Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Taaa, nawet moja kobieta powiedziała, że jak chłop pali to jeszcze jako tako jest to znośne, a jak pali baba to już kaszana po całości.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna, Pany, tzn. Krzyniek i raggaman - w Newbie witacie człowieka z Radomia, a o spotach to już kufa zapominacie. Następnym razem chcę widzieć info (może być nawet PW), że pojawił się ktoś z moich stron. Rozumiemy się..?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć kolego z Radomia! Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i mnie się dzisiaj coś szykuje..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wygram, bo obstawię, że będzie 2135 stron... Krzyniek, to i ja zamawiam tego mioda.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Najlepsze w niepaleniu jest to, że mogę pogłaskać swoją kobietę po policzku i wiem, że ręka mi nie jedzie petami.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie najlepszy Beatboxer to Joseph: http://pl.youtube.com/watch?v=QsDAWwrwM1A To jest mój idol.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, a tak BTW to wszystko od papierosów na spotach...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa, cholinex najlepszy, ale musisz go brać wg wskazań na ulotce - czyli do końca bólu.. A poza tym mama zawsze mi robiła gorące mleko z miodem i chyba masłem. To dobre jest.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, Ty lepiej do swojego szefa walnij maila od szefa wszystkich szefów, żeby takiemu jednemu Moskalowi dać +1500 brutto.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kobieta idealna oprócz wzrostu do pasa, żeby mogła robić.. wiadomo co... musi mieć też płaską głowę... żeby było na czym piwo postawić...[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 18:28_________________________________________________ŁOJEZU, zapomniałem, że na forum są też kobiety. :doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, widzę, że ładnie mi życzysz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe co Twoja na to by powiedziała Moja wie, że mam takie jazdy i już nawet mnie pyta czy z tą chciałbym spróbować. Przecież mówiłem kilka stron wcześniej, że doprowadzam do idealnego partnerstwa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mimo wszystko chciałbym spróbować.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chciałeś powiedzieć kolano na ucho..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde, chciałbym się z nią przespać. Ciekawe ile ma lat. EDIT: Tylko czy bym potrafił..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer, do Ciebie pierwszego się zgłoszę. Krzyniek, ciekawe jakby się sprawdziła taka długonoga w łóżku. W sumie to mogłoby być ciekawe doświadczenie. ... oczywiście tylko na leżąco.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mój Trafic z bagażnikiem ma niewiele ponad 2 m, więc jedziemy do Arkadii.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedź tam z miarkum najlepiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga, no ale to bądz tak jakoś przed wtorkiem, żebym mógł wiedzieć czy jechać czy nie. Z tego co pamiętam to w FW było dosyć wysoko. Może jakbym grzbietem omijał te wszystkie zwisające badziewia to bym jakoś dał radę. A kupiłem Traficzka z 2002 r., oo takiego podobnego: Na swoim mam jeszcze bagażnik na dachu jakby coś... Dobra Renia nie jest zła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ano kupiłem ze 2 miesiące temu takiego busine - akurat będę nim w Wawie z wtorku na środę. Kurna, niech ktoś zmierzy maksymalną wysokość, z jaką można wjechać na parking podziemny..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Bartolini. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja sobie radze. Właśnie wróciłem z imprezy, na której było palone, ale oczywiście wytrzymałem. Za to w drodze do domu nie odmówiłem sobie Makdonalda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopy, ustalcie jakieś takie miejsce najbliższego spota, żebym wysokim autem mógł wjechać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I oczywiście PAJONIER na szybę.