Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nie mów hop...
-
[ALL] Gdzie kupic i jak kupic opony
Ja polecam sklep www.autoelegance.pl Dostawa, faktura i fachowa obsługa.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No i bardzo dobrze. To masz palić aż się zespawasz. Mówię Ci - efekt rzucania będzie dłuższy...
-
[B5 ADR] Jak kasować błędy z klimatronica ?
Do silniczków można się dostać przez schowek (tzn. wykręcając go), ale chyba nie do wszystkich. Może się okazać, że konieczne będzie rozebranie całego kokpitu. Jako ciekawostkę dodam, że ASO w Radomiu za taką operację liczy sobie 500zł.
-
[B5 AHU] Problem z ogrzewaniem
Witam kolego, czasem wystarczy tylko wykasować błędy i zrobić nowe nastawy. Ja tak miałem - w serwisie podpieli komputer i po 10 minutach było wszystko ok. Myślę, że od tego trzeba zacząć.
-
[B5 1Z] Głośna praca wentylatora
U mnie też po wyłączeniu klimy wentylator jeszcze przez jakiś czas pracuje (na zewnątrz dosyć głośno, ale to normalne), jednak nie uważam, żeby to było uciążliwe, a tym bardziej szkodliwe, więc nigdy nie myślałem, żeby coś z tym robić. Jak dla mnie to nawet lepiej, bo bardziej ostudzi sprężarkę.
-
[B5 AFN] Czujniki temperatury - problem
Czy z wyłączoną sprężarką też wieje Ci zimne?? Wygląda na to, że masz wszystko dobrze. Ja najczęściej mam ustawione 25st i mam przyjemny chłodek w aucie... Dopiero jak wyłączę sprężarkę to robi się ciepło.
-
[B6 AVF] Co zrobic z katem?
majkel, jest wątek na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/16_adp_1996r_uniwersalny_katalizator_gdzie_taki_mozna_nabyc_i_za_ile-t39083.0.html A Ty u siebie masz katalizator?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No i dobrze. Do wtorku masz NAKAZ palenia ponad 20 fajek dziennie, do wyspawania!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
To bedzie jakaś Lancia albo Koreańczyk, ale do niczego nie mogę dopasować tych świateł.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Czyli palisz do wtorku, tak?
-
Szukam kogoś kto ma flotę
Może opisz ogólnie o co chodzi..?
-
Przekręcone liczniki. Jak to się robi w PL
Ja też mam cofany licznik. Tzn tak się domyślam, bo gdy kupowałem dziesięcioletnie auto to miałem 83.000 km. Oczywiście zamiast auto dobrze sprawdzałem i na km nawet nie patrzyłem...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Niech się napali. Ja też jaram jak smok i już nie mogę się doczekać wtorku, bo się źle czuję.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja pier*ole, nie bede sie z wami cackał. Ja rzucam we wtorek i tyle. Kto jest na tyle twarty i dołączy do mnie dla tego plus. raggaman, jesteś kwardy czy miętki..? :>
-
[B5 AFN] Jak przeczyścic wydech ?
Mimo tego, że końcówka wygięta jest w dół?
-
[B5 ADP] Dziwny dźwięk
Koledzy, powtarzam się, bo już opisywałem ten problem w innych wątkach, ale napiszę jeszcze tu: Ja kupiłem auto z już wspawaną rurką zamiast kata. Metaliczny dźwiek był i mnie cały czas wkurzał. Wymieniłem ostatni tłumik - poprawiło się troche, ale jeszcze zalatywał jak Polonez, więc pojechałem do dobrego tłumikarza, który zalecil mi wspawanie tłumika przelotowego w miejsce kata (w moim przypadku zamiast rurki). Od tamtej pory nie mam problemów z dźwiękiem jak w Polonezie, a oprócz tego auto stało się bardziej dynamiczne. Szczerze polecam taki zabieg. PS. Mając tylko rurkę w miejscu kata szybciej się zużywają pozostałe tłumiki...
-
[B5 ADP] Uniwersalny katalizator - gdzie taki można nabyć i za ile ?
Właśnie coś podobnego mam. Koszt niewielki, a efekt bardzo dobry. Polecam.
-
[B6 AVF] Co zrobic z katem?
Na przykładzie swojego benzyniaka 1.8 polecam opcję C - czyli na miejsce kata wstawić tłumik przelotowy. Nie mam pojęcia jaki efekt będziesz miał w dieslu przy tych wszystkich opcjach, ale u mnie było tak, że miałem wspawaną zwykłą rurkę i było głośno. Dopiero po wspawaniu w/w tłumika zrobiło się ciszej i dynamiczniej - auto lepiej przyspieszało na wolnych obrotach.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Te wieśniackie lampy to taka pokuta, czy co, bo nie ogarniam?
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
grippen, ile koni jest w tej megance? Bryniu, aleś mnie nastraszyła. Ja kupiłem niedawno Renówkę Trafic z takim samym silnikiem, tylko że 80KM. Póki co (odpukać nie ma problemów) i też nie słyszałem, żeby ludzie z tym mieli problemy. Ogólnie słyszałem, że to są dobre silniki. grippen, przyjedź do Radomia to zrobi się to po taniości - mam kumpla w serwisie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest efekt KONKURSU NA NOWEGO NICKA.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto to ? A taki jeden SławomirQ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czukundur wystąp!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Osz kutwa, aż przyłapałem cegłe po tym filmiku z Tuskiem. Chciałem dodać jakiegoś emotka, ale nie mogę nic dobrać...