Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Nie mów hop...
  2. Ja polecam sklep www.autoelegance.pl Dostawa, faktura i fachowa obsługa.
  3. No i bardzo dobrze. To masz palić aż się zespawasz. Mówię Ci - efekt rzucania będzie dłuższy...
  4. Do silniczków można się dostać przez schowek (tzn. wykręcając go), ale chyba nie do wszystkich. Może się okazać, że konieczne będzie rozebranie całego kokpitu. Jako ciekawostkę dodam, że ASO w Radomiu za taką operację liczy sobie 500zł.
  5. Witam kolego, czasem wystarczy tylko wykasować błędy i zrobić nowe nastawy. Ja tak miałem - w serwisie podpieli komputer i po 10 minutach było wszystko ok. Myślę, że od tego trzeba zacząć.
  6. U mnie też po wyłączeniu klimy wentylator jeszcze przez jakiś czas pracuje (na zewnątrz dosyć głośno, ale to normalne), jednak nie uważam, żeby to było uciążliwe, a tym bardziej szkodliwe, więc nigdy nie myślałem, żeby coś z tym robić. Jak dla mnie to nawet lepiej, bo bardziej ostudzi sprężarkę.
  7. Czy z wyłączoną sprężarką też wieje Ci zimne?? Wygląda na to, że masz wszystko dobrze. Ja najczęściej mam ustawione 25st i mam przyjemny chłodek w aucie... Dopiero jak wyłączę sprężarkę to robi się ciepło.
  8. majkel, jest wątek na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/16_adp_1996r_uniwersalny_katalizator_gdzie_taki_mozna_nabyc_i_za_ile-t39083.0.html A Ty u siebie masz katalizator?
  9. No i dobrze. Do wtorku masz NAKAZ palenia ponad 20 fajek dziennie, do wyspawania!
  10. To bedzie jakaś Lancia albo Koreańczyk, ale do niczego nie mogę dopasować tych świateł.
  11. Czyli palisz do wtorku, tak?
  12. Może opisz ogólnie o co chodzi..?
  13. Ja też mam cofany licznik. Tzn tak się domyślam, bo gdy kupowałem dziesięcioletnie auto to miałem 83.000 km. Oczywiście zamiast auto dobrze sprawdzałem i na km nawet nie patrzyłem...
  14. Niech się napali. Ja też jaram jak smok i już nie mogę się doczekać wtorku, bo się źle czuję.
  15. Ja pier*ole, nie bede sie z wami cackał. Ja rzucam we wtorek i tyle. Kto jest na tyle twarty i dołączy do mnie dla tego plus. raggaman, jesteś kwardy czy miętki..? :>
  16. Mimo tego, że końcówka wygięta jest w dół?
  17. tomaszu odpowiedział(a) na lukasz83 temat w Audi A4 B5
    Koledzy, powtarzam się, bo już opisywałem ten problem w innych wątkach, ale napiszę jeszcze tu: Ja kupiłem auto z już wspawaną rurką zamiast kata. Metaliczny dźwiek był i mnie cały czas wkurzał. Wymieniłem ostatni tłumik - poprawiło się troche, ale jeszcze zalatywał jak Polonez, więc pojechałem do dobrego tłumikarza, który zalecil mi wspawanie tłumika przelotowego w miejsce kata (w moim przypadku zamiast rurki). Od tamtej pory nie mam problemów z dźwiękiem jak w Polonezie, a oprócz tego auto stało się bardziej dynamiczne. Szczerze polecam taki zabieg. PS. Mając tylko rurkę w miejscu kata szybciej się zużywają pozostałe tłumiki...
  18. Właśnie coś podobnego mam. Koszt niewielki, a efekt bardzo dobry. Polecam.
  19. Na przykładzie swojego benzyniaka 1.8 polecam opcję C - czyli na miejsce kata wstawić tłumik przelotowy. Nie mam pojęcia jaki efekt będziesz miał w dieslu przy tych wszystkich opcjach, ale u mnie było tak, że miałem wspawaną zwykłą rurkę i było głośno. Dopiero po wspawaniu w/w tłumika zrobiło się ciszej i dynamiczniej - auto lepiej przyspieszało na wolnych obrotach.
  20. Te wieśniackie lampy to taka pokuta, czy co, bo nie ogarniam?
  21. grippen, ile koni jest w tej megance? Bryniu, aleś mnie nastraszyła. Ja kupiłem niedawno Renówkę Trafic z takim samym silnikiem, tylko że 80KM. Póki co (odpukać nie ma problemów) i też nie słyszałem, żeby ludzie z tym mieli problemy. Ogólnie słyszałem, że to są dobre silniki. grippen, przyjedź do Radomia to zrobi się to po taniości - mam kumpla w serwisie.
  22. To jest efekt KONKURSU NA NOWEGO NICKA.
  23. Kto to ? A taki jeden SławomirQ
  24. Czukundur wystąp!!
  25. Osz kutwa, aż przyłapałem cegłe po tym filmiku z Tuskiem. Chciałem dodać jakiegoś emotka, ale nie mogę nic dobrać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.