Treść opublikowana przez tomaszu
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
VAGiem mozna zdiagnozowac. Jesli jest zapchany to nawet trzeba go wyciac, zeby nie przymulac turbo. W miejsce kata najlepiej wspawac tlumik przelotowy. EDIT: BTW zapraszam na spoty mazowieckie, bo widze, ze mieszkamy blisko siebie. :th: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaska, Ty to widac nie lubisz kompromisow. Przyjezdzasz jak nie Smartem to kobylastym Krajzlerem.. z fajnymi swiatelkami w srodku, hehe.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No i widzicie.. przez Was Szeryf nam sie wykonczy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cztery A czworki to tak jak dwie A osemki... Kurna sam to wymyslilem...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No wlasnie.. Widze, ze ze spotow warsiaskich to tylko Agela i Nosfer sie trzymaja.. :th: ...no i oczywiscie JA, hohoho. Ale szacunek dla Was, ze przynajmniej nie oszukujecie.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ale ze co..? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 00:22_________________________________________________O i widzisz raggamanie, opierdol dostales od szeryfa (domjenick, tak Cie bede nazywac, bo trudno sie wymawia Twoj nick ) Wez sie w garsc gnojku jeden. :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wlasnie - dzieki za eskorte...
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
Niestety zawsze bedzie cos nie tak, jesli chodzi o ekologie, ale z dwojga zlego lepiej wybrac mniejsze zlo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obiecuje, ze Ci wpirdole nastepnym razem jak nie przyjedziesz...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Pierwszy spot bez peta zaliczony. Raggaman, jak paliliscie pety to mnie gryzlo w gardlo. Jak mozna palic to swinstwo..? :gwizdanie: :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Faktycznie, bo mam zbyt miekkie serce. Szkoda mi tego gnojka, bo nie wie co czyni.
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
Niby zawsze to cos, ale te reklamowki sie nie rozkladaja, a typowe czarne worki na smieci sa rozkladalne. Dlatego ogolnie jestem za usunieciem reklamowek foliowych z marketow.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty zboczencu. Mam zadzwonic do Twojej..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie, ale tu sami tradycjonalisci sa. :> W sumie ja czasem bym chetnie zawital na takiego spota.
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
No i wlasnie dlatego trzeba redukowac produkcje zbednych smieci, proste.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kur*a, tego nie przewidzialem...
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
O wlasnie to. Siateczka foliowa to jeden z najbardziej uciazliwych dla srodowiska i bezmyslnie produkowanych przez czlowieka smieci.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 23:45_________________________________________________ Wyjasnij w takim razie ktoredy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahaha, bierzesz w ciemno.. po samochodzie..?
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
Powinni calkowicie wycofac te siateczki, albo dopie*dolic taka cene, zeby ludzie nosili zakupy w rekach. Wg mnie bardzo dobrze, ze Biedronka zrobila platne siateczki...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie sie podobalo w Arkadii, duzo fajniej niz w FW, duza przestrzen, a jednoczesnie cos sie dzieje, jest wesolo, jest gdzie sie stolowac, kazdy ma blisko (tzn. powiedzmy rowne szanse). Ja jestem za tym, zeby Arkadia zostala stalym miejscem zimowych spotow. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolega Poziek ma B6 w 1.8T, ostatnio założył nowe świece, wiec jeżeli chcesz porównać jak chodzi twój silnik, to możesz się z nim przejechać. Ale po tych nowych świecach coś jeden gar mu nie pali, słabo ciągnie jakoś Ano właśnie.. a ja zastanawiałem się czemu moje 1.8 bez turbo lepiej się zbiera... [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 17:04_________________________________________________moskal, masz być, bo ja będę (czyt. wyjątek) raggaman, Ty też masz być, bo wpierdel...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń, dzięki wielkie, ale ja dostawczaka parkuję w Łazach (wylot na Radom), więc nie wiem czy Ci będzie pasować. Poza tym myślę, że siostra nie zrobi mi problemu i pożyczy autko.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wiedzieliście, że Mroczek z M jak Mostowiaki ściga się po Warszawie jakimś "modyfikowanym samochodem"? Wczoraj oglądałem i podobno rozbili jakąś furę, a z tego co pamiętam to Mroczek jeździł jakimś paździochem (Ascona czy coś) z wyklejonymi płomieniami na bokach. Czy któryś z Was stawał z nim na kreskę? W sumie to te płomienie i halogeny na dachu mogły mu dodać jakieś 50 KM, jak nie więcej... _________________________________________________ Raggaman, ADRa mam w garażu, po prostu jutro muszę jechać do Łodzi Renatką, a dziś muszę jeszcze odwiedzić stolicę, no to jest okazja, żeby pospocić i skontrolować ile petów wypalisz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to jest taka platforma bagażowa, którą ciężko zdemontować - nie ma sensu. Gdybym wiedział na 100%, że podając 2,10 zrobili to z rezerwą to bym wjechał, bo mam niewiele ponad 2,10 a tak to wolę jakąś osobówkę skombinować. Siostra pożyczy.
-
i co w ogóle
Ja też myślę, że No ale kolego sancez, każde auto, które kupujesz ma coś do wymiany, więc nie dziw się, że jeszcze trochę musisz dokładać. Zmień olej, wszystkie filtry, następnie rozrząd, posprawdzaj zawieszenie i hamulce i na razie tyle. Reszta sama będzie wychodziła. Trudno powiedzieć czy parking czy AC, bo nawet nie wiemy gdzie mieszkasz (jakie osiedle itp.) - ja osobiście wolałbym AC. Z umową bardzo nie kombinuj, bo jak będziesz miał za niską cenę to i tak przyjmą wartość rynkową. Na przyszłość staraj się pisać krótko, zwięźle i na temat w odpowiednich działach, wątek zatytułuj jakoś sensownie i nie rzucaj ch*jami. :th: