Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1: no i koniec marzeń o 100000 ojro Gdyby tylko nie ta noga...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wg mnie ta z prawej ma fajniejszy charakter. Szkoda, że ją noga zabolała... ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, zasłyszany na forum A4...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Milcz jak do mnie mówisz!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, Kasia to moja siostra cioteczna, podobno jest czy tam ma być niedługo wolna, więc śmiało... [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 17:15_________________________________________________ Wtedy bede mógł na legalu zająć sie Twoimi siostrami [br]Dopisany: Październik 24, 2008, 05:12:32 pm_________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/3555147/gallery/3 :kox: :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomasz, czy to Sens Studio robiło ? Taak. Dzięki Bryniu za kontakt. :th: Poziek, widzę, że ciśnienie rośnie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Was wszystkich lubię. Mnie też się najbardziej podoba nr 3. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna Szustek ..dawaj Agnieszke na logo Raguś, Ty mnie kiedyś wykuńcys.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Które? EDIT: Zamiast POKRYCIA DACHOWE będzie napis KONSTRUKCJE STALOWE. Oczywiście będzie też wersja bez tego napisu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuu, Poziek, dodajesz do pieca... :gwizdanie: Zamiast pieprzyć głupoty to pomóżcie mi wybrać logo, czekajcie, zaraz znajdę i wkleję kilka propozycji...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No a ileż można, czasem trzeba odpocząć. Na szczęście "materiał" się regeneruje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasia i Agnieszka :drool: Normalnie to są kobitki no .. O karwa, miałem nie czytać tych Waszych pierdół, ale coś mnie tknęło i pobieżnie przewertowałem wątek - doszedłem do wniosku, że raguś ma zbyt dużą produkcję... w stosunku do zbytu... Chociaż nie ukrywam, że i na mnie ta pogoda działa w ten sposób...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niektórzy się już rodzą cukiereczkami...
-
Gallardo na zakazie :P
A jaki tam zakaz i skąd wiadomo, że to od Kuzaja? A w ogóle to gdzie Kuzaj Dream Cars urzęduje? A w Twoim to karteczka na zakupy, czy rozpiska w które ulice skręcać?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napewno wymięka przy siostrze Poźka Ten to jak zwykle.
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Raguś, nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo już od kilku minut chce mi się spać, ale powiem Ci tylko, że KARWA CHŁOPIE, przecież dobrze wyglądasz, zaufaj mi. Ja kiedyś też bardzo chciałem przytyć, no i przytyłem, tzn. wywaliło mi brzuch, z którym nie mogę sobie teraz poradzić. Od miesiąca chodzę na siłownie, żeby spalić to wszystko i coraz częściej zastanawiam się czy dobrze robię, że jem wieczorem, a uwielbiam jeść wieczorami - szczególnie na spotach. Raguś, zaufaj mi - nie wiem co tam kobita Ci mówi, ale jak chłop gada, że dobrze wyglądasz to tak jest. Nic na siłę, samo przyjdzie niespodziewanie...
-
SPOTY RADOMSKIE
No jest, ale cienkawa i starawa. Buduja nowa Czy na pewno mówimy o tym samym? Ja mówię o obwodnicy Kielc... Ostatni raz jechałem tamtędy 11 miesięcy temu - jak byłem jeszcze kierowcą TIRa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego samego powodu jestem oburzony.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W A3-club już 28 osób się zebrało. Kurde, na take okoliczność to chyba i ja powinienem się zjawić. Kaśka, zapewniam Cię, że nie warto czytać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czeka ich bezsenna noc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak cena wzrośnie to ukradną Ci te cysterne. :>[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 09:18_________________________________________________ ...ale rozumiem, ze wyjmiesz je na pokaz? Będą zawody w paleniu sprzędła..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam ten numer, ale prościej będzie Ci zadzwonić do Kaśki i zapytać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Obwodnica już od dawna tam jest.. Bryniu, co ze spotem? Najbliższy piątek masz wolny?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z Radomia. :th: A4 to dobry wybór. Jak znajdziesz chwilkę to zerknij do działu SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ Jeśli upatrzysz już jakieś auto to wszyscy chętnie Ci pomogą przy zakupie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, ale wszystko już wisi na włosku. Wystarczy, że jedna z głównych tras zostanie zablokowana i cały świat to odczuje.