Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. :doh1: no i koniec marzeń o 100000 ojro Gdyby tylko nie ta noga...
  2. Wg mnie ta z prawej ma fajniejszy charakter. Szkoda, że ją noga zabolała... ;(
  3. Hmm, zasłyszany na forum A4...
  4. Milcz jak do mnie mówisz!
  5. Raguś, Kasia to moja siostra cioteczna, podobno jest czy tam ma być niedługo wolna, więc śmiało... [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 17:15_________________________________________________ Wtedy bede mógł na legalu zająć sie Twoimi siostrami [br]Dopisany: Październik 24, 2008, 05:12:32 pm_________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/3555147/gallery/3 :kox: :kox: :kox: :kox:
  6. Tomasz, czy to Sens Studio robiło ? Taak. Dzięki Bryniu za kontakt. :th: Poziek, widzę, że ciśnienie rośnie..
  7. Ale Was wszystkich lubię. Mnie też się najbardziej podoba nr 3. :th:
  8. Kurna Szustek ..dawaj Agnieszke na logo Raguś, Ty mnie kiedyś wykuńcys.
  9. Które? EDIT: Zamiast POKRYCIA DACHOWE będzie napis KONSTRUKCJE STALOWE. Oczywiście będzie też wersja bez tego napisu.
  10. Uuu, Poziek, dodajesz do pieca... :gwizdanie: Zamiast pieprzyć głupoty to pomóżcie mi wybrać logo, czekajcie, zaraz znajdę i wkleję kilka propozycji...
  11. No a ileż można, czasem trzeba odpocząć. Na szczęście "materiał" się regeneruje.
  12. Kasia i Agnieszka :drool: Normalnie to są kobitki no .. O karwa, miałem nie czytać tych Waszych pierdół, ale coś mnie tknęło i pobieżnie przewertowałem wątek - doszedłem do wniosku, że raguś ma zbyt dużą produkcję... w stosunku do zbytu... Chociaż nie ukrywam, że i na mnie ta pogoda działa w ten sposób...
  13. Niektórzy się już rodzą cukiereczkami...
  14. A jaki tam zakaz i skąd wiadomo, że to od Kuzaja? A w ogóle to gdzie Kuzaj Dream Cars urzęduje? A w Twoim to karteczka na zakupy, czy rozpiska w które ulice skręcać?
  15. Napewno wymięka przy siostrze Poźka Ten to jak zwykle.
  16. Raguś, nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo już od kilku minut chce mi się spać, ale powiem Ci tylko, że KARWA CHŁOPIE, przecież dobrze wyglądasz, zaufaj mi. Ja kiedyś też bardzo chciałem przytyć, no i przytyłem, tzn. wywaliło mi brzuch, z którym nie mogę sobie teraz poradzić. Od miesiąca chodzę na siłownie, żeby spalić to wszystko i coraz częściej zastanawiam się czy dobrze robię, że jem wieczorem, a uwielbiam jeść wieczorami - szczególnie na spotach. Raguś, zaufaj mi - nie wiem co tam kobita Ci mówi, ale jak chłop gada, że dobrze wyglądasz to tak jest. Nic na siłę, samo przyjdzie niespodziewanie...
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No jest, ale cienkawa i starawa. Buduja nowa Czy na pewno mówimy o tym samym? Ja mówię o obwodnicy Kielc... Ostatni raz jechałem tamtędy 11 miesięcy temu - jak byłem jeszcze kierowcą TIRa.
  18. Z tego samego powodu jestem oburzony.
  19. W A3-club już 28 osób się zebrało. Kurde, na take okoliczność to chyba i ja powinienem się zjawić. Kaśka, zapewniam Cię, że nie warto czytać.
  20. Czeka ich bezsenna noc.
  21. Jak cena wzrośnie to ukradną Ci te cysterne. :>[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 09:18_________________________________________________ ...ale rozumiem, ze wyjmiesz je na pokaz? Będą zawody w paleniu sprzędła..?
  22. Mam ten numer, ale prościej będzie Ci zadzwonić do Kaśki i zapytać..
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Obwodnica już od dawna tam jest.. Bryniu, co ze spotem? Najbliższy piątek masz wolny?
  24. Witam kolegę z Radomia. :th: A4 to dobry wybór. Jak znajdziesz chwilkę to zerknij do działu SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ Jeśli upatrzysz już jakieś auto to wszyscy chętnie Ci pomogą przy zakupie.
  25. Tak, ale wszystko już wisi na włosku. Wystarczy, że jedna z głównych tras zostanie zablokowana i cały świat to odczuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.