Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, dobry spot nie jest zły. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze dobrze, tak trzymać. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zaraz zaraz, to nie dla Ciebie tylko dla Ukcia.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie musiałeś odpowiadać, bo i tak wiedziałem.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Kto ma płytę z XP i z łofisem?- SPOTY RADOMSKIE
Dobry. Ja zrobiłem dziś 6000km po pijaku, więc też zapisuję się do AA. :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ten to jak zwykle marudzi.- SPOTY RADOMSKIE
A ja jutro Jaworzno przez godzinę. Ale za to o 8:00.- SPOTY RADOMSKIE
Czasem się psuje, ale tak to to szatan jest.- SPOTY RADOMSKIE
Słyszałem, że gaz będzie zakładał do tego. :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem kto to jest Paulina, ale co do ziewania to jest naturalna reakcja - jeśli ktoś ziewa to wszyscy dookoła też ziewają.- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, przestań ziewać, bo mi się udziela.- SPOTY RADOMSKIE
A ja nie dokończyłem, bo zasnąłem.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ja się chętnie napiję, ale teraz. No i Ty stawiasz (na PW puszczę Ci nr konta - puść przelew na dwa duże).- SPOTY RADOMSKIE
Wiosna dzisiaj.- SPOTY RADOMSKIE
Maxito, jak jedziesz w góry to tylko na zimówkach. A za tydzień to i u nas zrobi się zima.- SPOTY RADOMSKIE
Maxito, mamy stałe miejsce - info w pierwszym poście - każdy piątek o 19:00. Zapraszamy. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Przy samochodzie masz hak czy chak?- SPOTY RADOMSKIE
Chociaż to ci się udało. - SPOTY RADOMSKIE