Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nie kończ tylko przerzuć na szeryfa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czikita
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Poźka i ŁukaszaR, do którego z Was wysłać zdjęcia?? Łukaszu, z tego co pamiętam to Ty mówiłeś, że zajmiesz się obróbką, więc do Ciebie wyślę... Małyska, zara dostaniesz foty. Tylko daj jeszcze raz maila, bo nie chce mi sie szukać... EDIT: Łukasz, daj maila. Małyska, Ty też. Zdjęcia czekają... maila na PyWy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa, Pany, naprawdę nie mogliśta wytrzymać!? WSZYSCY PRZEGRALI ! Aha, ja nie przegrałem, bo to ja wymyśliłem i właśnie to odwołuję... Też nie mogę wytrzymać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
UWAGA! Tego jeszcze nie było! Ciekawe kto z Was jest na tyle silny, żeby przynajmniej do końca dnia nic nie napisać w tym wątku..? Kto się odezwie przed końcem dnia ten ssie lizaka spod szafy... (nie koniecznie damskiego) no i w ramach bonusa przywozi krowę na spota. Teraz się okaże kto jest prawdziwym twardzielem, a kto nie.* Przepraszam wszystkich, ale ja mam pełno pracy i musiałem tak zrobić, żeby chociaż jeden dzień odpocząć... _________________________________________________ *) Konkurs nie dotyczy Nosfera i raggamana - oni są niereformowalni.. Poza tym zobaczymy co są w stanie sami zwojować...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo w takich spamerskich wątkach licznik nie działa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czasem trzeba, żeby nie zdziczeć przy Was za bardzo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak, ale nie ma to jak nasze panie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, to ja o czymś nie wiem..? Myślałem, że to nagłe ciśnienie na szukanie to tak dla sportu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pana to kiedyś chyba widziałem na letnim zlocie na mazurach (2007 chyba).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ? Dbam o Tomka i jego spokojny sen :polew: Dzięki za dobre chęci, ale już za późno - mam co chciałem.. Wszystko przez naszą klasę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy Cholera, od dłuższego czasu wytężam pamięć i chyba jednak do tej pory nie mogę skojarzyć która gęba do spanky. Dajcie linka do naszej klasy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hhacek, i że niby takie coś jechało..? Chcę się jeszcze dowiedzieć co się stało, że nie było od nas ani jednej KLUBOWICZKI. Panowie z A3 byli rozczarowani..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Raguś, upiekło Ci się, bo nie ani razu nie widziałem, żebyś dziś zapalił..
-
[ALL] Co wy na to? Straszne?
Pany, warto oglądać, ciekawe to to? Dejmon zrobił fajną reklamę i mnie kusi, ale trochę szkoda mi czasu...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Aniu. Niestety moja przepustowość pamięci pozwoliła na zapamiętanie tylko jednej osoby z A3 club, ale liczę na to, że będzie jeszcze okazja do poznania wszystkich od Was... :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie, nic nie rozumiem. Od 8 klasy mam taki sam fryz, obcinam się średnio co 2 tygodnie. Hmm.. Mam zamiar się rozpisać, więc uwaga: Dzięki Wszystkim za fajnego spota. Właściwie można to podciągnąć pod zlot. Respekt dla Prezesa, że przybył z Lublina. Respekt dla raggamana za to, że miał chęć rezać turbo na spocie, respekt dla frania za zawracanie na przejściu dla pieszych i przygodę ze strażą miejską , respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem. Przepraszam Tosika za przyblokowanie na Jana Pawła, respekt dla tych, którzy na spocie bywają rzadko (czyli m.in. dla mnie ), no i respekt dla wszystkich z A3 club. Dobra, starczy tych respektów. Fajnie, że było tyle osób. Liczę na powtórkę z rozrywki. :th: Raggamanowi i Poźkowi zdjęcia prześlę jutro, bo dziś już otworzyłem puszkę piwa i powoli odpływam. Aha, no i szkoda, że nie załapałem się na grupowe zdjęcie, no ale cóż, moja strata... EDIT: Dzięki również dla kokosa za odpalenie naklejek. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, trzebaby się powoli zbierać. Obiad się zaliczy w maku...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Dziś bedziem liczyć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, dziś akurat będą żywe przykłady - podpowiem Ci co dla Ciebie jest najlepsze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te wyżej usytuowane to właśnie męskie - tzw. jabłko. Kobiety zwykle mają gruszkę. Suli, bez testera da się sprawdzić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łahahahaha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko da się zrobić... Póki co ustaw sobie "sąsiadująco" - też dobre wrażenie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj Raguś, Ty to widzę lubisz te poślady męskie.