Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. VAGiem mozna zdiagnozowac. Jesli jest zapchany to nawet trzeba go wyciac, zeby nie przymulac turbo. W miejsce kata najlepiej wspawac tlumik przelotowy. EDIT: BTW zapraszam na spoty mazowieckie, bo widze, ze mieszkamy blisko siebie. :th: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  2. Kaska, Ty to widac nie lubisz kompromisow. Przyjezdzasz jak nie Smartem to kobylastym Krajzlerem.. z fajnymi swiatelkami w srodku, hehe.
  3. No i widzicie.. przez Was Szeryf nam sie wykonczy...
  4. Cztery A czworki to tak jak dwie A osemki... Kurna sam to wymyslilem...
  5. No wlasnie.. Widze, ze ze spotow warsiaskich to tylko Agela i Nosfer sie trzymaja.. :th: ...no i oczywiscie JA, hohoho. Ale szacunek dla Was, ze przynajmniej nie oszukujecie.
  6. Ale ze co..? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 00:22_________________________________________________O i widzisz raggamanie, opierdol dostales od szeryfa (domjenick, tak Cie bede nazywac, bo trudno sie wymawia Twoj nick ) Wez sie w garsc gnojku jeden. :bicz3:
  7. A wlasnie - dzieki za eskorte...
  8. Niestety zawsze bedzie cos nie tak, jesli chodzi o ekologie, ale z dwojga zlego lepiej wybrac mniejsze zlo.
  9. Obiecuje, ze Ci wpirdole nastepnym razem jak nie przyjedziesz...
  10. Pierwszy spot bez peta zaliczony. Raggaman, jak paliliscie pety to mnie gryzlo w gardlo. Jak mozna palic to swinstwo..? :gwizdanie: :>
  11. Faktycznie, bo mam zbyt miekkie serce. Szkoda mi tego gnojka, bo nie wie co czyni.
  12. Niby zawsze to cos, ale te reklamowki sie nie rozkladaja, a typowe czarne worki na smieci sa rozkladalne. Dlatego ogolnie jestem za usunieciem reklamowek foliowych z marketow.
  13. Ty zboczencu. Mam zadzwonic do Twojej..?
  14. Panie, ale tu sami tradycjonalisci sa. :> W sumie ja czasem bym chetnie zawital na takiego spota.
  15. No i wlasnie dlatego trzeba redukowac produkcje zbednych smieci, proste.
  16. O kur*a, tego nie przewidzialem...
  17. O wlasnie to. Siateczka foliowa to jeden z najbardziej uciazliwych dla srodowiska i bezmyslnie produkowanych przez czlowieka smieci.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 23:45_________________________________________________ Wyjasnij w takim razie ktoredy?
  18. Hahaha, bierzesz w ciemno.. po samochodzie..?
  19. Powinni calkowicie wycofac te siateczki, albo dopie*dolic taka cene, zeby ludzie nosili zakupy w rekach. Wg mnie bardzo dobrze, ze Biedronka zrobila platne siateczki...
  20. Mnie sie podobalo w Arkadii, duzo fajniej niz w FW, duza przestrzen, a jednoczesnie cos sie dzieje, jest wesolo, jest gdzie sie stolowac, kazdy ma blisko (tzn. powiedzmy rowne szanse). Ja jestem za tym, zeby Arkadia zostala stalym miejscem zimowych spotow. :th:
  21. Kolega Poziek ma B6 w 1.8T, ostatnio założył nowe świece, wiec jeżeli chcesz porównać jak chodzi twój silnik, to możesz się z nim przejechać. Ale po tych nowych świecach coś jeden gar mu nie pali, słabo ciągnie jakoś Ano właśnie.. a ja zastanawiałem się czemu moje 1.8 bez turbo lepiej się zbiera... [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 17:04_________________________________________________moskal, masz być, bo ja będę (czyt. wyjątek) raggaman, Ty też masz być, bo wpierdel...
  22. Korzeń, dzięki wielkie, ale ja dostawczaka parkuję w Łazach (wylot na Radom), więc nie wiem czy Ci będzie pasować. Poza tym myślę, że siostra nie zrobi mi problemu i pożyczy autko.
  23. A wiedzieliście, że Mroczek z M jak Mostowiaki ściga się po Warszawie jakimś "modyfikowanym samochodem"? Wczoraj oglądałem i podobno rozbili jakąś furę, a z tego co pamiętam to Mroczek jeździł jakimś paździochem (Ascona czy coś) z wyklejonymi płomieniami na bokach. Czy któryś z Was stawał z nim na kreskę? W sumie to te płomienie i halogeny na dachu mogły mu dodać jakieś 50 KM, jak nie więcej... _________________________________________________ Raggaman, ADRa mam w garażu, po prostu jutro muszę jechać do Łodzi Renatką, a dziś muszę jeszcze odwiedzić stolicę, no to jest okazja, żeby pospocić i skontrolować ile petów wypalisz.
  24. Ale to jest taka platforma bagażowa, którą ciężko zdemontować - nie ma sensu. Gdybym wiedział na 100%, że podając 2,10 zrobili to z rezerwą to bym wjechał, bo mam niewiele ponad 2,10 a tak to wolę jakąś osobówkę skombinować. Siostra pożyczy.
  25. Ja też myślę, że No ale kolego sancez, każde auto, które kupujesz ma coś do wymiany, więc nie dziw się, że jeszcze trochę musisz dokładać. Zmień olej, wszystkie filtry, następnie rozrząd, posprawdzaj zawieszenie i hamulce i na razie tyle. Reszta sama będzie wychodziła. Trudno powiedzieć czy parking czy AC, bo nawet nie wiemy gdzie mieszkasz (jakie osiedle itp.) - ja osobiście wolałbym AC. Z umową bardzo nie kombinuj, bo jak będziesz miał za niską cenę to i tak przyjmą wartość rynkową. Na przyszłość staraj się pisać krótko, zwięźle i na temat w odpowiednich działach, wątek zatytułuj jakoś sensownie i nie rzucaj ch*jami. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.