Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Pany, no i po zawodach. Wczoraj był ostatni pet. Psychicznie czuję się świetnie. Fizycznie jeszcze też, bo mnie nie ciągnie, ale nawet jak zacznie to i tak nie zapalę. Gratuluję wszystkim, którzy wczoraj rzucili i 3mam kciuki, żebyście już więcej nie zapalili. :th: Każdy powinien się wziąść za siebie i zmienić tryb swojego życia... Mała sugestia: 26go sierpnia całkowicie rzuciłem palenie!
  2. Kurna, myślałem, że będę przed 19:00, ale jestem jeszcze w Radumiu. Będę ok 20:00.
  3. No to opalimy się jak bąki, hehe.
  4. Solarek4, do Warszawy wjeżdzasz od Lublina? Nru nie pamiętam, ale i tak by Ci to niewiele pomogło - szukaj napisu "Promenada". Jakoś trafisz.
  5. YATES, rozumiem. Ja tylko zadałem dodatkowe pytanie.
  6. Światła jak ford, ale bok jak jakiś Peugeot..
  7. raggaman, nie wiem jak to będzie z tym KFC, bo mnie będzie troche czas gonił. Myślę, że palimy do oporu, czyli do końca spota - kto odjeżdza ten gasi ostatniego i więcej nie zapala. Szczegóły jeszcze ustalimy na miejscu. Mnie się może uda przyjechać nawet przed 1900, więc wszystkich rzucających zapraszam wcześniej.
  8. Mam gdzieś stare kasety z Commodore C-64. Też bym chętnie w to pograł. Da radę jakoś uruchomić kasety na PC?
  9. Uwaga, zioło się nie liczy. Rzucamy tylko pety. Jutro ostatni dzień.
  10. Kiczowate sa w romby Do sandałków i krótkich spodenek.
  11. Coś nadgorliwi jesteście. Przecież jutro na spocie mamy palić ostatniego peta.
  12. Widocznie nie lubi kiczu.
  13. hornet, no przecież grupowe rzucanie jest dopiero za 2 dni, więc nie łam się. Potraktuj to jako rozgrzewkę.
  14. 2.0 hdi to dobry silnik. Ogólnie Picasso to ciekawe autko.
  15. Czy to może jest Volkswagen Gol (nie mylić z Golfem) ??
  16. Ale mam polewe z chłopaków... http://pl.youtube.com/watch?v=YOdWsHTn5MQ&feature=related
  17. No to dawaj info w PW. Ja co prawda nie mam transportu, ale jestem bardzo ciekawy co oferujesz. Mam za to zaprzyjaźnione firmy transportowe.
  18. 7 stopni, czy 7 stopni mniej lub więcej? Pierwszy przypadek jest dziwny, drugi przypadek jest jak najbardziej ok. Na pewno wywołujesz temperaturę silnika??
  19. Mnie to jakimś Suzukiem zalata.. Tak, w Japonii jest ruch lewostronny. Kurna, prawie na każdej wyspie jeżdzą pod prąd.
  20. O kurna, ale jestem pijany, wróciłem właśnie z imprezy. Pomóżcie, bo pewnie będę miał helikopter, uuuuu.
  21. majkel, mówisz, że masz katalizator, a w profilu podałeś, że masz auto na gaz - to się mija z celem. W przypadku jazdy na gazie kat jest zbędny. Proponuję wstawić tłumik przelotowy.
  22. To pewnie jest jakaś lymuzyna z Chin. Azja to na pewno.
  23. To może jakiś ruski wynalazek, typu Gazela.
  24. Jak coś się robi na siłę to nic nie wychodzi, czyli w naszym rozumieniu wychodzi im na dobre.
  25. A powiedz mi kto uwzględnia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.