Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ekologiczne auto
Zapewne w Polsce ten system będzie sprzedawany pod inną nazwą.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
O wlasnie. Raggaman, jestes w kropce. Jak nie rzucisz we wtorek to masz pozamiatane. Tak jak Nosfer mowi - juz bedziemy wiedzieli do kogo sie zglosic. :gwizdanie: Masz prze*ebane i tyle, nie masz wyjscia!. Wybieraj: Albo albo Hahaha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest dobre: http://pl.youtube.com/watch?v=QrXkmP_3kBs&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna, jak to mozna zrobic?? http://pl.youtube.com/watch?v=Lfk0TUQ9zQc
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Na mnie mozecie postawic ciezkie pieniadze - ja rzuce na pewno.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, jak Nosfer rzuci palenie to czyje PALLMALe bedziesz palil?? We wtorek rzucasz z nami i nawet nie mruknij, bo wp***dol! A poza tym przeciez to wszystko dla Twojego dobra.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
freon, ta broszura to tylko raggamanowi mogłaby się przydać, bo reszta to już tak jakby rzuciła. raggaman, kurna...!
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, masz jeszcze 5 dni na zakodowanie sobie, że rzucasz palenie. Wyobraź sobie, że przez te 5 dni wypalisz 100 papierosów, które zamulą Ci płuca, a dodatkowo wydasz na to prawie 50 zł. No i po co? A najgorsze jest to, że za kilka lat przestanie Ci stawać i wtedy chłopie jest po Tobie. Masz okazję rzucić w grupie - będziemy się wspierać. Póki co idź się napalić...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, jesteś facetem czy nie!?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, masz okazję. Przyjeżdzaj na spota za tydzień i przygotuj się na to, że będziesz palił ostatniego peta...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dzidziuś, :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogarnij się. :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Częściowo ma. To ona jest główną motywacją. Wraca właśnie 26go...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, powiem Ci szczerze, że rzucam palenie m.in. ze strachu przed zanikiem erekcji...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Przestańcie, bo w końcu wyjdzie na to, że nasze rzucanie palenia to błąd i głupota!
-
[B5 ADP] Uniwersalny katalizator - gdzie taki można nabyć i za ile ?
Miałem podobny problem, tylko że zamiast kata miałem wspawaną zwykłą rurę. Żeby uciszyć troche ten metaliczny dźwięk tłumikarz wspawał mi jakiś tłumik przelotowy i nie dość, że auto lepiej zbiera się z dolnych obrotów to jest dużo ciszej. Podobno nie opłaca się zakładać żadnych uniwersalnych katalizatorów.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Dobra, tym razem Ci się udało, ale będę miał Cię na oku...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
moskal, a to jak wytłumaczysz? Ten drugi post w tym wątku miał podobny charakter, chyba nie zaprzeczysz..? To jest GWA i pomniejszaczy tu nie przyjmujemy. Opuść ten lokal.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Szanowna Pani Kasiu, Może jednak Pani Kasia da się na mówić na rzucanie 26go sierpnia..? To co, dopisujemy do listy? moskal, czy w tym, że rzucamy pety jest coś dziwnego i niewykonalnego?? W tym wątku nie żartujemy sobie w ten sposób. Jeszcze raz przypominam - wyjdź.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, ale pamiętasz, że dla mnie są dwie naklejeczki..?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kupy nikt nie rusza Nawet papierosy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajta... Macie niepowtarzalną okazję dołączyć do elitarnego grona rzucających palenie 26go sierpnia. Zapraszam do zapoznania z wątkiem i deklarowania się. http://www.a4-klub.pl/smf/ogolno_klubowe_rzucanie_palenia-t42040.0.html
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Bo to jest GWA - Grupa Wzajemnej Adoracji. :> Ja też idę... BTW zapraszam wszystkich do elitarnego grona rzucających palenie 26go sierpnia. Deklarujcie chęć rzucenia, a ja będę dopisywał do listy. W kupie siła...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Hornet, za późno - widniejesz już na liście i masz przypisaną datę 26 sierpnia.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
hornet, zapomniałem o Tobie. Ty też 26go rzucasz, tak? Już dopisuję Cię do listy.