Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Zapewne w Polsce ten system będzie sprzedawany pod inną nazwą.
  2. O wlasnie. Raggaman, jestes w kropce. Jak nie rzucisz we wtorek to masz pozamiatane. Tak jak Nosfer mowi - juz bedziemy wiedzieli do kogo sie zglosic. :gwizdanie: Masz prze*ebane i tyle, nie masz wyjscia!. Wybieraj: Albo albo Hahaha
  3. To jest dobre: http://pl.youtube.com/watch?v=QrXkmP_3kBs&feature=related
  4. Kurna, jak to mozna zrobic?? http://pl.youtube.com/watch?v=Lfk0TUQ9zQc
  5. Na mnie mozecie postawic ciezkie pieniadze - ja rzuce na pewno.
  6. raggaman, jak Nosfer rzuci palenie to czyje PALLMALe bedziesz palil?? We wtorek rzucasz z nami i nawet nie mruknij, bo wp***dol! A poza tym przeciez to wszystko dla Twojego dobra.
  7. freon, ta broszura to tylko raggamanowi mogłaby się przydać, bo reszta to już tak jakby rzuciła. raggaman, kurna...!
  8. raggaman, masz jeszcze 5 dni na zakodowanie sobie, że rzucasz palenie. Wyobraź sobie, że przez te 5 dni wypalisz 100 papierosów, które zamulą Ci płuca, a dodatkowo wydasz na to prawie 50 zł. No i po co? A najgorsze jest to, że za kilka lat przestanie Ci stawać i wtedy chłopie jest po Tobie. Masz okazję rzucić w grupie - będziemy się wspierać. Póki co idź się napalić...
  9. raggaman, jesteś facetem czy nie!?
  10. raggaman, masz okazję. Przyjeżdzaj na spota za tydzień i przygotuj się na to, że będziesz palił ostatniego peta...
  11. dzidziuś, :th:
  12. Ogarnij się. :bicz3:
  13. Częściowo ma. To ona jest główną motywacją. Wraca właśnie 26go...
  14. Krzyniu, powiem Ci szczerze, że rzucam palenie m.in. ze strachu przed zanikiem erekcji...
  15. Przestańcie, bo w końcu wyjdzie na to, że nasze rzucanie palenia to błąd i głupota!
  16. Miałem podobny problem, tylko że zamiast kata miałem wspawaną zwykłą rurę. Żeby uciszyć troche ten metaliczny dźwięk tłumikarz wspawał mi jakiś tłumik przelotowy i nie dość, że auto lepiej zbiera się z dolnych obrotów to jest dużo ciszej. Podobno nie opłaca się zakładać żadnych uniwersalnych katalizatorów.
  17. Dobra, tym razem Ci się udało, ale będę miał Cię na oku...
  18. moskal, a to jak wytłumaczysz? Ten drugi post w tym wątku miał podobny charakter, chyba nie zaprzeczysz..? To jest GWA i pomniejszaczy tu nie przyjmujemy. Opuść ten lokal.
  19. Szanowna Pani Kasiu, Może jednak Pani Kasia da się na mówić na rzucanie 26go sierpnia..? To co, dopisujemy do listy? moskal, czy w tym, że rzucamy pety jest coś dziwnego i niewykonalnego?? W tym wątku nie żartujemy sobie w ten sposób. Jeszcze raz przypominam - wyjdź.
  20. moskal, ale pamiętasz, że dla mnie są dwie naklejeczki..?
  21. Kupy nikt nie rusza Nawet papierosy.
  22. Słuchajta... Macie niepowtarzalną okazję dołączyć do elitarnego grona rzucających palenie 26go sierpnia. Zapraszam do zapoznania z wątkiem i deklarowania się. http://www.a4-klub.pl/smf/ogolno_klubowe_rzucanie_palenia-t42040.0.html
  23. Bo to jest GWA - Grupa Wzajemnej Adoracji. :> Ja też idę... BTW zapraszam wszystkich do elitarnego grona rzucających palenie 26go sierpnia. Deklarujcie chęć rzucenia, a ja będę dopisywał do listy. W kupie siła...
  24. Hornet, za późno - widniejesz już na liście i masz przypisaną datę 26 sierpnia.
  25. hornet, zapomniałem o Tobie. Ty też 26go rzucasz, tak? Już dopisuję Cię do listy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.