Treść opublikowana przez tomaszu
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
W Zakopcu drogi mają ok: Oby tylko tak było za tydzień w Bukowinie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Kiedyś jeździło się tylko na letnich i było dobrze. Teraz też damy rade.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, dzięki wielkie.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jadę jako singiel...
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam skierowanie, więc pewnie i tak do niej trafię. Podaj mi na PW chociaż nazwisko to będę wiedział do kogo się zapisać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, dobra, nie pytam dalej.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wystraszyliście mnie z tymi oponami. Ma ktoś może łańcuchy na strome podjazdy??
-
SPOTY RADOMSKIE
A co to? Bryniu, a czy ta Twoja znajoma przyjmuje na Dżozefowie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Spokojnie, złego licho nie bierze.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie kraczemy, nie kraczemy. [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:37_________________________________________________A swoją drogą to może by w łańcuchy zainwestować. Opon już nie zmienię, ale może chociaż te łańcuchy.. Jak się na tym jeździ?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
B5 Berlingo na letnich - przyłączam się.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, ja też ostatnio po szpitalach jeżdżę. We wtorek byłem u neurologa, teraz mam skierowanie do endokrynologa (od tarczycy, bo przypadkowo wyszło, że mam jakiś guzek). I już się wkurzam, bo cały czas coś nowego wychodzi i cały czas pobierają krew, robią prześwietlenia i kierują do różnych poradni. A zaczęło się to w listopadzie jak zaczęło mi się kręcić w głowie i pojechałem na pogotowie... To kiedy robimy spota w szpitalu? Ja mogę się dopasować.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pany Krawaciarze warszawskie pewnie nie wyhamują w takim Radomiu A wcale nie proszę o wyhamowanie, zgramy się w locie.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A Pany z Warsiawy to może przez Radom się wybiorą?
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, przeoczyłem ten link. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli, Twój polarek klubowy to jakiej wielkości jest? Pamiętam, że chcę mniejszy, ale nie pamiętam jaki przymierzałem.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Do kogo w piątek można się podczepić na trasie? O której Warszawa rusza?
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, to jakaś prowokacja? Adrian, kiedy wstawisz zdjęcia ze spota?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, jakoś odmłodniałeś, czy cuś??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziewczynki na różowo, chłopcy na niebiesko. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopcy, tylko uważajcie na siebie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, za tydzień przyjedź w tym samym polarku, chcę to zobaczyć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co za człowiek. :doh1:
- SPOTY RADOMSKIE