prostu jestem tak zadowolony z jego usług, że każdemu go polecam. Koleś przede wszystkim nie wpędza w niepotrzebne koszty. odzim, naucz się cytować posty!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRYdaho, najlepszego na święto. :th: Promenada lux będzie. Ale to raczej od przyszłego tygodnia. Z resztą mnie dzisiaj i tak nie będzie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale to tylko w swoim WK można zrobić, czyli w przypadku Wicia w Tarnowie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jeżdżę zawsze do Maślanki na Starokrakowską. Tu masz adres i telefon: http://www.zumi.pl/100561,Elektromechanika_Pojazdowa._Adam_Maslanka,Radom,firma.html Umawiaj się z nim z kilkudniowym wyprzedzeniem. Polecam. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Najlepsza na tamte drogi jest Łada Samara - jechałem takim cudem z przyczepą kempingową na Krym. Tam najlepiej jeździć w nocy, bo przynajmniej policji nie ma. Chociaż z drugiej strony strach gdziekolwiek się zatrzymywać, bo pełno bandziorów. Oczywiście nie obeszło się bez "mandatów" za nic. mokom, Twój bilet mnie uratował. Pani ze Straży Miejskiej była bardzo oporna, ale tak ją zakręciłem tymi biletami, że w końcu anulowała mi mandat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Skąd ja to znam - wracaliśmy z Litwy z autem na lince. Starą Renią ciągneliśmy Audi A3. Mam wstręt do widoku starej 19-stki, bo przez całą drogę musiałem się na nią gapić..
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, teleskop za 30 pln i Lidl to mi trochę śmierdzi najazdem na d*pę holującego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale bez zajebistego kumulatora w skrzyneczce nie pofocisz. Chyba że to jest skrzyneczka na dodatkowe obiektywy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tyż lece. BryNoc...
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
Podłączam się do tematu: Pany, a jak to jest jak się ma prawko CE i zabiorą? Od początku wszystkie kursy?? Mam 17 pkt, muszę się pilnować.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to tylko holownik ratuje, bo wątpię, żeby ktoś w bagażniku woził sztywny hol.
-
SPOTY RADOMSKIE
Będziemy czuć wiatr we włosach. Niby zimno jeszcze jest, ale lepsze zimno niż owady na zębach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widok Twojej uhahanej gęby ich rozbraja. :> Ja niestety gadanego nie mam to łykam mandaty jak młody pelikan.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, od kiedy tak?? Damy radę bez linki. Ja chętnie się przejadę Audicą bez szyby.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak jeździłem starą Audicą to ta drogówka jakoś się nade mną litowała, a teraz to nie ma gadania. Jeszcze zobaczył antenę na dachu to mi dodatkowy wykład strzelił o szkodliwości CB radia. Jak mnie przypili to pojadę. O to chyba tyż prawda je.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tyż prawda. :doh1: