Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. angela, i wieczory ze znajomymi... Ale damy radę.
  2. Trochę mi żal, że w tym roku nie pojechałem, no ale pocieszam się tym, że też bardzo miło spędziłem czas. Pozdrawiam wszystkich.
  3. raggaman, mnie też się śniły pety, bo wczoraj kolega przy mnie kopcił i miałem chęć z nim zapalić. :-D Nosfer, twardziel z Ciebie. Tak trzymać. Wszyscy, którzy teraz rzucili dadzą radę - wystarczy tylko chcieć.
  4. Uu, no to widzę, że Cię przypiliło, ale jakoś szkoda mi Cię do takiej pracy. Poza tym musiałbyś mieszkać w Radomiu, a to chyba odpada... Jakby coś to PW.
  5. Kurna, zapaliłem... Żartowałem!! angela, jesteśmy z Tobą. Będzie dobrze. Dzielna dziewczynka z Ciebie. :th: Kolkov, masz minusa. Dobrze chociaż, że nie wypaliłeś całego peta...
  6. Przechodzimy na nowy serwer i dlatego taki bałagan na forum. raggaman, fizyczna praca też może być? Boisz się wysokości..?
  7. Witam i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE: http://vps.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.885.html
  8. Witam serdecznie kolegę z Radomia i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE: http://vps.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.885.html :th:
  9. Oo, to Ty też w końcu nie pojechałeś?? Widziałem wcześniej, że byłeś zapisany na listę. EDIT: Mnie też forum chodzi jak potłuczone. Ekipa wyjechała na zlot i forum nawala :-D
  10. Witam i zapraszam do działu SPOTU MAZOWIECKIE http://vps.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  11. Witam kolegę i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE: http://vps.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  12. O maaasz, a co to za listy se piszeta? A w ogóle to gdzie się wszyscy podziali...? :gwizdanie: No cóż, wygląda na to, że tylko ja zostałem na dyżurze.
  13. Witam kolegę i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  14. Ja też mam wieczorami ciśnienie, ale ogólnie sobie radzę. Dobrze jest. Fizycznie pewnie jeszcze nie, ale psychicznie czuję się świetnie.
  15. Ja wczoraj wieczorem miałem lekkie ciśnienie na peta, ale jakoś minęło. Teraz zaczynam kolejny dzień bez papierosa.
  16. Ja widziałem kiedyś Mercedesa 124 przerobionego na przedostatnią E klasę. Ale ludzie to mają fantazję. To jest też dobre:
  17. moskal, myślę, że dopiero wieczorem zacznie ciągnąć, bo w ciągu dnia to i tak mało paliłem. Ale będzie dobrze.
  18. taktuś, możesz dołączyć do angeli - ona rzuca właśnie 1 września.
  19. Japonia - to na pewno Nissan, może jakiś Skyline...
  20. Krzyniu, naucz się wstawiać linki: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/rolnik-zaoral-asfaltowa-droge,1168101
  21. Dla chcącego nic trudnego.
  22. Kij z fotką, ważne, że rzucone.
  23. No tak, ale te wszystkie mody nie będą działać bez dekli z imitacją tarcz hamulcowych. Jeszcze starym, ale niezawodnym trikiem jest naklejka PIONEER na szybie, która sama z siebie daje 30KM więcej - napis może być wyklejony izolacją...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.