Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, a ten już ryje niewiadomo z czego.. Będzie ktoś dziś na spocie? Ja przyjadę autem kolegi. Moja Niunia stoi czysta w garażu i czeka na klienta.
-
Powrót zimy
Jak trzeba było to śniegu niet, a teraz ja nie mogę jeździć Audi to śliczna pogoda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamiętam, że byłeś w Kaletce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co to za motor? Gdzieś go już kiedyś widziałem..
-
Foto zabawa
A ch*j tam... [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 14:54_________________________________________________To ja poproszę... swój autoportret (może być z atrybutem).
-
Foto zabawa
Aleś dowalił, cholera.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cholera, o 19:00 w Radomiu mam randkę, więc dla mnie trochę późnawo. No ale będziemy w kontakcie. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo sprzedać to trzeba umić. Jak będziesz miał problem to zgłoś się do wuja Zygmunta.
-
Foto zabawa
Udowodnij to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuffa, Radom zasypało, a ja na letniaczki zmieniłem, żeby auto ładniej wyglądało. BTW, czy uwierzycie mi jeśli powiem, że wczoraj w nocy zamieściłem ogłoszenie na alledrogo i od tego czasu miałem spokojnie ze 20 telefonów w sprawie Audi? W sumie to jest o co walczyć.
-
Foto zabawa
Zapewniam, że pod kostiumem jest karlica... Jeśli mam prawo to proszę o zdjęcie A4 ze wstawianym elementem w innym kolorze.. Ale wymyśliłem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo widzisz. A dodatkowo 2 miejsca dla moich znajomych by się znalazły? O której planujesz wracać?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano właśnie zapomniałem tego dodać.
-
Foto zabawa
To może te ogry co?
-
SPOTY RADOMSKIE
O widzisz, do Plazy sobie podskoczę. Fenkju wery macz, Michał. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Autobusem z workiem pieniędzy Będę miał obstawę.. A tak serio - myślę, że znajdę tam jakiś wpłatomat mBanku, albo oddział BGŻ.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łokej, postaram się dojechać na 19:00 (przyjadę dostawczakiem).
-
Foto zabawa
Myślę, że Bolek Chrobry nie robił sobie zdjęć, ale mimo wszystko jedną fotę znalazłem.. Poproszę zdjęcie OGRA, a najlepiej stada warszawskich ogrów..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro jadę do Lublina Audi i przy okazji umówiłem się z jakimś facetem na oglądanie auta. Mam nadzieję, że wrócę autobusem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Solarek, no może się uda. Może akurat w tym czasie będę miał zjazd w Lublinie. Dzięki za zaproszenie. :th:
-
klubowicz a zwykły użytkownik. (jaka jest różnica) ?
rafal, jeśli oprócz udzielania się na forum zaczniesz też brać udział w spotkaniach klubowych to będziesz blisko otrzymania statusu klubowicza. W odpowiednim dziale (gdzieś na górze) znajdziesz info - poczytaj.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Który to raz dzisiaj?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ano prawda Panie. Gorzy jak teraz się znajdo gdzieś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie znajdę.. A Ty Norbi gdzie kluczyki posiałeś? Po pijaku pewnie?? Ja to się boję, że też po pijaku w sobotę coś zrobiłem z tym dowodem. Może piłem gdzieś na krechę albo coś...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i dlatego nie noszę ze sobą dowodu Dowód bardzo często jest mi potrzebny, więc muszę go nosić. Na pewno nie wypadł z portfela. Musiałem go gdzieś zostawić..