Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przestańcie, bo mnie zawstydzacie..
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Opiłem się i zgubiłem w Bukowinie..
  3. Ja nie słyszałem, ale zaczyna mi się to nie podobać.. Nosfer, bedzie dojazd?
  4. nike, daj spokoj, kazdy ma cos na sumieniu.. Paniom z recepcji w sobote juz puszczaly nerwy. : D
  5. Zatrzymali się w stolycy na cytrynówę.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobry, Nie chce mi się dokładnie czytać Waszych postów, a to znaczy, że zaczynacie spamować. Zerknąłem tylko na filmik jak załatwili te samochody - debile. Mogli chociaż oszczędzić tego białego cieniasa, który minimalnie przekroczył granice.. Dobra, idę spać.
  7. Dziękuję, że mogłem się z Wami sponiewierać cytrynówą. Świetny ośrodek, świetna organizacja całej imprezy. Cieszę się, że mogłem zaliczyć kolejny zlot klubowy, niestety bez A4, ale to chyba nie jest najważniejsze... :th:
  8. Home, sweet home... Organizacja zlotu świetna, dziękuję wszystkim za wszystko. :th: Suli, w eSie dostałem takiego ciśnienia, że później od Warszawy jechałem na tempomacie 90/h w kolumnie z TIRami.. Na serpentynach mnie zmuliło, uratował mnie postój na Orlenie, bo bym chyba oddał wszystkie bunce i te inne barany, które serwowali w Bukowinie. Drugi raz dostałem muła jak zobaczyłem TIRa w poprzek drogi - jak się okazało to była tylko moja wyobraźnia... Niestety ta Vectra nas zaskoczyła, ale przynajmniej panowie Ci wyjaśnili, że samochodem trzeba raz w roku jeździć na badanie techniczne. Ze zlotu najbardziej będę pamiętał cytrynówę, która mnie powaliła na glebę, chociaż z tego co widziałem to nie tylko mnie. :gwizdanie: Dobra, idę ładować akumulator, bo już mam marne zasilanie...
  9. Chciałbym się zwlec na dół, bo tam pewnie będzie jakiś soczek, ale jakoś nie mam siły...
  10. O w k**wę... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Słuchajta, miałem wam napisać jakiegoś smsa, ale zapomniałem. Tera jestem w pokoju i czekam do rana na wyrok - się znaczy będę umierał... BTW nie wiecie gdzie w Radomiu jest klub AA?? :gwizdanie: Bryniu, obiecuję być na następnym spocie.
  12. Klub A4 po zlocie powinien zapisać się do klubu AA...
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O kuffa, ja to nie wracam z tej Bukowiny...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No no, szykuje się spory spocik. A ja jutro będę zachliwał mordę w Bukowinie. Jak będę jeszcze przytomny to skrobnę Wam jakiegoś smska przed 20:00.
  15. Pany, bardzo tam zimno jest? Właśnie sobie zepsułem kurtkę zimową i lypa. Do jutra muszę coś wykombinować.
  16. Dobrze wiedzieć Panie Łukciu. Wczoraj właśnie tam śmignąłem na mocno pomarańczowym..
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michał, no to w następny piątek koniecznie musisz przyjechać.
  18. Flyer, jeśli pijesz do mnie to wczytaj się jeszcze raz w mojego posta.
  19. Stawiam na Continental - wydaje mi się, że są najtrwalsze. Chyba że chodzi Ci o lepsze parametry, kosztem ścieralności to szukaj czegoś innego..
  20. To tym bardziej się nie przejmuj. Pewnie autem pojeździsz max 4 lata, więc zrobisz 100 000 km, a to oznacza tylko jedną wymianę rozrządu, jeden remont zawieszenia i tyle. A silnik to na bank wytrzyma. Jeśli zacznie pobierać olej to przejdź na semi syntetyk i po kłopocie... Powodzenia. :th:
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmmm, czyżbyś zaczęła ujeżdżać Oktawiana?
  22. dzisiaj ??? ponad 30 , chcesz mie tym wk***ić ???? nie tędy droga Nie chcę Cię wk***ić, ale już zauważyłem, że masz wkurwa, bo dane w profilu zmieniłeś. :>
  23. Moskal, to ile Ty masz lat? Kto dzisiaj idzie na BK?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.