Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja nikogo nie popieram, bo od kilku stron przestałem czytać wasze wypociny, a początku też nie pamiętam. Ok, teraz to już naprawdę idę spać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak samo jak i klubowicz się stawia Adriankowi. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
ta cyfra zdecydowanie pasuje do Ciebie To nie cyfra tłumoku.
-
SPOTY RADOMSKIE
UWAGA, 12 post na stronie, a mieści się 15.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe kto otworzy 997..
-
SPOTY RADOMSKIE
Karwa no to muszę siedzieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Idę spać, dobranoc. Wstrzymajcie się z tym tysiakiem do jutra, bo chcę przy tym być.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ze mną takie zabawy, znajdź sobie innego kompana. Chyba że poradzisz sobie sam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oba dwa zachowujecie się jak dziecki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuurwa, Marcin, aż się przestraszyłem jak otworzyłem wątek. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
No i znowu się zacznie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawita. Narobilo sie troche balaganu, dlatego musimy wypić wódkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tera Ty coś wklej. Oziu, nie mnie powinieneś przepraszać... Adrian z resztą też. Stawiam wódkę w piątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, teraz to Ty wypowiadasz się za nas wszystkich. :bicz3:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:10_________________________________________________ Czekam i doczekać się nie mogę.- SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś mógłby zamknąć wątek na 12 godzin?- SPOTY RADOMSKIE
Dobra, od teraz chłopaki przenoszą dyskusję na PW.- SPOTY RADOMSKIE
Nosz w mordę, niezły sajgon się tu zrobił. Szkoda, że w tym momencie nie jestem moderatorem, bo chłopcy dostaliby wypasione kropki na Mikołaja, a jonny bananowe wakacje. BTW ciekawe kto przyjedzie w piątek. :gwizdanie: Kaśka, myślę, że będę. Jesteśmy w kontakcie. EDIT: CHCIAŁEM WYSŁAĆ POSTA, A TU 10 NOWYCH SIĘ POKAZAŁO. NIE CZYTAM WAS CHŁOPAKI, DAJCIE TROCHĘ LUZU.- SPOTY RADOMSKIE
Ty to się nie wpierniczaj.- SPOTY RADOMSKIE
Adrian i Ozik, na najbliższym spocie zapraszam was na piwo. :>- SPOTY RADOMSKIE
Ozik, weź no wyluzuj.- SPOTY RADOMSKIE
Dziewczyny, nie drapać się!- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Widziałem wczoraj mokoma Toyotke, jest naprawdę w świetnym stanie. Maska też jest ładnie pomalowana. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jak przecinałeś Chrobrego to coś ci się z rury zadymiło... - SPOTY RADOMSKIE