Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedźta na Ostrobramske, bo faktycznie większość tam będzie. Nie martwcie się, nie wypiździ Was... mnie i tak nie będzie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak przejść Prince of Persia w 9 min... http://pl.youtube.com/watch?v=SjiObmXtuGg&feature=related Myślę, że każdy pamięta tę gierkę.. Nawet dzisiaj, jak patrzę na ten filmik to mnie podnieca.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee tam Pany ..az tak chyba nie piździ Zmarźlidupki z was Tobie i tak jest wszystko jedno, bo Ty czekasz na spota tylko dlatego, żeby zapalić peta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna, pamiętacie te czasy? Wieczorem będę miał zajęcie. http://images.google.com/imgres?imgurl=http://staregry.net.pl/tumbsgif/testdrive1.gif&imgrefurl=http://staregry.net.pl/stare_gry/gry_symulatory4.htm&h=200&w=320&sz=10&hl=pl&start=109&um=1&usg=__YMNcxXPF2G11YcEqubwfaS-7pTw=&tbnid=uT-ZxFOxx2m1IM:&tbnh=74&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3Dstare%2Bsuzuki%26start%3D108%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26sa%3DN O cholera, ale długi link
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
A jeżdzą pod prąd czy raczej normalnie? Samochód na zdjęciu normalny, więc chyba normalnie..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak, masz rację, pomyliłem się...
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, to Ty żyjesz?? labek, zapisałem nr do gostka i jak będę w Pionkach to spróbuję się z nim ustawić, ale póki co nic nie obiecuję..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pan Maślanka z Radomia zrobi to najlepiej!
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Te slowniki to pisane sa chyba przez jakas sztuczna inteligencje...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No to pytam: Krzyniu, co to jest FOCH?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pani Basi u Majewskiego to nie widziałem, dawaj ją.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna jego mać, Roztocki szaleje. http://pl.youtube.com/watch?v=kgofcUVaLWU&feature=related
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Że niby minus tak ? Dokładnie. Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona niepalących to musisz rzucić całkowicie.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, - Ja nie palę już 20 dni.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hej, w Pionkach niedługo będę zaczynał robótkę, ale nie wiem czy na tyle się znam na autach, żeby jechać oglądać.. Tak czy inaczej może uda mi się zerknąć.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Dobrze gadacie, wódki Wam trza dać. :th:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
19 dni już nie palę. Czuję wyraźną różnicę, moja kobieta też to czuje. Nie chodzi mi o sex tylko ogólnie jestem bardziej błyskotliwy, lepiej mi się wstaje rano, dłużej pracuję, no i mam siłę wieczorami dla mojej kobiety. Wieczorami jeszcze troche ciągnie do petów, ale da się to opanować. Dobrze jest. kepasa, myślę, że podświadomie sobie wmawiasz mówiąc, że palenie jest dobre. Po prostu nie chce Ci się spróbować rzucić. Tym co napisałeś nie jesteś w stanie przekonać nikogo. Przecież to oczywiste, że palenie jest złe i nawet jeśli faktycznie na coś może mieć pozytywny wpływ to w ogólnym rozrachunku nikotyna wypada źle, bo działa negatywnie na nas i na OTOCZENIE. Może jednak rzucisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OT Chcę się zarejestrować na jakimś forum A3, możecie podrzucić linka do jakiegoś zaprzyjaźnionego klubu.
-
[A3 1.6 '98r.] Wymiana skrzyni biegów
No i teraz która ETKA mówi prawdę? Na giełdzie złapałem kilka kontaktów do ludzi, którzy zamieniają skrzynie na sprawną i dają miesiąc gwarancji na sprawdzenie, więc chyba nie powinno być problemów z tymi oznaczeniami. Ogólnie dziękuję wszystkim za pomoc. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pilną sprawę, może ktoś z Was pomoże. Zerknijcie na ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_napedowy/a3_16_98r_wymiana_skrzyni_biegow-t44888.0.html;new BTW Kaśka, podziękuj Przemkowi za pomoc przez telefon. :th:
-
[A3 1.6 '98r.] Wymiana skrzyni biegów
Koledzy, muszę wymienić skrzynię biegów w Audi A3 1.6 '98r., ale z tego co wiem to były różne te skrzynie w tych autach. Czy ktoś z Was ma możliwość dojścia po numerze nadwozia jaka dokładnie ma być ta skrzynia? Sprawa pilna, bo jutro chcę jechać na giełdę. Oto nr nadwozia: WAUZZZ8LZXA010087 Z góry dziękuję za pomoc.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
adaho, 2 ostatnie zdjęcia na filmiku najbardziej ruszają. Bardzo dobrze, że to wkleiłeś. Ja już ku*wa nigdy nie będę palił.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to wyśledźta kiedy będą mieć spota. Kulturalnie ich odwiedzimy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chodźta zrobimy im nalot.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Klubowicz z kropkiem to dziwnie tak..