Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
U mnie próba stresu zaliczona wczoraj, kiedy to z Litwy do Radomia ciągneliśmy na sznurku samochód, bo skrzynia biegów się wysypała. Czułem, że gdybym się dobrał do papierosów to bym palił jeden za drugim, tym bardziej, że miał mnie kto częstować. Ale się nie dałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A propos korasów - nawet w Radumiu coraz trudniej jeździć. No ale oczywiście nie ma takiej tragedii jak w Wawie. malik, robisz licencję na kolikopter? Tak myślę, że może za 10 lat to i ja się skuszę. No dobra, może za 15...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie mogę go kiedyś zaprosić. On teraz jeździ A3 i chce zmieniać na A4 (B8 of course ).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, imię inne. Pochodzi z Radomia, obecnie mieszka w Wawie.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
W weekend byłem na świetnym grilowaniu. Była wódka, piwa, karkówka i te inne rarytasy. Byli też oczywiście ludzie, którzy palili sobie peta. W pewnym momencie poczułem kryzys i usiadłem obok, palącej koleżanki z myślą, że może mnie poczęstuje papierosem, ale jak poczęstowała to odmówiłem. Uff, jak dobrze, że nie zapaliłem, bo cały plan by się rozsypał. A ogólnie dobrze, w ciągu dnia nie czuję ciśnienia na pety.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, w weekend poznałem Twojego sobowtóra. Różni się tylko gabarytami - jest troszkę niższy i grubszy, a poza tym twarz, zachowanie i głos identyko. Nawet też jeździ Audi, tylko że nową A3. Chyba faktycznie w 2012 r. będzie koniec świata, skoro już teraz jest dwóch Krzyńków...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Jak tam się trzymata? Ja właśnie dudnię piwo bez peta.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mom tu numer wyświetluny...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale to już jest przesada: http://motoryzacja.wnp.pl/tiry-bez-prawa-wyprzedzania,51266_1_0_0.html Cytuję kawałek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W autach pow. 3,5t obowiązkowo musi być tachograf i blokada, która nie pozwala przekroczyć 90km/h - dlatego większość kierowców jeździ właśnie tyle.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
O maaasz, ja dziś grałem w piłę i myślałem, że płuca zostawię na boisku. Jutro pewnie nie wstanę... Ogólnie dobrze jest - co środę będę grał w piłkę, a na inny dzień tygodnia wstawię basen, no i może siłownię. Osz kurna...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To po części jest też wina przewoźników, którzy płacą swoim kierowcom nie od kursa tylko od km. Taki kierowca żeby zarobić to musi podkładać tarczki i bić kilometry. Oczywiście nie bronie tych, którzy robią poważne wykroczenia, ale staram się rozumieć dlaczego tak robią. O tym, że nasze drogi są nieprzystosowane do tranzytu to już nie będę się rozpisywał, bo to banalny temat i każdy go zna. Ja gdy jeździłem jako kierowca widziałem jak jeżdzą kierowcy ze wschodu - ogólnie są uprzejmi i nie wyróżniają się niczym negatywnym. Jedynie ciarki mnie przechodziły gdy widziałem lory z Litwy - oni bardzo często jeżdzą grubo ponad setkę (dopuszczalna takim zestawem to 90km/h) i zamiatają pobocza załadowanymi naczepami. Na wąskich drogach strach się z nimi mijać. Ten filmik pewnie każdy zna, ale to tak na przypomnienie - nie wiem co myśleć o tym człowieku, ale musiał być bardzo zdesperowany. Ja osobiście wolałbym zawalić kursa i spędzić weekend gdzieś w trasie, albo po prostu przewalić tarczkę niż tak jechać. Tak czy siak kierowca TIRa nie jest bardziej szalony niż idioci z taboreta: http://pl.youtube.com/watch?v=aQHY5kAuthg Krzyniek, Ty powinieneś coś o tym wiedzieć.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Lekki OT: Ja dziś idę grać w piłkę. Ciekawe czy nie zostawię płuc na boisku..
-
[B5 ADP] Dziwny dźwięk
No właśnie coś takiego mam zamiast kata i dobrze jest. Kowi87, buczenie może być też przez kończące się pozostałe tłumiki...
-
Odzyskiwanie historii przeglądarki internetowej
No dobrze, ale czy po usunięciu historii z przeglądarki da się ją jakoś odzyskać? PS. Mam Operę.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie wiem o który topic chodzi, ale znając A3 to mu się należało.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego, witam serdecznie i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobry
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Biegaj za piłką to będzie dobrze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A bo Pan Sławek ma A4... Przyjdzie czas, przyjdzie i okazja do zapoznania się. Dobranoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A od kiedy to na spoty z kobietami się przyjeżdza..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, aleś Ty bystry, osz w mordę. Wklejać to ja mogę zdjęcie Audi, a swoją kobietę to przedstawię jak będzie kiedyś okazja.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
+
-
Odzyskiwanie historii przeglądarki internetowej
Czy i jak można odzyskać usuniętą historię przeglądarki? Przez jaki czas zachowuje się historia?