Treść opublikowana przez tomaszu
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chevrolet Sprint
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
angela, i wieczory ze znajomymi... Ale damy radę.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Trochę mi żal, że w tym roku nie pojechałem, no ale pocieszam się tym, że też bardzo miło spędziłem czas. Pozdrawiam wszystkich.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman, mnie też się śniły pety, bo wczoraj kolega przy mnie kopcił i miałem chęć z nim zapalić. :-D Nosfer, twardziel z Ciebie. Tak trzymać. Wszyscy, którzy teraz rzucili dadzą radę - wystarczy tylko chcieć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uu, no to widzę, że Cię przypiliło, ale jakoś szkoda mi Cię do takiej pracy. Poza tym musiałbyś mieszkać w Radomiu, a to chyba odpada... Jakby coś to PW.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chewrolet
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kurna, zapaliłem... Żartowałem!! angela, jesteśmy z Tobą. Będzie dobrze. Dzielna dziewczynka z Ciebie. :th: Kolkov, masz minusa. Dobrze chociaż, że nie wypaliłeś całego peta...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przechodzimy na nowy serwer i dlatego taki bałagan na forum. raggaman, fizyczna praca też może być? Boisz się wysokości..?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE: http://vps.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.885.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie kolegę z Radomia i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE: http://vps.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.885.html :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oo, to Ty też w końcu nie pojechałeś?? Widziałem wcześniej, że byłeś zapisany na listę. EDIT: Mnie też forum chodzi jak potłuczone. Ekipa wyjechała na zlot i forum nawala :-D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam do działu SPOTU MAZOWIECKIE http://vps.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE: http://vps.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O maaasz, a co to za listy se piszeta? A w ogóle to gdzie się wszyscy podziali...? :gwizdanie: No cóż, wygląda na to, że tylko ja zostałem na dyżurze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja też mam wieczorami ciśnienie, ale ogólnie sobie radzę. Dobrze jest. Fizycznie pewnie jeszcze nie, ale psychicznie czuję się świetnie.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja wczoraj wieczorem miałem lekkie ciśnienie na peta, ale jakoś minęło. Teraz zaczynam kolejny dzień bez papierosa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja widziałem kiedyś Mercedesa 124 przerobionego na przedostatnią E klasę. Ale ludzie to mają fantazję. To jest też dobre:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
moskal, myślę, że dopiero wieczorem zacznie ciągnąć, bo w ciągu dnia to i tak mało paliłem. Ale będzie dobrze.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
taktuś, możesz dołączyć do angeli - ona rzuca właśnie 1 września.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Japonia - to na pewno Nissan, może jakiś Skyline...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, naucz się wstawiać linki: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/rolnik-zaoral-asfaltowa-droge,1168101
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Dla chcącego nic trudnego.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kij z fotką, ważne, że rzucone.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak, ale te wszystkie mody nie będą działać bez dekli z imitacją tarcz hamulcowych. Jeszcze starym, ale niezawodnym trikiem jest naklejka PIONEER na szybie, która sama z siebie daje 30KM więcej - napis może być wyklejony izolacją...