Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Witaj na forum. W sprawie klimy to zerknij do działu technicznego. TU JEST O KLIMATYZACJI. Zapoznaj się też z działem ZLOTY I SPOTY. :th:
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Proncie Panie Boże.
  3. Krzyniek, Ty gamoniu... Sprawdzimy czy BigHand uważnie czyta każdego posta na forum. Innych też sprawdzimy... EDIT: O ku*wa, wpadka! BigHand jest na forumie...
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Raz jedyny widziałem rozkręcony kokpit i uwalone wnętrze w Twoim samochodzie - to było na spocie w Wawie. A poza tym to masz zawsze* czyściutko... :th: _________________________________________________ *) Tak dla ścisłości to wnętrze Twojego auta widziałem w sumie 2 razy...
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, w pewnym stopniu tak, ale patrząc na wnętrze Twojego auta to niestety nie jestem w stanie Cię przebić. Mimo wszystko dziękuję. mcm, my się lubimy... ... wk*rwiać nawzajem.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie czepiaj nie czepiaj. Ja tylko im pomagam.
  7. Mom twój numer tutaj wyświetluny, ja sie tobum zajme! :bicz3:
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michał, Ty też się naucz!
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nic nie płaci. Po prostu jestem tak zadowolony z jego usług, że każdemu go polecam. Koleś przede wszystkim nie wpędza w niepotrzebne koszty. odzim, naucz się cytować posty!
  10. BRYdaho, najlepszego na święto. :th: Promenada lux będzie. Ale to raczej od przyszłego tygodnia. Z resztą mnie dzisiaj i tak nie będzie..
  11. No ale to tylko w swoim WK można zrobić, czyli w przypadku Wicia w Tarnowie..
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jeżdżę zawsze do Maślanki na Starokrakowską. Tu masz adres i telefon: http://www.zumi.pl/100561,Elektromechanika_Pojazdowa._Adam_Maslanka,Radom,firma.html Umawiaj się z nim z kilkudniowym wyprzedzeniem. Polecam. :th:
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Najlepsza na tamte drogi jest Łada Samara - jechałem takim cudem z przyczepą kempingową na Krym. Tam najlepiej jeździć w nocy, bo przynajmniej policji nie ma. Chociaż z drugiej strony strach gdziekolwiek się zatrzymywać, bo pełno bandziorów. Oczywiście nie obeszło się bez "mandatów" za nic. mokom, Twój bilet mnie uratował. Pani ze Straży Miejskiej była bardzo oporna, ale tak ją zakręciłem tymi biletami, że w końcu anulowała mi mandat.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Skąd ja to znam - wracaliśmy z Litwy z autem na lince. Starą Renią ciągneliśmy Audi A3. Mam wstręt do widoku starej 19-stki, bo przez całą drogę musiałem się na nią gapić..
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmmm, teleskop za 30 pln i Lidl to mi trochę śmierdzi najazdem na d*pę holującego.
  16. Ale bez zajebistego kumulatora w skrzyneczce nie pofocisz. Chyba że to jest skrzyneczka na dodatkowe obiektywy.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tyż lece. BryNoc...
  18. Podłączam się do tematu: Pany, a jak to jest jak się ma prawko CE i zabiorą? Od początku wszystkie kursy?? Mam 17 pkt, muszę się pilnować.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to tylko holownik ratuje, bo wątpię, żeby ktoś w bagażniku woził sztywny hol.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Będziemy czuć wiatr we włosach. Niby zimno jeszcze jest, ale lepsze zimno niż owady na zębach.
  21. Widok Twojej uhahanej gęby ich rozbraja. :> Ja niestety gadanego nie mam to łykam mandaty jak młody pelikan.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmmm, od kiedy tak?? Damy radę bez linki. Ja chętnie się przejadę Audicą bez szyby.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Łokej :th:
  24. Jak jeździłem starą Audicą to ta drogówka jakoś się nade mną litowała, a teraz to nie ma gadania. Jeszcze zobaczył antenę na dachu to mi dodatkowy wykład strzelił o szkodliwości CB radia. Jak mnie przypili to pojadę. O to chyba tyż prawda je.
  25. Tyż prawda. :doh1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.