Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Nie kończ tylko przerzuć na szeryfa.
  2. Do Poźka i ŁukaszaR, do którego z Was wysłać zdjęcia?? Łukaszu, z tego co pamiętam to Ty mówiłeś, że zajmiesz się obróbką, więc do Ciebie wyślę... Małyska, zara dostaniesz foty. Tylko daj jeszcze raz maila, bo nie chce mi sie szukać... EDIT: Łukasz, daj maila. Małyska, Ty też. Zdjęcia czekają... maila na PyWy
  3. k**wa, Pany, naprawdę nie mogliśta wytrzymać!? WSZYSCY PRZEGRALI ! Aha, ja nie przegrałem, bo to ja wymyśliłem i właśnie to odwołuję... Też nie mogę wytrzymać.
  4. UWAGA! Tego jeszcze nie było! Ciekawe kto z Was jest na tyle silny, żeby przynajmniej do końca dnia nic nie napisać w tym wątku..? Kto się odezwie przed końcem dnia ten ssie lizaka spod szafy... (nie koniecznie damskiego) no i w ramach bonusa przywozi krowę na spota. Teraz się okaże kto jest prawdziwym twardzielem, a kto nie.* Przepraszam wszystkich, ale ja mam pełno pracy i musiałem tak zrobić, żeby chociaż jeden dzień odpocząć... _________________________________________________ *) Konkurs nie dotyczy Nosfera i raggamana - oni są niereformowalni.. Poza tym zobaczymy co są w stanie sami zwojować...
  5. Bo w takich spamerskich wątkach licznik nie działa.
  6. Czasem trzeba, żeby nie zdziczeć przy Was za bardzo.
  7. No tak, ale nie ma to jak nasze panie.
  8. Hmm, to ja o czymś nie wiem..? Myślałem, że to nagłe ciśnienie na szukanie to tak dla sportu...
  9. Pana to kiedyś chyba widziałem na letnim zlocie na mazurach (2007 chyba).
  10. No co ? Dbam o Tomka i jego spokojny sen :polew: Dzięki za dobre chęci, ale już za późno - mam co chciałem.. Wszystko przez naszą klasę.
  11. Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy Cholera, od dłuższego czasu wytężam pamięć i chyba jednak do tej pory nie mogę skojarzyć która gęba do spanky. Dajcie linka do naszej klasy...
  12. hhacek, i że niby takie coś jechało..? Chcę się jeszcze dowiedzieć co się stało, że nie było od nas ani jednej KLUBOWICZKI. Panowie z A3 byli rozczarowani..
  13. Raguś, upiekło Ci się, bo nie ani razu nie widziałem, żebyś dziś zapalił..
  14. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Pany, warto oglądać, ciekawe to to? Dejmon zrobił fajną reklamę i mnie kusi, ale trochę szkoda mi czasu...
  15. Cześć Aniu. Niestety moja przepustowość pamięci pozwoliła na zapamiętanie tylko jednej osoby z A3 club, ale liczę na to, że będzie jeszcze okazja do poznania wszystkich od Was... :th:
  16. Panie, nic nie rozumiem. Od 8 klasy mam taki sam fryz, obcinam się średnio co 2 tygodnie. Hmm.. Mam zamiar się rozpisać, więc uwaga: Dzięki Wszystkim za fajnego spota. Właściwie można to podciągnąć pod zlot. Respekt dla Prezesa, że przybył z Lublina. Respekt dla raggamana za to, że miał chęć rezać turbo na spocie, respekt dla frania za zawracanie na przejściu dla pieszych i przygodę ze strażą miejską , respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem. Przepraszam Tosika za przyblokowanie na Jana Pawła, respekt dla tych, którzy na spocie bywają rzadko (czyli m.in. dla mnie ), no i respekt dla wszystkich z A3 club. Dobra, starczy tych respektów. Fajnie, że było tyle osób. Liczę na powtórkę z rozrywki. :th: Raggamanowi i Poźkowi zdjęcia prześlę jutro, bo dziś już otworzyłem puszkę piwa i powoli odpływam. Aha, no i szkoda, że nie załapałem się na grupowe zdjęcie, no ale cóż, moja strata... EDIT: Dzięki również dla kokosa za odpalenie naklejek. :th:
  17. Dobra, trzebaby się powoli zbierać. Obiad się zaliczy w maku...
  18. Dziś bedziem liczyć.
  19. Raguś, dziś akurat będą żywe przykłady - podpowiem Ci co dla Ciebie jest najlepsze.
  20. Te wyżej usytuowane to właśnie męskie - tzw. jabłko. Kobiety zwykle mają gruszkę. Suli, bez testera da się sprawdzić..
  21. Wszystko da się zrobić... Póki co ustaw sobie "sąsiadująco" - też dobre wrażenie.
  22. Oj Raguś, Ty to widzę lubisz te poślady męskie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.