Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<misiu85> a moze zrobimy to u mnie? <m> dobra zróbmy to w końcu, bo juz mi sie klikanie znudziło... <misiu85> tylko ubierz cos sexownego.... <m> to gdzie mam przyjechac? <misiu85> na Rydygiera wiesz gdzie to? <m> ...mieszkam na Rydygiera zaraz u Ciebie bede miśku tylko podaj mi dokładny adres <misiu85> czekaj powiem córce, zeby pojechala do babci...zostaniemy sami <m> ok <m> z/w stary cos chce ode mnie <m> ej...sorry, ale ojciec powiedział mi przed chwilą, że babcia zrobiła konfitury i mam po nie jechac:/ <misiu85> yyyyy a jak masz na imię w ogóle? <m> Agnieszka <misiu85> (NO SIGNAL) _________________________________________________ <kubaaa> co robisz ? <kambys> nic <kambys> w pracy jestem _________________________________________________ <fusio> masz nagie fotki swojej dziewczyny? <chrzan> nie :/ <fusio> a chcesz pare? :> _________________________________________________ <puszeqq> pamietasz tego sylwestra 2005, tam montowalem do takiej laski <flejtuch> w skrocie prosze <puszeqq> kurek! mam dwuletniego syna _________________________________________________ <ServviS> U mnie w bloku mamy całkiem różne muzyczne gusty. Ja lubię Rammstein, a sąsiedzi stukanie w kaloryfer. _________________________________________________ <Majka> Miłych snow, snij o mnie. <Ziolopex> Zdecyduj sie. _________________________________________________ <kazak> ty wiesz ze co piaty czlowiek na swiecie to chinczyk? <kylu> ta, a co trzeci anglik to polak _________________________________________________ <hyd> no kurek...patologia, dzisiaj takiej lasce w szkole spadlo 20 groszy i nie mogla podniesc bo miala takie paznokcie dlugie, za chwile zebralo sie nad kolko innych lasek i kombinowaly jak to podniesc
-
Majka dopiero sie urodziła ale jest juz nową klubowiczką !!!!
Ee, to na spoty pewnie już nie będziesz przyjeżdzał. Gratuluję. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzizus. <object width="425" height="355"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>PS. Przyznaję się bez bicia, że na dzisiejszym spocie nie było mnie przez czyste lenistwo...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak ostatnie 2 tygodnie? przyjechałeś i się zawinąłeś na [br] Potega plotki...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ee, no to frekwencja powinna być jak zawsze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie, nie wiem czy przyjeżdżać, bo ja specjalnie z Radumia bym leciał..
-
SPOTY RADOMSKIE
Piątek, 18:00? Komuś jeszcze pasuje?? [br]Dopisany: 29 Maj 2008, 12:53 _________________________________________________Ok, a czy komuś pasuje ten tydzień? Propozycje są dwie, a właściwie dwie i pół: Czwartek, 05.06.2008, godz. 18:00 Niedziela, 08.06.2008, godz. 18:00 Propozycja trzeciego terminu należy do Was. No i, no i..? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Leżę na podłodze i umieram. <object width="425" height="355"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Jadę dziś wieczorem na pokazy kaskaderskie. Proszę o jakieś rady, jak fotografować obiekty w ruchu, na jakich ustawieniach itp.? EDIT: W ogóle to warto na takie coś zabierać statyw? Mój sprzęt to Canon EOS 400D, jestem nowicjuszem.
-
Corveta!
Ja bym się bał tak jechać..
-
SPOTY RADOMSKIE
DZIZUS! Michał, a kiedy w Radumiu zawitasz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biere![br]Dopisany: 28 Maj 2008, 23:45 _________________________________________________ To też bym brał, ale troche nadgryzione.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
58 - tomaszust Obojętne z kim, obojętne jakie warunki...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pepin, jestem już w Radomiu. Szkoda, że w weekend nie otwierałem kompa i nie widziałem Twojego posta. Wieczorkiem można coś wykombinować, będziesz w R-miu? Podeśle Ci moj nr na PW.[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 18:24 _________________________________________________Pasuje komuś pospocić w tym tygodniu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DŻIZUS! Ja tam się z księdzem zgadzam DŻIZUS!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DŻIZUS!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę, że mnie sporo ominęło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, ale ja poważnie z tym zawieszeniem. I nie mówie o swoim aucie!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, a wy wiedzieliście, że niektóre A4 z początku produkcji wychodziły z zawieszeniem od B4?? Dziś widziałem taki okaz. Jestem w krzoku.
-
Dbać o auto można jak się ma własny garaż, bo inaczej nie ma to mniejszego sensu
Ja mam pełno kraterów na drzwiach i nie tylko. A samochód myję średnio raz na tydzień i nie przejmuję się zbytnio jakimiś drobnymi ryskami, chociaż kiedyś też mnie to bardzo wkurzało. Garaż mam, ale nie zawsze w nim parkuję..
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
A więc nie zmieniaj, czegoś co jest dobre. Kup nowszego Transita. :th:
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
Wszystko zależy od tego co chcesz wozić. Jeśli chcesz robić duże przebiegi z lekkimi ładunkami to dobry będzie Sprinter lub LT (ew. Crafter). Jeśli wozisz ciężkie rzeczy to tylko Transit. Poza tym Fordy mają dobre ceny w stosunku do jakości. Ogólnie polecam Transita 2.3 - sam będę takiego kupował w tym roku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie, żeś tak szybko zwiał że nawet nie zdążyłeś się pożegnać, przyznawaj się gdzieś był? to może następnym razem pojedziemy z tobą :> Na pewno Jozin wymyślił jakąś historyjkę o mnie, tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Że też musiałem odjechać wcześniej, tyż bym wyciągnął KANONA...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pepin, weekend spędzam w Lublinie, ale w czwartek czy w piątek pewnie będę w Radomiu, więc można zrobić jakiegoś małego spota. Mój nr kom. znajdziesz w A4 Assistance, poza tym będziemy jeszcze w kontakcie na forum. :th: