Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Coś na rozluźnienie w sam raz na niedzielne popołudnie po udanych imprezach: <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=6S-_5ZjLHKc&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=6S-_5ZjLHKc&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, a zna ktoś to pole gdzieś koło Lublina? Chce się tam wybrać w tym roku. Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu no i pewnie istruktora, bo nie grałem w to nigdy..?
  3. no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne Angela, dla Twojej wiadomości - moja kobieta cały czas mnie pyta, czy na pewno chcę zrezygnować ze zlotu - to chyba dobrze o niej świadczy, prawda? A powód mojej rezygnacji jest zupełnie inny, ale nie mogę o tym pisać przed taką publiką. Możesz mi tylko wierzyć na słowo, że powód nie jest banalny.
  4. :bicz: Ty miales dopisac plus jeden, a nie rezygnowac :bicz3: Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie.
  5. Bardzo mi przykro, ale z przyczyn częściowo niezależnych ode mnie muszę zrezygnować z OZA w tym roku. Proszę o wypisanie mnie z listy. Pieniędzy nie wpłacałem. Przepraszam za zamieszanie.
  6. Ja 500kg wiozłem Fiatem Uno - fakt, że Uniak mało się nie połamał, ale 3 km przejechał. Jeśli nie masz jakieś dużej odległości to bezpieczniej na 2 razy pojechać.
  7. Gada przez komóre??
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Gofer, to Ty mieszkasz teraz we Wrocławiu?? Masz jakieś Audi??
  9. W sklepach dostępne są płyny uniwersalne (mieszalne), więc jeśli w okresie letnim dolejesz litr takiego płynu to się nic nie stanie, a przynajmniej będziesz miał spokojniejszą głowę. Następnie przed zimą warto wymienić płyn, albo sprawdzić jego właściwości (mechanik będzie wiedział co z tym zrobić). Poza tym: Płyn niebieski - PETRYGO Płyn różowy - BORYGO (fabryka taki leje)
  10. Hmm, faktycznie coś z tym linkiem nie tak.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O maaasz, jak wrócisz to spot Cię nie minie. Odpoczywaj.
  12. Hmm, ta pani kosztuje 100 zeta i od 10:00 do 16:00 można..? Myślę, że szybko dosztukujesz chętnych na brakujące miejsca...
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Halo, śpicie? Bo ja to jeszcze o Was pamiętam.
  14. Wg mnie jeśli już to właściciel tego parkingu może zostać ukarany za udostępnienie zdjęć ze swojej kamery. Oczywiście jeśli faktycznie jest taki przepis to bez sensu, no ale myślę, że samemu właścicielowi R1 nic nie grozi.
  15. Hornet, czyścisz mi monitor. Łahahahahehehehehe. :polew:
  16. Byłem tam u Pani Tereni w domkach, ale kontaktu niestety nie mam. Nawet nie pamiętam jak Terenia się nazywa.
  17. A miałem tak zły dzień dzisiaj Wiem, wiem - wyrwane z kontekstu, ale czasem mi coś tak przed oczmi błyska - jak kolesiowi w "Pieknym umyśle" Łehehehehe
  18. Ale gleba. Ciekawe jak to wstaje.
  19. No i co? Fajne to to? Odbiorę następnym razem..
  20. Czekaj zajade po Ciebie No to zapraszam do Radumia.
  21. To może i mnie ktoś zabierze na spota. :gwizdanie:
  22. Renault Master Co powiecie o tym aucie ('99-2003 r.)? Dziś przeglądałem oferty i podoba mi się to auto - wymiary ma odpowiednie dla moich potrzeb, podobno ma trwałą blachę w porównaniu np. do Sprintera czy Transita. To, że nie jest jakościowo tak dobry jak Sprinter czy Transit (w sumie to nie wiem jak z jego jakością) mi raczej nie przeszkadza, bo u mnie to auto nie będzie robiło dużych tras. Jest ładny, w miarę reprezentacyjny jak na dostawczaka. Miał ktoś coś wspólnego z tym autem? Jak z częściami? Na co zwracać uwagę przy zakupie?
  23. Pany, jadzie dzisiaj który do stolycy przez Radum?
  24. Niestety nie. Jeśli będę zmuszony odebrać dług to tylko nielegalnie.
  25. Krzyniek, mówimy o kwocie, której pierwsza cyferka to "1", a oprócz niej są jeszcze 4 cyfry.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.