Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Pietro3, jeszcze w tamtym tygodniu miałeś 19 lat, a dziś masz 20. Wygląda na to, że świętowałeś jakoś ostatnio więc najlepszego. Oczywiście nie pokazuj się na spocie bez krówki...
  2. Witam Cię na forum i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Akurat na piątek szykuje mi się impreza, ale to jeszcze nie jest pewne, więc będziemy w kontakcie. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:41_________________________________________________Może ktoś z Was zna w Radomiu jakąś dobrą Agencję Reklamową, która zajmie się wszystkim - tj. zaprojektuje logo, zrobi wizytówki, stronę www, pookleja samochody itd. no i zrobi to ze smakiem..? Bryniu, może Ty coś pomożesz..?
  4. Czym się powinna zajmować Agencja Reklamowa? Nosz kur*wa związałem się z taką jedną "agencją", która niby zaprojektowała mi logo, zrobiła pieczątkę i na razie tyle, bo karwa wizytówek nie można było robić, bo nie było strony www, później maila, i karwa tak wszystko się zazębia. Teraz jak mi przysłali projekt na oklejenie samochodu NO TO.. WITKI MI OPADŁY karwa no. Znów będzie tak jak w przypadku logo - że w końcu sam wszystko zaprojektuję, a oni wykleją. Kurna no, zero jakiegokolwiek smaczku i nic wspólnego z identyfikacją wizualną firmy. Chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zajął się reklamą w firmie - logo, strona www, oklejanie samochodów, wizytówki, tutki srutki i żeby to wszystko współgrało ze sobą, a nie odpier*alać jakiś projekt, który równie dobrze mogłem sobie zrobić sam w paincie. Jeszcze się nad nimi lituję, bo to moi znajomi, ale związanie się z nimi to był błąd, bo nie mają doświadczenia, poza tym zawalają terminy. Wypadałoby z nimi zerwać... Idealiści to czasem mają przesrane... Dziękuję za uwagę.
  5. Krzyniek bez A4.. dziwne... BTW chcę się pochwalić, że niedługo będę miał 30min drogi do Wawy (no dobra, może 40, ale jak będzie trzeba to 30... ). Czy myślicie, że z tym "niedługo" to trochę przesadziłem..?
  6. To mnie się podobuje. Ale też słyszałem o tym już dawno...
  7. Angela, no to się chwal, bo nas tu ciekawość zjada.
  8. I wszystko jasne. Ja to zapomniałem, że jest coś takiego jak pety. Wieczorami mnie nachodzi, ale radzę sobie.
  9. Co do miejsca spotów - ja niestety regularnie nie przyjeżdzam, ale wg mnie Arkadia jest jak najbardziej ok. :th:
  10. Spoko, zobacz jak z ciężarówek albo autokarów kapie woda. To jest normalny objaw po wyłączeniu klimy. Nic z tym nie rób. :th:
  11. Może to ktoś z BMW robi taką akcję.
  12. Jeśli są zachowane odpowiednie odległości od granicy działki to tak.
  13. A potem śmierdzący przytulisz żonę i córkę... :gwizdanie:
  14. Był taki temat w tym roku. Stanęło na tym, że Canon 400D jest najlepsiejszy.
  15. A Ty mnie rozwalasz, bo jakiś nerwus z Ciebie. Ja jeżdżę, bez kata, bo po pierwsze takie auto kupiłem, a po drugie na LPG kat nie zdaje egzaminu. Poza tym ja wymieniłem tylko za i przeciw, a co kto z tym z robi to już jego sprawa. Czepiłeś się jak komornik pustej szafy.
  16. Kurde, co to jest?
  17. Ciekawe kto go uczył matematyki..? Widać, że ma koleś fantazję.
  18. Chcę to usłyszeć na żywo. Raguś, udało Ci się, zwracam honor. :oklaski:
  19. Nie chodzi o karę od kogokolwiek tylko o własną satysfakcję, że bezmyślnie się nie zanieczyszcza środowiska. Tłumiki też mają wpływ na emisję spalin, nie tylko katalizator, ale to już tak BTW, każdy robi jak uważa. Moje auto nie miało katalizatora tylko wspawaną zwykłą rurę. Było raczej głośno (metaliczny dźwięk jak w polonezie). Postanowiłem wstawić tłumik przelotowy. Nie dość, że auto się uciszyło to jeszcze zaczęło lepiej się wkręcać z dolnych obrotów. To takie moje doświadczenie... Wczoraj, ale to chodziło o TDI. W przypadku silnika, o którym teraz mówimy wywalenie tłumika/ów może mieć wpływ na spadek mocy. Myślę, że Pan P. potwierdzi.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na pasiasty23 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem na 100% jak to jest w B6, ale te czujniki lubią się po prostu wysuwać.
  21. A czemu chcesz wywalać ten tłumik? Jest uszkodzony? Tym sposobem niestety przyczynisz się do zwiększenia emisji spalin.. Poza tym układ wydechowy jest tak skonstruowany, żeby wytwarzał określone ciśnienie. Wszelkie modyfikacje mogą doprowadzić do zmiany ciśnienia, które może spowodować obniżenie mocy. Proponuję nie usuwać tego tłumika, ew. wspawać nowy. A poza tym to może tu przyjść taki Pan na P. z zielonym nickiem, który będzie przekonywać Cię do wywalenia wszystkich tłumików, to go nie słuchaj.
  22. Aleś mi odpowiedział. Wytłumacz chociaż jak to trzeba zrobić, bo jestem zielony. :>
  23. Osz fak, nie przemyślałem tego.
  24. No i Poziowiec miał rację. :gwizdanie: Chociaż ja i tak uważam, że taki mod niczego dobrego nie przyniesie.
  25. Raguś za pare minut zvaginuje woza, a my możemy obstawiać kto ma rację.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.