Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuffa, gdzieś posiałem dowód osobisty.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mariusz Max Kolanko, Boston, Masacziusets.
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdyby nie te baby to nikt by tak często na to forum nie zaglądał..
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, Dżony, to jakaś prowokacja..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieńdobry wszystkim forumowiczom. Łot e biutiful dej. Życzę wszystkim miłego popołudnia i pozdrawiam serdecznie. Dowidzenia Państwu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co Wy się ostatnio tak cały czas witacie?? Nic tylko widze: bry bry i same ukłony.
-
Dlaczego nie moge dodać avatora
No w sumie to i ja nie wiem jak się avatora wstawia. Może trzeba wstawić linke tam przy napisie "Mam swój obrazek"...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tam je link..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Patrzcie jaka NIUNIA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyż, czy wyżej?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem co się stało, ale Brynia wróci.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szykujecie się do matury, czy jak..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O maasz, następny..
-
SPOTY RADOMSKIE
To i mnie się takie rzeczy w oczy rzucają, ale o co dokładnie chodzi to nie wiem... Może Brynia jak wróci to nam to wyjaśni.
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie tego się boję.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra, to Ciebie już znam. Co do myszy - wkleje zdjęcie wieczorkiem, bo mysza została w Audi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie wiem, bo na spocie ktoś się o niego pytał, a ja nie wiedziałem który to jest..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TOM, daj linka do jakiejś naszej klasy albo cuś. Możesz mnie zaprosić - znajdziesz mnie po nicku. Jak przyjadę za tydzień to spróbuję Cię namierzyć. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, myślałem, że skoro jesteś niby najdłuższy to że ma to związek z tym paskiem... No nic, widać wyraźnie, że muszę zacząć nadrabiać spotkania w Arkadii, bo niedługo każdy będzie dla mnie nowy. TOM, za cholere nie wiem który to Ty jesteś...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja myślę, że Ty już sobie zasłużyłeś, tym bardziej, że aż Suli bierze z Ciebie przykład..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, jak mam to rozumieć? TOM77, Ty to jesteś ten co miałeś pasek na spodniach i przyjechałeś takim srebrnym paździochem..? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Wpadł na występy gościnne :polew: :polew: Spamery jedne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek, dzięki za VAGowanie :th: lukaszr, dzięki za... no te słuchawki... adaho, mówiłeś, że dostanę gadżet, więc pomyślałem, że będę miał jakąś smycz, a tu mam smycz i myszę do kompa.. Dzięki. zakazane mordy co chodzą na BK, dzięki za wspólną szamę. reszta zakazanych mord, do następnego... kokos, Korzeń ma rację... tom77, niestety nie wiem który to Ty jesteś.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, mam dla Ciebie paczuszkę. Spotkamy się w piątek na spocie czy chcesz wcześniej?
-
SPOTY RADOMSKIE
No to Ty bacz, a ja jadę jeszcze kilka rzeczy załatwić, a później tam do Was na BK..