Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
To wieczorkiem możemy Ciebie wyglądac ? Wieczorkiem to my im możemy złożyć wizytację. Ja jadę, jedzie ktoś ze mną?
-
SPOTY RADOMSKIE
Poziowcu, do przyszłego tygodnia musisz wyleczyć auto. Dziś macie taryfę ulgową, ale w następny piątek to nie będziemy się z wami cackać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spokojnie, zaraz się za czymś zakręcę. Nie zostawimy was na lodzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
niu, będziesz wieczorkiem? mokom, a Ty będziesz? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro wielki dzień. Dobranoc warsiaskie buce.- SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem jak wy, ale ja to podłączam prostownik i idę w kimono. Jutro wielki dzień.- SPOTY RADOMSKIE
Nie zapominaj, że będziesz tylko gościem. :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Przecież bedziecie we dwóch.- SPOTY RADOMSKIE
Ok, plan jest taki, że przyjeżdzata na 19:00 na spota, na którym trochę zmarzniemy i oblookamy te Evke (o ile jest na co lookać ), a później damy 2 kroki do Fregaty, gdzie zajmiemy stolik (o ile będzie miejsce), pod którym od razu będzie dla Was nocleg, za który akurat wyjdzie mniej niż pięć dych.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie martw się, i tak będziesz leżał pod stołem.- SPOTY RADOMSKIE
Tak im schlamy mordy, że im sie odechce ku*wa wizytacji...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, akurat Ragga z Poźkiem wejdo, a rano się ich tylko do pociągu wrzuci.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znajdzie znajdzie, na dworcu pełno miejsca je..- SPOTY RADOMSKIE
Ku*wa, to jeszcze tych buców trzeba wozić??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ku*wa...- SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta, REDALERT jest. Dostałem właśnie telefon ze stolycy, że jutro bedziem mieć wizytację. Zbierajcie siły na wieczór i kombinujcie szoferów, bo trzeba będzie się pokazać z dobrej strony.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie, teraz pytam całkiem poważnie - kombinować szofera na jutro? Macie czas do rana...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No taką okazję masz i na opory Cię wzięło. Ty się nie zastanawiaj, bo obok Twojego kartonu jest peron, więc ogarniesz się i od razu wskoczysz do pośpiecha. :> To jak? Robić rezerwację??- SPOTY RADOMSKIE
Ooo, jak delegacja ze stolycy przyjadzie to tak trza będzie zrobić. [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:04_________________________________________________ Zgoda!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, no nie sądziłem, że aż 15 minut trzeba będzie Cię namawiać.- SPOTY RADOMSKIE
Pani z Fregaty pewnie będzie mieć takie rarytasy. [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:01_________________________________________________ Taaa, Wawa - dworzec centralny.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od mojego drewna to się odpitol. A do lasu to i tak można się wybrać. To co, wódeczka jutro w Radumiu?- SPOTY RADOMSKIE
No to kombinuj, bo taka okazja może się już nie powtórzyć.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cooo? :> - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.