Treść opublikowana przez tomaszu
-
[ALL] Astra 1.4 16v vs. Audi B5
YATES, a ja mam wrażenie, że nie wczytałeś się dobrze w ten wątek. Z poważaniem..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Tak, 8 dni, ale nie tylko ja jestem wytrwały. Nosfer też nie buchnął dyma (nie wiem kto tam jeszcze). Ty też dajesz rade. Jesteś w tyle tylko o 5 dni. Niedługo będziemy odliczać miesiące, więc wtedy zatrze się dokładna data rzucania i będziemy mogli mówić, że rzucaliśmy razem.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kolkov buchnął dyma gdzieś na imprezie, ale podobno nie dopalił całego peta, a adaho to nie wiem... Mi się wydaje, że raggaman się po prostu tłumaczy.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, właśnie, nie pocieszaj się tym, że ktoś inny też zapalił. Bierz przykład z najlepszych.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja jeszcze najważniejszego testu nie przeszedłem - od 26go nie piłem piwa.
-
[B5 ADR] Tłumik sportowy
Na fotce w podpisie u Poźka coś tam widać.. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=10856987815bfcd6
-
[B5 ADR] Tłumik sportowy
Poziek, ruły, które masz teraz są jak najbardziej ok i większych nie potrza. To takie moje skromne zdanie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uderzenie byłoby jednocześnie w tył głowy, bok i przód, czyli zostałaby miazga. Wolę Ci wpieprzyć, ale tak, żebyś mi nie oddawał. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdecydowanie nie, bo boje się o swoje uszy.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gumiaki zdecydowanie tańsze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę. raggaman, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. No ale jeszcze trzeba wstawiać link do spocików: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.0.html;msg482496#new
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale niestety nie mam do nich dostępu 24/24, więc czasem przydałby się zastępczak.
-
[ALL] Astra 1.4 16v vs. Audi B5
A fakt, to sonczwa (czy jakuś tak) ma zielonego sedana.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale za to ile stresu bym rozładował.
-
[ALL] Astra 1.4 16v vs. Audi B5
A temu z Astry może się tylko wydawało, że Audi się z nim ściga... EDIT: Jasnozielone Audi to Keżor, ale jego już nie ma u nas na forum. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No, to dobre jest. Łukasz, zrobisz mi prezent?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wolałbym se kupić antystresowe cycki. Znajdź mi takie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, Ciebie to dawno nie widziałem. Tobie to bym chętnie wpsuł1, haha. Chociaż z drugiej strony trochę strach przed Big Hand... _________________________________________________ 1) Miało być WPI*RDOLIŁ się znaczy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee, zdaje Ci się, bo rośniesz, kuffa!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem oburzony, bo kuffa zawsze w Newbie wypatruje ludzi z Radomia i jak już kogoś znajde to wątek jest zamknięty, bo sępy rzuciły się na przywitanie, a nikt nawet nie wspomniał o spotach radomskich. Brrrr. No nic, wyślę mu PW.
-
[ALL B5] oferta sprzedaży Audi B5 s-line
Ale że o co chodzi? O to s-line?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Smakuje smakuje, zaufaj mi. Jak ja mówię, że smakuje to smakuje! raggaman, bierz się w garść.
-
Google Chrome - nowa przegladarka
Kusiło mnie, żeby zainstalować, ale się wstrzymywałem. Teraz Wy mnie przekonaliście.
-
[B5 ADR] Tłumik sportowy
Żeby wyglądał jak rynna?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dobre jest. Ciekawi mnie tylko co ten trzeci tam robił..?