Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Przestańcie, bo mnie zawstydzacie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Opiłem się i zgubiłem w Bukowinie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie słyszałem, ale zaczyna mi się to nie podobać.. Nosfer, bedzie dojazd?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nike, daj spokoj, kazdy ma cos na sumieniu.. Paniom z recepcji w sobote juz puszczaly nerwy. : D
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Zatrzymali się w stolycy na cytrynówę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry, Nie chce mi się dokładnie czytać Waszych postów, a to znaczy, że zaczynacie spamować. Zerknąłem tylko na filmik jak załatwili te samochody - debile. Mogli chociaż oszczędzić tego białego cieniasa, który minimalnie przekroczył granice.. Dobra, idę spać.
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
Dziękuję, że mogłem się z Wami sponiewierać cytrynówą. Świetny ośrodek, świetna organizacja całej imprezy. Cieszę się, że mogłem zaliczyć kolejny zlot klubowy, niestety bez A4, ale to chyba nie jest najważniejsze... :th:
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Home, sweet home... Organizacja zlotu świetna, dziękuję wszystkim za wszystko. :th: Suli, w eSie dostałem takiego ciśnienia, że później od Warszawy jechałem na tempomacie 90/h w kolumnie z TIRami.. Na serpentynach mnie zmuliło, uratował mnie postój na Orlenie, bo bym chyba oddał wszystkie bunce i te inne barany, które serwowali w Bukowinie. Drugi raz dostałem muła jak zobaczyłem TIRa w poprzek drogi - jak się okazało to była tylko moja wyobraźnia... Niestety ta Vectra nas zaskoczyła, ale przynajmniej panowie Ci wyjaśnili, że samochodem trzeba raz w roku jeździć na badanie techniczne. Ze zlotu najbardziej będę pamiętał cytrynówę, która mnie powaliła na glebę, chociaż z tego co widziałem to nie tylko mnie. :gwizdanie: Dobra, idę ładować akumulator, bo już mam marne zasilanie...
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Trauma do końca życia..
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Chciałbym się zwlec na dół, bo tam pewnie będzie jakiś soczek, ale jakoś nie mam siły...
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
DZIZUS KU*WA JA PIE*DOLE...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O w k**wę... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta, miałem wam napisać jakiegoś smsa, ale zapomniałem. Tera jestem w pokoju i czekam do rana na wyrok - się znaczy będę umierał... BTW nie wiecie gdzie w Radomiu jest klub AA?? :gwizdanie: Bryniu, obiecuję być na następnym spocie.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Klub A4 po zlocie powinien zapisać się do klubu AA...
-
SPOTY RADOMSKIE
O kuffa, ja to nie wracam z tej Bukowiny...
-
SPOTY RADOMSKIE
No no, szykuje się spory spocik. A ja jutro będę zachliwał mordę w Bukowinie. Jak będę jeszcze przytomny to skrobnę Wam jakiegoś smska przed 20:00.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pany, bardzo tam zimno jest? Właśnie sobie zepsułem kurtkę zimową i lypa. Do jutra muszę coś wykombinować.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze wiedzieć Panie Łukciu. Wczoraj właśnie tam śmignąłem na mocno pomarańczowym..
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, no to w następny piątek koniecznie musisz przyjechać.
-
Letnie opony - które zakupić ?
Flyer, jeśli pijesz do mnie to wczytaj się jeszcze raz w mojego posta.
-
Letnie opony - które zakupić ?
Stawiam na Continental - wydaje mi się, że są najtrwalsze. Chyba że chodzi Ci o lepsze parametry, kosztem ścieralności to szukaj czegoś innego..
-
Co mam zrobić w tej sytuacji ?
To tym bardziej się nie przejmuj. Pewnie autem pojeździsz max 4 lata, więc zrobisz 100 000 km, a to oznacza tylko jedną wymianę rozrządu, jeden remont zawieszenia i tyle. A silnik to na bank wytrzyma. Jeśli zacznie pobierać olej to przejdź na semi syntetyk i po kłopocie... Powodzenia. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, czyżbyś zaczęła ujeżdżać Oktawiana?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj ??? ponad 30 , chcesz mie tym wk***ić ???? nie tędy droga Nie chcę Cię wk***ić, ale już zauważyłem, że masz wkurwa, bo dane w profilu zmieniłeś. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal, to ile Ty masz lat? Kto dzisiaj idzie na BK?