Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. <misiu85> a moze zrobimy to u mnie? <m> dobra zróbmy to w końcu, bo juz mi sie klikanie znudziło... <misiu85> tylko ubierz cos sexownego.... <m> to gdzie mam przyjechac? <misiu85> na Rydygiera wiesz gdzie to? <m> ...mieszkam na Rydygiera zaraz u Ciebie bede miśku tylko podaj mi dokładny adres <misiu85> czekaj powiem córce, zeby pojechala do babci...zostaniemy sami <m> ok <m> z/w stary cos chce ode mnie <m> ej...sorry, ale ojciec powiedział mi przed chwilą, że babcia zrobiła konfitury i mam po nie jechac:/ <misiu85> yyyyy a jak masz na imię w ogóle? <m> Agnieszka <misiu85> (NO SIGNAL) _________________________________________________ <kubaaa> co robisz ? <kambys> nic <kambys> w pracy jestem _________________________________________________ <fusio> masz nagie fotki swojej dziewczyny? <chrzan> nie :/ <fusio> a chcesz pare? :> _________________________________________________ <puszeqq> pamietasz tego sylwestra 2005, tam montowalem do takiej laski <flejtuch> w skrocie prosze <puszeqq> kurek! mam dwuletniego syna _________________________________________________ <ServviS> U mnie w bloku mamy całkiem różne muzyczne gusty. Ja lubię Rammstein, a sąsiedzi stukanie w kaloryfer. _________________________________________________ <Majka> Miłych snow, snij o mnie. <Ziolopex> Zdecyduj sie. _________________________________________________ <kazak> ty wiesz ze co piaty czlowiek na swiecie to chinczyk? <kylu> ta, a co trzeci anglik to polak _________________________________________________ <hyd> no kurek...patologia, dzisiaj takiej lasce w szkole spadlo 20 groszy i nie mogla podniesc bo miala takie paznokcie dlugie, za chwile zebralo sie nad kolko innych lasek i kombinowaly jak to podniesc
  2. Ee, to na spoty pewnie już nie będziesz przyjeżdzał. Gratuluję. :th:
  3. Dzizus. <object width="425" height="355"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>PS. Przyznaję się bez bicia, że na dzisiejszym spocie nie było mnie przez czyste lenistwo...
  4. Tak jak ostatnie 2 tygodnie? przyjechałeś i się zawinąłeś na [br] Potega plotki...
  5. Ee, no to frekwencja powinna być jak zawsze.
  6. No właśnie, nie wiem czy przyjeżdżać, bo ja specjalnie z Radumia bym leciał..
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Piątek, 18:00? Komuś jeszcze pasuje?? [br]Dopisany: 29 Maj 2008, 12:53 _________________________________________________Ok, a czy komuś pasuje ten tydzień? Propozycje są dwie, a właściwie dwie i pół: Czwartek, 05.06.2008, godz. 18:00 Niedziela, 08.06.2008, godz. 18:00 Propozycja trzeciego terminu należy do Was. No i, no i..? :>
  8. Leżę na podłodze i umieram. <object width="425" height="355"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
  9. Jadę dziś wieczorem na pokazy kaskaderskie. Proszę o jakieś rady, jak fotografować obiekty w ruchu, na jakich ustawieniach itp.? EDIT: W ogóle to warto na takie coś zabierać statyw? Mój sprzęt to Canon EOS 400D, jestem nowicjuszem.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na Buczo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja bym się bał tak jechać..
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    DZIZUS! Michał, a kiedy w Radumiu zawitasz?
  12. Biere![br]Dopisany: 28 Maj 2008, 23:45 _________________________________________________ To też bym brał, ale troche nadgryzione.
  13. 58 - tomaszust Obojętne z kim, obojętne jakie warunki...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pepin, jestem już w Radomiu. Szkoda, że w weekend nie otwierałem kompa i nie widziałem Twojego posta. Wieczorkiem można coś wykombinować, będziesz w R-miu? Podeśle Ci moj nr na PW.[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 18:24 _________________________________________________Pasuje komuś pospocić w tym tygodniu?
  15. DŻIZUS! Ja tam się z księdzem zgadzam DŻIZUS!
  16. DŻIZUS!
  17. Widzę, że mnie sporo ominęło.
  18. Pany, ale ja poważnie z tym zawieszeniem. I nie mówie o swoim aucie!
  19. Pany, a wy wiedzieliście, że niektóre A4 z początku produkcji wychodziły z zawieszeniem od B4?? Dziś widziałem taki okaz. Jestem w krzoku.
  20. Ja mam pełno kraterów na drzwiach i nie tylko. A samochód myję średnio raz na tydzień i nie przejmuję się zbytnio jakimiś drobnymi ryskami, chociaż kiedyś też mnie to bardzo wkurzało. Garaż mam, ale nie zawsze w nim parkuję..
  21. A więc nie zmieniaj, czegoś co jest dobre. Kup nowszego Transita. :th:
  22. Wszystko zależy od tego co chcesz wozić. Jeśli chcesz robić duże przebiegi z lekkimi ładunkami to dobry będzie Sprinter lub LT (ew. Crafter). Jeśli wozisz ciężkie rzeczy to tylko Transit. Poza tym Fordy mają dobre ceny w stosunku do jakości. Ogólnie polecam Transita 2.3 - sam będę takiego kupował w tym roku.
  23. No właśnie, żeś tak szybko zwiał że nawet nie zdążyłeś się pożegnać, przyznawaj się gdzieś był? to może następnym razem pojedziemy z tobą :> Na pewno Jozin wymyślił jakąś historyjkę o mnie, tak?
  24. Że też musiałem odjechać wcześniej, tyż bym wyciągnął KANONA...
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pepin, weekend spędzam w Lublinie, ale w czwartek czy w piątek pewnie będę w Radomiu, więc można zrobić jakiegoś małego spota. Mój nr kom. znajdziesz w A4 Assistance, poza tym będziemy jeszcze w kontakcie na forum. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.