Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Pany, no i po zawodach. Wczoraj był ostatni pet. Psychicznie czuję się świetnie. Fizycznie jeszcze też, bo mnie nie ciągnie, ale nawet jak zacznie to i tak nie zapalę. Gratuluję wszystkim, którzy wczoraj rzucili i 3mam kciuki, żebyście już więcej nie zapalili. :th: Każdy powinien się wziąść za siebie i zmienić tryb swojego życia... Mała sugestia: 26go sierpnia całkowicie rzuciłem palenie!
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kurna, myślałem, że będę przed 19:00, ale jestem jeszcze w Radumiu. Będę ok 20:00.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No to opalimy się jak bąki, hehe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Solarek4, do Warszawy wjeżdzasz od Lublina? Nru nie pamiętam, ale i tak by Ci to niewiele pomogło - szukaj napisu "Promenada". Jakoś trafisz.
-
Stare gry z Commodore C-64 i Amigi
YATES, rozumiem. Ja tylko zadałem dodatkowe pytanie.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Światła jak ford, ale bok jak jakiś Peugeot..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, nie wiem jak to będzie z tym KFC, bo mnie będzie troche czas gonił. Myślę, że palimy do oporu, czyli do końca spota - kto odjeżdza ten gasi ostatniego i więcej nie zapala. Szczegóły jeszcze ustalimy na miejscu. Mnie się może uda przyjechać nawet przed 1900, więc wszystkich rzucających zapraszam wcześniej.
-
Stare gry z Commodore C-64 i Amigi
Mam gdzieś stare kasety z Commodore C-64. Też bym chętnie w to pograł. Da radę jakoś uruchomić kasety na PC?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Uwaga, zioło się nie liczy. Rzucamy tylko pety. Jutro ostatni dzień.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiczowate sa w romby Do sandałków i krótkich spodenek.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Coś nadgorliwi jesteście. Przecież jutro na spocie mamy palić ostatniego peta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widocznie nie lubi kiczu.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
hornet, no przecież grupowe rzucanie jest dopiero za 2 dni, więc nie łam się. Potraktuj to jako rozgrzewkę.
-
citroen xsara picasso
2.0 hdi to dobry silnik. Ogólnie Picasso to ciekawe autko.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Czy to może jest Volkswagen Gol (nie mylić z Golfem) ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale mam polewe z chłopaków... http://pl.youtube.com/watch?v=YOdWsHTn5MQ&feature=related
-
Szukam kogoś kto ma flotę
No to dawaj info w PW. Ja co prawda nie mam transportu, ale jestem bardzo ciekawy co oferujesz. Mam za to zaprzyjaźnione firmy transportowe.
-
[B5 ADP] temperatura silnika
7 stopni, czy 7 stopni mniej lub więcej? Pierwszy przypadek jest dziwny, drugi przypadek jest jak najbardziej ok. Na pewno wywołujesz temperaturę silnika??
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mnie to jakimś Suzukiem zalata.. Tak, w Japonii jest ruch lewostronny. Kurna, prawie na każdej wyspie jeżdzą pod prąd.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
O kurna, ale jestem pijany, wróciłem właśnie z imprezy. Pomóżcie, bo pewnie będę miał helikopter, uuuuu.
-
[B6 AVF] Co zrobic z katem?
majkel, mówisz, że masz katalizator, a w profilu podałeś, że masz auto na gaz - to się mija z celem. W przypadku jazdy na gazie kat jest zbędny. Proponuję wstawić tłumik przelotowy.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
To pewnie jest jakaś lymuzyna z Chin. Azja to na pewno.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
To może jakiś ruski wynalazek, typu Gazela.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Jak coś się robi na siłę to nic nie wychodzi, czyli w naszym rozumieniu wychodzi im na dobre.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
A powiedz mi kto uwzględnia?