Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Jedźta na Ostrobramske, bo faktycznie większość tam będzie. Nie martwcie się, nie wypiździ Was... mnie i tak nie będzie...
  2. Jak przejść Prince of Persia w 9 min... http://pl.youtube.com/watch?v=SjiObmXtuGg&feature=related Myślę, że każdy pamięta tę gierkę.. Nawet dzisiaj, jak patrzę na ten filmik to mnie podnieca.
  3. Eee tam Pany ..az tak chyba nie piździ Zmarźlidupki z was Tobie i tak jest wszystko jedno, bo Ty czekasz na spota tylko dlatego, żeby zapalić peta.
  4. Kurna, pamiętacie te czasy? Wieczorem będę miał zajęcie. http://images.google.com/imgres?imgurl=http://staregry.net.pl/tumbsgif/testdrive1.gif&imgrefurl=http://staregry.net.pl/stare_gry/gry_symulatory4.htm&h=200&w=320&sz=10&hl=pl&start=109&um=1&usg=__YMNcxXPF2G11YcEqubwfaS-7pTw=&tbnid=uT-ZxFOxx2m1IM:&tbnh=74&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3Dstare%2Bsuzuki%26start%3D108%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26sa%3DN O cholera, ale długi link
  5. A jeżdzą pod prąd czy raczej normalnie? Samochód na zdjęciu normalny, więc chyba normalnie..?
  6. Tak tak, masz rację, pomyliłem się...
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michał, to Ty żyjesz?? labek, zapisałem nr do gostka i jak będę w Pionkach to spróbuję się z nim ustawić, ale póki co nic nie obiecuję..
  8. Pan Maślanka z Radomia zrobi to najlepiej!
  9. Te slowniki to pisane sa chyba przez jakas sztuczna inteligencje...
  10. No to pytam: Krzyniu, co to jest FOCH?
  11. Pani Basi u Majewskiego to nie widziałem, dawaj ją.
  12. Kurna jego mać, Roztocki szaleje. http://pl.youtube.com/watch?v=kgofcUVaLWU&feature=related
  13. Że niby minus tak ? Dokładnie. Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona niepalących to musisz rzucić całkowicie.
  14. raggaman, - Ja nie palę już 20 dni.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hej, w Pionkach niedługo będę zaczynał robótkę, ale nie wiem czy na tyle się znam na autach, żeby jechać oglądać.. Tak czy inaczej może uda mi się zerknąć.
  16. Dobrze gadacie, wódki Wam trza dać. :th:
  17. 19 dni już nie palę. Czuję wyraźną różnicę, moja kobieta też to czuje. Nie chodzi mi o sex tylko ogólnie jestem bardziej błyskotliwy, lepiej mi się wstaje rano, dłużej pracuję, no i mam siłę wieczorami dla mojej kobiety. Wieczorami jeszcze troche ciągnie do petów, ale da się to opanować. Dobrze jest. kepasa, myślę, że podświadomie sobie wmawiasz mówiąc, że palenie jest dobre. Po prostu nie chce Ci się spróbować rzucić. Tym co napisałeś nie jesteś w stanie przekonać nikogo. Przecież to oczywiste, że palenie jest złe i nawet jeśli faktycznie na coś może mieć pozytywny wpływ to w ogólnym rozrachunku nikotyna wypada źle, bo działa negatywnie na nas i na OTOCZENIE. Może jednak rzucisz?
  18. OT Chcę się zarejestrować na jakimś forum A3, możecie podrzucić linka do jakiegoś zaprzyjaźnionego klubu.
  19. No i teraz która ETKA mówi prawdę? Na giełdzie złapałem kilka kontaktów do ludzi, którzy zamieniają skrzynie na sprawną i dają miesiąc gwarancji na sprawdzenie, więc chyba nie powinno być problemów z tymi oznaczeniami. Ogólnie dziękuję wszystkim za pomoc. :th:
  20. Mam pilną sprawę, może ktoś z Was pomoże. Zerknijcie na ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_napedowy/a3_16_98r_wymiana_skrzyni_biegow-t44888.0.html;new BTW Kaśka, podziękuj Przemkowi za pomoc przez telefon. :th:
  21. Koledzy, muszę wymienić skrzynię biegów w Audi A3 1.6 '98r., ale z tego co wiem to były różne te skrzynie w tych autach. Czy ktoś z Was ma możliwość dojścia po numerze nadwozia jaka dokładnie ma być ta skrzynia? Sprawa pilna, bo jutro chcę jechać na giełdę. Oto nr nadwozia: WAUZZZ8LZXA010087 Z góry dziękuję za pomoc.
  22. adaho, 2 ostatnie zdjęcia na filmiku najbardziej ruszają. Bardzo dobrze, że to wkleiłeś. Ja już ku*wa nigdy nie będę palił.
  23. No to wyśledźta kiedy będą mieć spota. Kulturalnie ich odwiedzimy.
  24. Chodźta zrobimy im nalot.
  25. Klubowicz z kropkiem to dziwnie tak..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.